Nejsem tchýni dost dobrá - stále jí vykám

208
2.8.13 20:42

nejsem tchýni dost dobrá

Ahoj, mám takový problém, asi se potřebuju jen vypovídat, tak se omlouvám za román :mrgreen: mám o 11 let staršího přítele. Začli jsme spolu chodit, když mě bylo 17. Asi po třech měsících mě představil rodičům. Už na první návšrěvě jsem slyšela zmínky o tom, jak by si přáli vnoučata. Po dvou letech jsem neplánovaně otěhotněla. Zrovna jsem dodělala střední a dostala se na vysokou. Byl z toho ale hroznej problém, jako kde budeme bydlet, že přece nemůžem bydlet v pronajatym bytě, že si musim udělat vysokou (podotýkám, že tchýně má jen základku a tchán a oba jejich synové maj učňák) a tak. No nakonec to překousli, vnučku maj hrozně rádi. Když byly malý dva roky, rozhodli jsme se pro druhý a zase byl problém. Pak chodila po celý vesnici a každýmu vykládala, že jsme nerozumný, že druhý dítě je blbost, když nemáme vlastní bydlení a já tu vysokou. Vždycky, když na to narazí, tak mám chuť jí říct „a to mi říkáte vy, když máte jen základku“, ale prostě si to nedovolim. Další věc je, že už tam jezdim 6 let a pořád jim vykám a švagrová si s tchýní tyká. Sice jsou s přítelovym bráchou o dost dýl ale to tykání jí nabídla, když spolu ještě ani nebydleli. My už spolu máme druhý dítě a nic. Když jsme pak u nich všichni, připadám si jak debil, protože já jediná vykám. Jednou jsme se přeřekla a místo toho, aby řekla, „to nevadí, tak mi tykej“, tak jsem se musela opravit. Další věc je, že dřív furt říkala, jak by chtěla vnoučata a když vnoučata jsou, tak si jich moc nevšímá. Ona jim sice furt něco kupuje, ale dcera má radši dědu, protože ví, že si s ní bude hrát. Babička ne. Navíc nám nikdy v životě nenabídla, že by si jí třeba na víkend vzali, Když potřebuju pohlídat, tak pohlídá, ale tváří se, jak kdybych po ní chtěla kdo ví co. No nic, prostě jsme to jen potřebovala vysypat. Ještě jednou se omlouvám za román :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25130
2.8.13 20:47

Moji tchýni taky všichni tykaj - až na mě :nevim: :mrgreen: Mně nabídla tykání na svatbě, ale stejně si obě dál vykáme, jak blbci… Já ji teda poznala, když jsem byla v 36tt :lol: To jsem dělala druhák na VŠ a ona taky pořád chodila a dokola jen „Hlavně tu školu abyste dodělala, no ale co ta škola…“ :roll: Samozřejmě, že jsem školu dodělala, jinak bych na ní asi nechodila, ale od ní to taky sedlo, když má jen základku a všechny její 4děti „jen“ střední školu a to taktak…Ale ta moje tchýně má už šest vnoučat a pubertální dceru, tak od ní ani pomoc nečekám…a ani nechci, malýho by cpala svíčkovou už v půl roce atd. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.8.13 20:49

No jenže vy si aspoň vykáte obě, jenže ona mě tyká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
2.8.13 20:53

Vy tady píšete o mojí tchýni??? :P :P :P

Teď si i našla novou zábavu, vždycky když odjedeme, tak volá, že jsme jí počůrali madrace, i když to je blbost. :zed: :zed: :zed: Že jí nejde televize, jestli jsme nedělali todleto, nebo támleto, no děs. :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
2.8.13 20:57
@Rusallka píše:
No jenže vy si aspoň vykáte obě, jenže ona mě tyká
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.8.13 20:57

@Kačenka 30 tak takovýhle věci nám teda nedělá… ale co mě třeba vytočilo, tak když druhý dcerce byly asi dva měsíce, tak k nám šla na návštěvu a protože malá měla hrozný bolení bříška, tak jsem pořád jen chovala a neměla moc čas na úklid. Tak když přišla, tak jsem se hned omluvila, že jsem nezvládla uklidit a ona mi na to řekla „no já ti to neuklidim“. V tu chvíli jsem měla chuť jí vykopnout ze dveří :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
2.8.13 20:59
@Kačenka 30 píše:
Vy tady píšete o mojí tchýni??? :P :P :PTeď si i našla novou zábavu, vždycky když odjedeme, tak volá, že jsme jí počůrali madrace, i když to je blbost. :zed: :zed: :zed: Že jí nejde televize, jestli jsme nedělali todleto, nebo támleto, no děs. :pocitac: :pocitac: :pocitac:

no tak to je taky zazivna tchyne, holky ja Vam bohuzel neporadim, mam super tchyni, ale soucitim s vami…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.8.13 21:16

No s tim nám asi neporadí nikdo… ale jsem ráda, že nejsem sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
2.8.13 21:23

To je uzasny kdyz nekdo muze rict, ze ma super tchyni :kytka: Me zase na tchyni trapi, ze z ni citim, ze me moc nemusi. Je to ve me uz nekolik let a stale me to mrzi. Ma tri deti, dve dcery a meho muze. Vzdycky jsme byly na poslednim miste, jak my tak i nase deti. A nedej boze, kdyz neco kvaknu, kdyz se mi neco nelibi a vim, ze mam pravdu, tak to vidim uplne jak se ji dotknu a je urazena :roll: Ani za nami nikdy kloudne nezajde na navstevu atpd. No, zas je mi z toho na prd. Ale vim, ze jsem ji nikdy neublizila, neudelala nic spatneho a prave proto ji nechapu :?: A navic mam nekdy pocit jak je neuprimna :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
2.8.13 21:28
@Rusallka píše:
@Kačenka 30 tak takovýhle věci nám teda nedělá… ale co mě třeba vytočilo, tak když druhý dcerce byly asi dva měsíce, tak k nám šla na návštěvu a protože malá měla hrozný bolení bříška, tak jsem pořád jen chovala a neměla moc čas na úklid. Tak když přišla, tak jsem se hned omluvila, že jsem nezvládla uklidit a ona mi na to řekla „no já ti to neuklidim“. V tu chvíli jsem měla chuť jí vykopnout ze dveří :pocitac:

na tos měla říct „No vzhledem k tomu, jak to vypadá u vás, bych to po vás ani nechtěla“ :jazyk: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
2.8.13 21:32

"Maminko, já myslela, že si pořád vykáme 8o " - jí řekni, až ti zase tykne. A uvidíš, co se stane :lol:. Buď ti začne zase vykat nebo ti nabídne tykání.
Ale jestli jsou ty vztahy s ní opravdu tak nedobré, možná buď ráda za to, že jí vykáš - máš ji tím dál od svého těla ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.8.13 21:35

@radúna no jenže ona mi tyká hned od začátku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3525
2.8.13 21:35

No tak já mám skorotchyni super, co se týká hlavně malého, je vidět že nás vztah s přítelem který se hroutí je nezajímá a já taky moc ne… Poradi, pomuzou ale nějaká láska z nich nezari… Oni my týkají a já jim vykam, občas mi to taky ujede ale oni mě stejně moc neposlouchají… Ale tyka jim i švagrová… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
2.8.13 21:36

@Etcetera78 :potlesk: :mrgreen: no, já jsem z toho byla tak vyjevená, že jsem jí na to neřekla vůbec nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
2.8.13 21:36

Nečetla jsem reakce, ale napíšu svůj poznatek. To že tchýni vykáš ber jako dobrou věc, protože člověku, kterýmu se vyká se těžko říkají špatná slova, která by jsi třeba někdy říct chtěla, ale ono to tak nevyzní když to řekneš ve větě, vy máte jen základní školu, jako když řekneš, ty máš jen základní školu tak neříkej..je to takový jiný.. a to, že ti říká, že by to chtělo vysokou, chápu, že tě to štve, ano, od člověka který má jen základní..to je jasný, ale zase je jiná doba, v době kdy se narodila ona, tak ta základka jí stačila a uživila se, v dnešní době je jen dobře, když má někdo titul ;) že se nezajímá o vnoučata, člověk nejvíc touží po tom co nemá..a když to má tak rychle zapomíná na to, že to kdysi hrozně chtěl..je to tak..

Já svojí tchýni taky vykám, i když ostatní jí tykají ( ale za to jsem ráda ) neb někdy bych ji poslala někam, což si ve vykání nedovolím.. ;)
Vnoučata si přála..to byly narážky, kdy už kooonečně budeme mít děti, děti jsou a naposledy se s nima viděla v červnu..bydlí trošku dál..ale dřív jezdila co měsíc, teď už ani to, nevolá, nezajímá se..

Je to všude stejný!! Takže klid a tchýní si v duchu pošli klidně do… ty víš kam ;) ;) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama