Vaše zkušenosti s přijímačkama na peďák na UPOL

33
7.12.19 10:42

Tsp pdf upol

Zdravím, chtěla jsem se vás zeptat na vaše zkušenosti s príjmačkama na pedak na UPOL. Chci si zkusit podat přihlášku a tak se vás chci zeptat jestli jste se na test nějak připravovali (třeba přečetli doporučenou literaturu :think: ) nebo jste to „nechali náhodě“?? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4543
7.12.19 11:03

Nevím, jak UPOL, ale MUNI má online TSP nanečisto. Můžeš si to pořád dokola zkoušet. Ale u Pdf bych se nebala, tam není složité se dostat. Minimálně na MUNI, ale o UPOL jsem slyšela to stejně. Na jaky obor se budeš hlásit? Ja o tom taky uvazuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
7.12.19 11:14

@chaela prave ze upol ma cvicne testy jen na ff… na pdf jsem nasla jen jeden ukazkovy :)… chci zkusit bud vychovu ke zdravi + cestina nebo vychovu ke zdravi + spolecenske vedy :) o cem uvazujes ty??… Byla jsem vcera na DOD a musim rict ze me to moc nadchlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
7.12.19 11:28

@Kamuli já jsem. myslela, že TSP jsou stejný na všechny obory a je pak jen jiná požadovaná úspěšnost. Ale asi je to jinak, než na MU. Já jsem přemýšlela o ucitelstvi na první stupeň, ale odrazuje mě, že je to na 5 let. Já už jednu VŠ mám a k tomu 3 děti a potřebovala bych ideálně něco tříletého. Jenže z triletych oboru že ke vždy bude jen asistent (ucitele, logopedka, speciálního pedagoga.. ). Tak ještě zkouším hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
7.12.19 11:47

Je to nejlehčí fakulta, podle toho ty přijímačky taky vypadají. Pokud jsi aspoň průměrně inteligentní, tak bych se nebála. Od nás z gymplu šli na PedF ti nejslabší a dostali se tam všichni. Dokonce to všichni i dokončili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
7.12.19 12:59

@chaela taky jsem si to myslela, ale je to tam udelane jinak nez na MU… teda alespon jsem to tak pochopila :D i podle toho co jsem cetla na internetu :lol:
@Froseth no doufam ze uplne tupa snad nejsem, ale sem typ cloveka co je rad kdyz se muze nejak pripravit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
9.12.19 08:27

@Kamuli Dám ti přátelskou radu, zkus nejdříve nahlédnout do PČP. Chceš studovat češtinu, ale interpunkce je ti téměř cizí. S takovou češtinou bys neuspěla ani na střední škole. Student/absolvent VŠ by měl mít písemné vyjadřování na úrovni, o to víc, když chce studovat češtinu. Hodně zdaru :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
9.12.19 12:37

@Froseth no dekuji za radu, ale pisu na telefonu a nejsem zvykla zdlouhave vypisovat s hacky a carkami ;) samozrejme kdyz pisu „normalni“ dulezitou zpravu tak vsechno pouzivam… Znam i hodne ucitelu a ucitelek, kteri pisi stejne jako ja :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 14:34

Hlásila jsem se tam na 5 oborů na pdf a na všechny mě vzali. Přípravu jsem nedělala. Tolik k tomu..

• Citovat
  • Nahlásit
33
25.12.19 20:37
@Anonymní píše:
Hlásila jsem se tam na 5 oborů na pdf a na všechny mě vzali. Přípravu jsem nedělala. Tolik k tomu..

Děkuji za informaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat