Tvar břicha a pohlaví dítěte?

30.10.06 15:04

Tvar bricha a pohlavi ditete?

Ahojky, docetla jsem se tu nekde ze se snad da nejak podle tvaru bricha tehotne zeny pry odhadnout co to bude, jestli chlapecek nebo holcicka. To slysim poprve, vite o tom nekdo neco vic? Jaky tvar je pri chlapeckovi a jaky pri holcicce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

967
30.10.06 15:10

NO, chlalpeček je na břiše dřív vidět, už kolem 14.týdne, břicho je špičaté, v bokách nic moc.
Holčička se dlouho schovává, spíše se břicho rozlézá do stran, do boků, ne do špičky, prý jde víc na zadek maminky.
Tak to jsem slyšela já. Měla jsem špičaté, byl to kluk. Spoustu kamarádek jsem odhadla, ale také jsem se už dost šeredně spletla. Jo, také se říká, že kluci dělají těhotenskou čáru přes přicho.
Tak to jsou moje zkušenosti, ale fakt to neber moc vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3378
30.10.06 15:10

Ahoj.

Já tedy těhotná ještě nebyla, ale slyšela jsem, že při chlapečkovi je bříško špičatější a víc „trčí“ dopředu. Při holčičce je bříško kulatější a jde jakoby víc do stran… ale nevím co je na tom pravdy.

Mám teď v práci jednu těhuli a ta má bříško špičaté (jako při klukovi) ale na ultrazvuku jí řekli holku…tak uvidíme.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
30.10.06 15:19

Ahojky,

ja jsem mela bricho pokazde do spicky, v obou tehotenstvich vypadalo stejne a mam parecek :-)

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.06 15:23

dekuji moc vsem za informace. tak me rekla doktorka uz nekdy v 15tt ze je to asi kluk a bricho jsem zacala mit opravdu brzo a je jako fotbalovy mic, tak by to mohla byt pravda:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14429
30.10.06 15:38

téééda to jsi věděla pohlaví dost brzy.Já jsem v 9 týdnu a už mám taky břiško ale spíš je to špek :lol: :lol: Pohlaví bych chtěla vědět do vánoc,ale kdoví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.06 15:43

jj bylo to opravdu brzy. a jeste neco me zarazilo, kdyz jsem byla na ultrazvuku pak za mesic tak to miminko nechtelo ukazat, co je zac, a doktorka mi rikala, uplne vazne, ze ono to zase ukaze az bude u ultrazvuku tatinek, ze vzdycky kdyz je u toho otec tak to miminka ukazou :D a ona je uplne normalni, zadna vedma nebo neco podobneho, pry s tim ma zkusenost. a je pravda ze prave jak nam to rekla v tom 15tt, tak tam manzel byl. a ona zabrala miminko zespoda, takze jak melo roztazene nozicky tak mezi nimi se krasne bimbal pindik :oops: maly je pekny exhibicionista

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14429
30.10.06 16:00

tak to je supr.Vezmu taky přítele a bude… :lol: ono u chlapečků to jde poznat líp než u holčiček že tam něco přebývá,teď jsi v kterém tt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
30.10.06 16:15

Ahoj, tak já měla přesné „chlapecké“ bříško a porodila jsem holčičku jako malinu… :) Myslím, že tvar bříška se řídí spíš postavou před těhotenstvím…obyčejně vytáhlé a chlapecké typy žen, úzké v bocích, mají špičatá bříška "nerozlézající se " do stran… Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.06 16:19

tracy ted jsem v 17tt, ale podle doktorky v 19tt, protoze oni to pocitaji od posledni menstruace, ale ja vim kdy jsem otehotnela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.06 16:23

vlastne ted me napada ze mi to doktorka s tim pohlavim rekla mozna jeste driv, podivam se na fotky z UZ z toho dne.
a jo. tak prosim mi to rekla uz ve 12 tydnu! (podle ni ve 14tem)
ja nevim jestli je mozne ze je to modernejsim ultrazvukem. jinak to ze pouziva ultrazvuk ktery do me zasune je asi bezne ze? jinak ma i ten povrchovy, ale ten zacala pouzivat az ted.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.06 16:25

zizo vis ze je to mozne, ze je to spis typem postavy rodicky? ale kdo vi , mozna hraji roli oba faktory. ja jsem drobnejsi postavy, ale spis takovy typ „hruska“ cili zadek a stehna vetsi. a bricho mam kulate

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
30.10.06 18:16

Ahoj holky,

tak já jsem měla obrovské břicho do špičky a máme chlapečka, ale rozhodně nejsem typ vysoké ženské snad až chlapské postavy to vůbec:-)) Jsem menší postavy a mám boky takže si nemyslím, že břicho do špice mají jen vyskové hubené ženy.
Je to jak psaly holky břicho do špice kluk a do kulata holka, ale myslím si, že je to jen pro pobavení a občas to vyjde:-)

Andrea a Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
30.10.06 18:17

ja mela obr kulate bricho a zadek a mame chlapecka… vsichni typovali holcicku? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
30.10.06 18:37

Zdravím, podobné debaty mě vždy pobaví. Takže přispěji - já jsem v obou těhotenstvích měla bříško stejné - dopředu, pokaždé to na mě bylo vidět až v 6 m a - jednou to byla holčička a podruhé chlapeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama