ublinkávání

1102
29.9.06 12:01

ublinkávání

Ahoj Maminky, máte někdo zkušenosti s blinkajícím miminkem.Po jaké době by se to mělo srovnat?Malý papá UM Nutrilon 1 a přidávám mu do něj nutriton. Začala jsem mu snižovat dávky nutritonu ze 7 ve 210ml jsme se po týdnech dostali na 2. Ty už mi blinká. Po jídle si odříhne a jde zněj trochu ven. Nejde o vetší ublinknutí. Začínají mu růst zoubky a tak mi začal i nechávat jídlo.Děkuju za rady a názory.Je mu 15.týdnů. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Gabika
29.9.06 13:53

Ahoj, my teda nie sme na UM, ale tiež ublinkávame, a to už má Martinko 7 mesiacov. Ak to bude ako u staršieho, tak ten ublinkával asi do roka :roll:

Slovom, nerob si starosti, je to úplne normálne.

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
2857
29.9.06 15:07

ahoj

je to nepříjemné, říkají, že tato miminka můžou být plačtivější protože je pálí žaludeční šťávy v krku, jeden z prý zaručených receptů je Nutriton… ale nám nefungoval vůbec… prostě mi blil i nutriton… já teda kojila… přestal ublinkávat až ve 14 měsících… do té doby to bylo docela peklo… ale přibýral tak šlo jen o to neustálé převlíkání… je to nepříjemné, ale u tak malých miminek jak máš ty docela časté.

tak ať se toho co nejdřív zbavíte… já už třeba nevěřila že se to spraví… a myslela si že až do puberty bude po každém jídle blinkat… a kdyby po jídle .. třeba i dvě hodiny po jídle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
30.9.06 12:30

včera jsem vy:,–(ila nutriton a co se nestalo.ublinkává sice po každém si ublinkne ale to se nedá srovna stím jak zvracel předtím. sice z toho byl malinko v šoku v noci se mi budil častěji vypil vzdycky trošku a usnul. ted už pije 180 což :) je na jeho věk bezva trochu si blinkne u odříhnmutí ale vydrží 3 hodinky do dalšího jídla. tak jsem spokojená.S nutritonem mi vypil 210 jako by stále neměl dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama