S kočkou do Německa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 22.03.18 14:29
ts kockou do nemecka

Ahoj,
Musim jet od pa do po do Nemecka a nemam hlidani pro kocku, je domaci a bude ty 3 dny v byte. Pry musim mit cip a ocko ne mene nez 21 dni oroti
vztekkine. Je to tsj? Pre musim zitra jet za babickou, je nemocna a tohle jsem netusila. Myslela jsem, ze ji dam do prepravky, sednu na vlak a budu u babi. Mate nejdi zkusenost, je to tak??

Reklama

Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6597 příspěvků 22.03.18 14:38

Musí mít čip a pas.
Očkování můžete napsat i na dřív. To by neměl být problém. Ale pas s čipem mít musí.

Ty jedeš jen 3 dny? Tak to ji nemusíš tahat sebou… To ji nech doma. Vydrží to.

pikola
Neúnavná pisatelka 18727 příspěvků 22.03.18 15:11

Pokud jí dáš dost jídla, tak to vydrží, Nebo kdyby se za ní někdo jednou stavil a dal jí najíst. Já kočky normálně nechávám o víkendu doma.
Pokud jí povezeš sebou musí mít pas a čip.

astoret
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 22.03.18 17:01

Jde o kickolit, prochcije byt, jak nema cisty tachod, nechxe ram jut. menim ho prubezne denne.

Šmoulice
Kelišová 6597 příspěvků 22.03.18 17:17
@astoret píše:
Jde o kickolit, prochcije byt, jak nema cisty tachod, nechxe ram jut. menim ho prubezne denne.

Tak ji nechat v omezeném prostoru.

Nebo pak pořídit čip s pasem. Otázka cca litru, plus očko…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama