Reklama

S kočkou do Německa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 22.03.18 14:29
ts kockou do nemecka

Ahoj,
Musim jet od pa do po do Nemecka a nemam hlidani pro kocku, je domaci a bude ty 3 dny v byte. Pry musim mit cip a ocko ne mene nez 21 dni oroti
vztekkine. Je to tsj? Pre musim zitra jet za babickou, je nemocna a tohle jsem netusila. Myslela jsem, ze ji dam do prepravky, sednu na vlak a budu u babi. Mate nejdi zkusenost, je to tak??

Reklama

Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6691 příspěvků 22.03.18 14:38

Musí mít čip a pas.
Očkování můžete napsat i na dřív. To by neměl být problém. Ale pas s čipem mít musí.

Ty jedeš jen 3 dny? Tak to ji nemusíš tahat sebou… To ji nech doma. Vydrží to.

pikola
Neúnavná pisatelka 19045 příspěvků 22.03.18 15:11

Pokud jí dáš dost jídla, tak to vydrží, Nebo kdyby se za ní někdo jednou stavil a dal jí najíst. Já kočky normálně nechávám o víkendu doma.
Pokud jí povezeš sebou musí mít pas a čip.

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 22.03.18 17:01

Jde o kickolit, prochcije byt, jak nema cisty tachod, nechxe ram jut. menim ho prubezne denne.

Šmoulice
Kelišová 6691 příspěvků 22.03.18 17:17
@astoret píše:
Jde o kickolit, prochcije byt, jak nema cisty tachod, nechxe ram jut. menim ho prubezne denne.

Tak ji nechat v omezeném prostoru.

Nebo pak pořídit čip s pasem. Otázka cca litru, plus očko…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >