Tykání s tchýní

1.zizi
8.8.13 12:37

tykani s tchyni

Ahoj holky je tu uz hodne podobnych temat, tak se pripojuji…s pritelem jsme 5 let mame rocni holcicku..tesne po porodu mi tchanovci nabidli tykani, ale problem je, ze i kdyz je to vyrazny prohresek proti etikete, tak jsem odmitla…ja proste vsem starsim lidem vykam, proste mi to nejde pres pusu…jedina vyjimka, ktere tykam je moje mamka :lol:…myslite, ze bych se mela prekonat??…jinak s nima mam celkem vrele vztahy a s tchyni drbeme jako kamaradky…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

41882
8.8.13 12:38

Tak pokud ti je pohodlné vykat, tak vykej :nevim:
Já to třeba nesnáším a jsem ráda, že můžu tykat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ShadowHunter
8.8.13 12:39

Kdyby mi to nabídla tchýně, tak jí stejně řeknu, že ne. Nesnáším, když někdo vyká mě, ale tykat jí opravdu nepotřebuji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1259
8.8.13 12:39

Já nevím, ale kdyby mi to nabídli tak bych si s něma tykala..Každý jsme, ale jiný dělej hlavně, jak to vyhovuje tobě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
8.8.13 12:40

@1.zizi ono to třeba přijde časem samo.
Až budeš s malou mluvit a s babičkou zároveň, tak jí třeba začneš automaticky tykat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
8.8.13 12:40

Tak to já marně čekám, až mi to tchyně nabídne… Teď tři roky po svatbě a se dvěma dětmi už ale moc nedoufám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
8.8.13 12:41

Ja take odmitla a stale vykam, nedokazu si predstavit, ze bych tykala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3887
8.8.13 12:42

Ahoj, překonávat se nemusíš, je to jen na domluvě. Pokud je to kdovíjak neurazilo a pochopili to, tak to tak nech.
Mě při svatbě nabídla tchýně tykání s tím, že jí mám říkat „maminko“, to jsem taky nedala, tak jsem se jí zeptala, jestli by jí vadilo, když jí budu říkat jménem a bylo to ok. Tykáme si, říkám jí Hanko a bavíme se i teď, když už jsem rozvedená.

V bývalé práci jsem měla kolegyni (starou paní), která vykala všem, kterých si vážila. Vždycky říkala: „mě se Vám tak hezky vyká, když budu někomu tykat, tak ho snadno můžu poslat někam.., ale "vy vole“ se říká dost blbě" :mrgreen:.
Takže jim to podej s nadsázkou, aby měli pocit, že to vykání je vlastně výsada a máš to v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
8.8.13 12:44

@Dafné to zni dobre :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1347

Trvalo mi dlouho než jsem si na tykání s tchýni zvykla (napřed jsem ji vubec neoslovovala pač mi to nešlo přes pusu :oops: )ale ted jsem za to ráda, pač jsme ted víc kamarádky mi přijde :pankac: Podle mě je to o zvyku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925

Tohoto se já, mám pocit, nikdy nedočkám. Přítelovi rodiče mi při pozdravu dokonce podávají i ruku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133

@1.zizi
pokud mate fajn vztahy a to odmitnuti probehlo v pohode, tak bych to neresila a jela po zavedene linii.
nekdo tyka i vlastni zene ;) pomaha to udrzovat respekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
8.8.13 12:45

Bylo mi nabídnuto tykani, ale taky mi to nejde přes pusu a to nemám s tchanovci jediný problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.zizi
8.8.13 12:48

@Ali-Ali tak v partnerstvi si to neumim predstavit uz vubec:-D…ten muj:,,Vy, milacku zase chcete do obchodu? Neskutecne me ale sejrite. :lol:"…

• Nahlásit
  • Citovat
1.zizi
8.8.13 12:49

@ivana-domca ze jo??…ja nevim je to takovy proste blby a ani nevim proc… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama