Trpíte úzkostmi v těhotenství?

960
1.6.16 19:06

Trpíte úzkostmi v těhotenství?

Ahoj, vím, že tu je nespočet těchto diskuzí. Ale ráda bych to řešila nejlépe s někým aktuálně.. Léčím se, beru antidepresiva a chtěli jsme mimčo.. Jenže jsem nějak nepočítala s tím, že se to stane 1. měsíc po vyndání tělíska.. Jsem z toho ted trochu v šoku, měli jsme i manželskou krizi, takže je to všechno takový divný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.6.16 19:09

Ja se tedy před tehu nelecila, občas jsem pouze vzala lek bez predpisu na deprese..ted jsem tehotna, mam silene stavy, brecim od rana do vecera..nechapu to. Ale uvazuju o navsteve psychologa. Jsou leky, které se muzou brat v tehotenstvi? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
960
1.6.16 19:15

Ahoj, no to já právě nevím.. Už jsem taky zjišťovala. Někdo říká ano, jiní by si nevzali ani paralen. Dneska jsem třeba na netu našla, že se může i Sumatriptan na migrény - když mě to chytne, zvracím i dva dny.. Jinak já teda beru Olwexyi. Měla jsem 75 mg, jenže jak jsme měli tu krizi, zvedl mi to dr na 150 mg.. Minulej tejden jsem mu říkala, že možná druhý tak mi to zase snížil, at doberu 150ku a začnu zase 75mg.. Jenže dneska mi to na gyndě potvrdili z krve.. Tak jsem vyřízená, chtěla jsem přestat kouřit než otěhotním a ty léky taky snížit.. Taky se mi chce pořád brečet. manžela prudím, místo abych se radovala. Mívám i paranoidní představy. Takže on z toho ani radost nemá. dneska jsem si říkala, jestli radši nepůjdu k psychologovi, páč psychiatr mi řekl, že se mám krotit.. Kdyby to tak šlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 19:18

Vim, ze jsem tehotna teprve kratce, asi pred tyden a mam taky uzkosti ale spis proto aby bylo vsechno v poradku, porad nejaky komplikace, problemy a jestli to bude tahle pokracovat tak fakt nevim. Zakladatelko v kolikatym jsi tydny?
Anonymni, ja doufam ze me se to do takovyho stadia nedostane, ale sklony k tomu mam teda. Dojdi si k psychitrovy, spoustu antidepresiv se da brat v teh a jsou bezpecna. v kolikatym jsi tydnu?

• Citovat
  • Upravit
960
1.6.16 19:24

Tak podle poslední MS asi 5. týden. Když jsem byla těhotná poprvé, vysadila jsem ze dne na den, šílený stavy. Po porodu strašný, neradovala jsem se. Měla jsem pocit, že vyskočim z okna..Tak jsem kojila jen měsíc a začla brát zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
546
1.6.16 20:00

Ano jsou léky ja beru ad, který tedy zabírají cca po 6 týdnech a mužou se i v těhostenství určitě bych si zašla za psychologem…my taky plánujem těhoteství a budu je brát i během těhostetví, protože jsem o miminko přišla díky preeklpasii ve 35tt tak abych byla v dalším těhu tak nějak relativně v klidu…hlavně si neber nic bez předpisu jako je třeba (nerurol, rivotril nebo diazepan)ty v těhoteství jsou škodlivé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama