TT pět dní před menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 14:11
TT pět dní před menstruaci

Ahojky holky, v sobotu mám dostat menstruaci. Nevím kdy mam ovulaci, ale už pár dní mě občas lehce pobolivava břicho a hlavně se mi chce neustále čůrat a to přitom málo piju a normálně chodím jen párkrát. Ukázalo se některé z vás čárka takhle před menstruaci? Nevím jestli má smysl běžet pro test.

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 15.01.18 14:18

Taky jsem byla nedockava s zkousela jeste driv nez ty :oops: malilinkatej duch tam byl, 5 dnu pred ocekavanou ms uz jasne viditelnej. To bylo u druhe dcery. U prvni tri dny po vynechane ms a dusik sotva viditelny. Oba byly mamatest 10

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 14:21

A jak dlouhy máš cyklus? Já 28 dní. U prvního tehu jsem si ho dělala až den po, ale pamatuji si že se mi chtělo pořád na záchod jako teď.

Janli
Závislačka 4963 příspěvků 15.01.18 14:42

Já měla čtyři dny před menzes dálnici. Těhotenský příznaky jsem měla tak jasný, že jsem ani test nepotřebovala. Ale bylo to třetí těhotenství.

krispyna
Kecalka 423 příspěvků 15.01.18 14:47

Ja mela i driv, je to prave podle dne ovulace. Mam ji uz 13dc takze mi testy ukazuji ducha uz 20 - 21dc. A cyklus mam 29. Takze kdybys mela ovulaci driv klidne bys uz mohla naznak mit :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 15:09

Tak jste mě to tak navnadilo, ze si ho dojdu koupit, ale čekám že bude stejně negativní.

LiliDen
Povídálka 41 příspěvků 15.01.18 19:01

Ja myslim, ze urcite. Ja se testovala snad tyden pred ocekavanou MS (nedockavka :oops: ) a mam dobrou zkusenost s krevnim TT, stal sice asi kolem 200 kc, ale ukazal mi pozitivitu cca 4 dny pred ocekavanou MS, slabsi carku. Klasicky TT z moci s citlivosti 10 mi ukazal 2 dny pred MS slabou carku take a tak uz pak jen silila :-) Jestli chces, klidne to zkus.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 19:18

Tak jsem zkusila a negativní. Tak uvidím jestli mi dorazí za několik dní menstruace.

LiliDen
Povídálka 41 příspěvků 15.01.18 19:44
@Anonymní píše:
Tak jsem zkusila a negativní. Tak uvidím jestli mi dorazí za několik dní menstruace.

Drzim palce at se zadari, ono to spolehlive ukazuje nejdriv az v den ocekavane MS, navic zalezi kdy byla ovulace :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama