Ubrousky Baby Lindo

932
11.8.05 16:17

Ubrousky Baby Lindo

Ahoj holky,

dneska nám došel leták z drogerie Teta a je tam akce na vlhčené ubrousky Baby Lindo za 32,90 (72 ks). Já používám ubrousky Interspar a jsem s nimi moc spokojená, ale ta cena mě láká. Máte s nimi některá zkušenost (dobrou nebo špatnou)? Díky moc!

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2480
11.8.05 16:26

Ahoj!

Doporučuji NEKUPOVAT!
Jsou příšerně přeparfémované, ba přímo smrdí.
Dostala jsem jedny od tchýně, ale musela jsem je vyhodit. Já sama bych si s nimi neutřela nic, natož dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
11.8.05 16:46

ahoj,

mám s nima taky špatnou zkušenost.Měla jsem je v kulatém obalu a hrozně špatně se mi oddělovaly,spíše trhaly a opravdu jsou přeparfemované.
Používám ubrousky z makra Aro a jsem spokojená.Cena asi kolem 50kč za balení a jsou srovnatelné s Pamperskama.Příjemné a pevné.
Lindo nikdy více.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19472
11.8.05 18:09

Dostala jsem je jednou od kamaradky, dvoje a nikdy uz bych je nechtela. Nektere ubrousky jsou opravdu priserne parfemovane a tyhle snad vedou, navic nebyly dobre oddelene od sebe a vzdycky jsem jich najednou vytahla tak 5. Desne. Podobne, ale mene priserne parfemovane jsou jeste Rossmann a Helen Harper- ty jsou jeste navic hrozne mokre. Ja pouzivam nejradsi modre z Lidla, podobne Pampers, podstatne levnejsi, pevne a vlhke tak akorat. Mzslim, ze stoji 55 Kc a je jich tam 80.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
11.8.05 19:23

Ubrousky Lindo

Holky, díky moc všem, takže zase platí „nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci“. No, zůstanu věrná Intersparu nebo zkusím i Babylove.

Ještě jednou dík, ještě, že e-mimino existuje.

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
11.8.05 19:32

Ahoj,
pokud můžu doporučit Babylove,tak kupuj ty senzitiv, ne každému ty ostatní voní a ty senzitiv jsou téměř bez parfemace,možná je to věcí názoru,nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
11.8.05 20:01

Ahoj, já mám tedy s Babylove velmi špatnou zkušennost, měla jsem žluté i zelené. Jsou napuštěné nějakou pěnivou sr… :oops: :roll: nebo co to je. Prdelku jsem malýmu spíš odřela než otřela a byl z nich hned opruzenej.

Pampersky mě poslední dobou štvou, taky se vám stává, že je ta horní polovina skoro suchá? A to mám doma ty balíčky položené vzhůru nohama aby se nacucly.(mám jich doma vždycky víc, kupuju je po 4).

Nejspokojenější jsem byla s ubrouskama od Nivei, pevné, měkoučké, voňavé a jakoby napuštěné krémem.Ale ta cena!!

Pa Ája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
11.8.05 20:03

Ahojky Světlano:O)))
připojuji se k Mroe, modré ubrousky z Lidla jsou SUPER, jsou na nich dokonce i obrázky (já jsem na tohle ulítlá:O) Ještě mají bílé, ty jsou sensitiv a jsou, myslím, bez jakékoli parfemace.
Papa, Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19472
11.8.05 20:40

Co se tyka ubrousku, vyzkousela jsem kdeco :lol: :lol: :lol: ,takze opravdu doporucuju modre z Lidla, jsou sice parfemovane, ale jen velmi lehce a nevtirave, jak rikam, asi jako Pampers. Bile taky nejsou spatne, ale me trochu smrdi(nebo nevoni?, kdyz jsou bez parfemace), podobne jsou i ubrousky z Penny Marketu. Babylove me nijak nenadchly, mela jsem jen jeden druh, asi sensitiv, vim, ze byly s pantenolem, zdaly se mi moc mokre. Jinak jsou dobre Nivea, ale moc drahe. Huggies jsou moc tluste a spatne se trhaji. Jeste z tech levnejsich jsem mela jakesi no name, pamatuji si, ze mely nejake arabske napisy, uz nevim, kde jsem je pak videla a ty taky desne smrdely, tak nejak orientalne, tezka vune.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
11.8.05 21:51

Ubrousky Lindo

Ještě jednou všem dík,

já o těch Babylove mluvila, protože mám tu bonusovou knížku od DM, kde je na ně taky kupón, a třeba s plenami od nich jsem byla moc spokojená. Z ubrousků jsem jinak zatím zkoušela jen ty Interspar (podle mě super) a jednou Helen Harper (modré nebo fialové, či co je to za barvu), ale ty mě moc nenadchly. Pampers a Johnsons mně přijdou dost drahé. Tak zkusím třeba toho Lídla, když myslíte (zatím jsem v tom obchodě vůbec nebyla, od mého bydliště jsou všechny docela daleko, ale za pokus to stojí).

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19472
11.8.05 21:59

Jo, vidis, na Johnsona jsem zapomnela :D , mela jsem ty s aloe vera, docela dobre, ale mala mela po nich v porodnici vyrazku. Ted jsem je mela po dlouhe dobe znovu a bylo to v pohode. Ale nejsou nejlevnejsi.

Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
12.8.05 09:21

Ahojky,
tak já to tady ještě trochu zamíchám. :lol: Mě zase nenadchly ubrousky od Nivey, sice nádherně voní a ostaní kosmetika se mi zdá dobrá, ale mě zase vadilo, že jsme po mich byli upatlaný a lepkavý, ten krémík se ne a ne vstřbat. Naproti tomu jsme si pochvalovali ubr. od Babylove (bílé, zelené) a ubrousky od Liedla. Takže vidíš, že co mamina, to jiný názor…8)

Iriss + 2svišti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
16.8.05 10:37

Ahoj Iriss,
a jaké od Nivei jsi měla - Soft-Creme (s jemným krémem) nebo Fresh-Lotion (s osvěžujícím mlékem)? Ty první jsou určené na zadeček a ty druhé i k omytí celého tělíčka. Já zatím žádné nepoužívám, ale od prosince budu :lol: :lol: :lol: , takže sbírám informace jaké jsou nejlepší a Nivea krásně voní, takže jsem se přikláněla k ubrouskům od nich.
Máte ještě někdo zkušenosti s ubrousky Aro z Makra? My tam sice jezdíme jen jednou za čas, ale není problém koupit si zásobu. Spíš se bojím toho balení po x kusech pro začátek, kdyby mi nevyhovovaly, tak abych jich neměla doma stovky :D :lol: .
Zdraví Redd a kvítek 22+6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
17.8.05 17:09

Ahoj Reedíku,

já používám ubrousky ARO z Makra od 6m věku NIki.Dostala jsem jeden balíček od kamarádky a moc mile mě překvapily.Já bych je srovnala s levnějšíma Pamperskama.Jsou jemný,netrhají se,příjemě voní a taky velice dobrá cena.Nestalo se mi,že by Niki měla po nich nějakou bolístku.Prodávají se v balení po 2ks a 1ks ca 50kč.Mají zelené-ty dávám do zásobníku od Pampers a růžové a praktickým otvíráním-ty máme cestovní.
Může je doporučit.
Ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
18.8.05 11:05

Ahoj Naďo,
děkuji Ti za Tvoji odpověď. Vzhledem k tomu, že ubrousků bude určitě velká spotřeba, chtěla bych najít i nějaké levnější než je Nivea a o těch Aro jsem četla ještě na jiné diskuzi a tam si je maminky taky chválily.
Takže ještě jednou díky za pomoc při rozhodování :lol: .
Reed

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama