Reklama

Účinky gynexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renitko
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 14.05.10 09:15
Účinky gynexu

Ahoj holky nevím jestli už tu takové téma je nebo není, nic takové ho jsem tu nenašla tak jestli se pletu tak se prosím nezlobte, že zakládám nové téma. Ale něco mi vrtá hlavou ohledně gynexu. Napsala bych do diskuse kam chodím holkám, ale chtěla bych vědět více zkušeností tak proto píšu sem vám všem :-)
Dneska jsem 11DC A tak den před ms jsem lehce špinila, myslela jsem že už se rozjíždí ms tak jsem už začala užívat gynex 2× denně 7 kapek vždycky ráno a večer. Užívám ho takto doteď, ale tak od úterka jsem dostala nějake kašel tak k tomu ještě užívám sirup musosin a chtěla bych se zeptat jaké jste měli pocity po užívání gynexu, měly jste holky třeba nějaké problémy? Já dost rpívala na zácpu a ted poslední týden je to spíš naopak :-D Než že bych teda lítala furt na wc to zase ne, ale nějak to není ono. Myslíte, že by mohl mít vliv gynex i třeba takto na zažívání? A nebo se to k sobě nehodí ten gynex a ten sirup, jestli je to možné? A nebo myslíte, že by tyto problémy mohly nějak souviset s blížící se ovulkou? poslední dva cykly zpět jsem ji měla 12 a 13DC teda dle bt, kterou si už pravidelně měřím 10 měsíců 8-o Díky za zkušenosti a omlouvám se za román :-)

Reklama

Reakce:

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 14.05.10 11:24

Já Ti asi nedám odpověď na všechny Tvé otázky,ale Gynex jsem užívala a užívám.Žádné problémy jsem neměla ani při užívání s jinými léky-ale to by si se měla poradit s Dr.nebo v lékárně,jestli se může užívat společně s tím či oním.
Dle mých zkušeností je to velice dobrý přípravek co mi hodně pomohl.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >