TT pět dní před menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 14:11
TT pět dní před menstruaci

Ahojky holky, v sobotu mám dostat menstruaci. Nevím kdy mam ovulaci, ale už pár dní mě občas lehce pobolivava břicho a hlavně se mi chce neustále čůrat a to přitom málo piju a normálně chodím jen párkrát. Ukázalo se některé z vás čárka takhle před menstruaci? Nevím jestli má smysl běžet pro test.

Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 15.01.18 14:18

Taky jsem byla nedockava s zkousela jeste driv nez ty :oops: malilinkatej duch tam byl, 5 dnu pred ocekavanou ms uz jasne viditelnej. To bylo u druhe dcery. U prvni tri dny po vynechane ms a dusik sotva viditelny. Oba byly mamatest 10

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 14:21

A jak dlouhy máš cyklus? Já 28 dní. U prvního tehu jsem si ho dělala až den po, ale pamatuji si že se mi chtělo pořád na záchod jako teď.

Janli
Kelišová 6878 příspěvků 15.01.18 14:42

Já měla čtyři dny před menzes dálnici. Těhotenský příznaky jsem měla tak jasný, že jsem ani test nepotřebovala. Ale bylo to třetí těhotenství.

krispyna
Kecalka 462 příspěvků 15.01.18 14:47

Ja mela i driv, je to prave podle dne ovulace. Mam ji uz 13dc takze mi testy ukazuji ducha uz 20 - 21dc. A cyklus mam 29. Takze kdybys mela ovulaci driv klidne bys uz mohla naznak mit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 15:09

Tak jste mě to tak navnadilo, ze si ho dojdu koupit, ale čekám že bude stejně negativní.

LiliDen
Povídálka 42 příspěvků 15.01.18 19:01

Ja myslim, ze urcite. Ja se testovala snad tyden pred ocekavanou MS (nedockavka :oops: ) a mam dobrou zkusenost s krevnim TT, stal sice asi kolem 200 kc, ale ukazal mi pozitivitu cca 4 dny pred ocekavanou MS, slabsi carku. Klasicky TT z moci s citlivosti 10 mi ukazal 2 dny pred MS slabou carku take a tak uz pak jen silila :-) Jestli chces, klidne to zkus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 19:18

Tak jsem zkusila a negativní. Tak uvidím jestli mi dorazí za několik dní menstruace.

LiliDen
Povídálka 42 příspěvků 15.01.18 19:44
@Anonymní píše:
Tak jsem zkusila a negativní. Tak uvidím jestli mi dorazí za několik dní menstruace.

Drzim palce at se zadari, ono to spolehlive ukazuje nejdriv az v den ocekavane MS, navic zalezi kdy byla ovulace :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >