U 25 testu duch u 10 testu ne

8
28.4.20 21:03

U 25testu duch u 10testu ne

Ahoj všichni asi jsem soupla ale jsem z toho už jalova.. Už 2 dětičky mám.. A teď to vypadá že možná bude 3 ale zpět k věci. Za 2 dny mám mít menstruaci ale už cca 2 týdny mě bolí prsa.. Nejdřív jen bradavky a teď už celá.. Žádné velké zvětšení zatím ale nevidím. Tak jsem si pro jistotu před 2 dny udělala máma test 10 a byl tam hodně slabý duch. Dneska jsem si udělala test sluníčko 10 a tam duch nebyl ale pro jistotu jsem udělala ještě test intime pregnanci 25 a tam opět duch a silnější než u máma testu. Tak už jsem fakt zmatená ???? stalo se to někomu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
28.4.20 21:07

Intime 25

Tohle je ten 25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3953
28.4.20 21:10

A já už myslel, že jste si udělala 35 testů dohromady :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.4.20 21:11
@Janík777 píše:
Tohle je ten 25

Nejde mi nahrát foto :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
28.4.20 21:12

Jsem se podle nadpisu lekla, že sis dělala 25 testů :lol: testuj až ti nepřijde MS, stejným testem z ranní moči a nemusíš honit duchy. Držím palce ať to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.4.20 21:13
@Cenarius píše:
A já už myslel, že jste si udělala 35 testů dohromady :P

Neeee to neee:joy: :joy: :joy: ale jsem z toho zmatená že citlivější test neukázal a 25tkovy ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.4.20 21:15
@Cenarius píše:
A já už myslel, že jste si udělala 35 testů dohromady :P
Neeee to neee:joy: :joy: :joy: ale jsem z toho zmatená že citlivější test neukázal a 25tkovy ano
@JancaS84 píše:
Jsem se podle nadpisu lekla, že sis dělala 25 testů :lol: testuj až ti nepřijde MS, stejným testem z ranní moči a nemusíš honit duchy. Držím palce ať to vyjde.

Tak takový blázen ještě nejsem :joy: :joy: :joy: :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
742
28.4.20 21:15

Taky jsem myslela, že někdo udělal 35 testů. :D Asi byl některý test citlivější, moč víc nebo míň koncentrovaná. 4 dny před menstruací to nemusí být vidět. Tak zkus za dva dny a je to. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
28.4.20 21:23
@Janík777 píše:
Tak takový blázen ještě nejsem :joy: :joy: :joy: :joy:

No, ja uz bych se tady tomu ani nedivila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: teda ne jako u tebe, ale vseobecne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.4.20 21:27

@JancaS84 já bych se jinak netestovala kdyby mě neboleli první týden jen bradavky jako kdyby byly oteklé a další týden už celá prsa.dost mě to zaskočilo.. Mám doma dvě holky a před menstruaci jsem měla vždycky už 2 poradny silnice a tohle je jiné. Kamarádka sestřička mi ale říkala že u chlapecku hcg stoupá prý daleko pomaleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
28.4.20 21:35
@Janík777 píše:
@JancaS84 já bych se jinak netestovala kdyby mě neboleli první týden jen bradavky jako kdyby byly oteklé a další týden už celá prsa.dost mě to zaskočilo.. Mám doma dvě holky a před menstruaci jsem měla vždycky už 2 poradny silnice a tohle je jiné. Kamarádka sestřička mi ale říkala že u chlapecku hcg stoupá prý daleko pomaleji.

Ja jsem to měla naopak. U syna byl silnější čárka už v den vynechane MS než u dcery den po vynechani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.4.20 21:42

@JancaS84 tady na tom je vidět jak hodně individuální těhotenství je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama