Učitelky prosím radu - Bakaláři

Anonymní
27.9.21 16:57

Učitelky prosím radu - Bakaláři

Ahoj učitelky, potřebuji radu k popiskum v bakalářích. Když mám u suplovane hodiny napsáno suplování za odpadlou a přespočetná hodina, jaký je v tom rozdíl? Jednu dostanu zaplacenou a druhou ne? Jak je to vlastně ve školství s platem, když máme ředitelské volno a nebo jde nějaká třída na exkurzi nebo nově jde do karantény ale ještě není on-line výuka a mě ta hodina odpadne, dostanu ji zaplacenou? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
SAJ
10981
27.9.21 17:10
@Anonymní píše:
Ahoj učitelky, potřebuji radu k popiskum v bakalářích. Když mám u suplovane hodiny napsáno suplování za odpadlou a přespočetná hodina, jaký je v tom rozdíl? Jednu dostanu zaplacenou a druhou ne? Jak je to vlastně ve školství s platem, když máme ředitelské volno a nebo jde nějaká třída na exkurzi nebo nově jde do karantény ale ještě není on-line výuka a mě ta hodina odpadne, dostanu ji zaplacenou? Děkuji

Za odpadlé (byť sis je jako dozor odpracovala) supluješ zadara. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50445
27.9.21 17:33
@Anonymní píše:
Ahoj učitelky, potřebuji radu k popiskum v bakalářích. Když mám u suplovane hodiny napsáno suplování za odpadlou a přespočetná hodina, jaký je v tom rozdíl? Jednu dostanu zaplacenou a druhou ne? Jak je to vlastně ve školství s platem, když máme ředitelské volno a nebo jde nějaká třída na exkurzi nebo nově jde do karantény ale ještě není on-line výuka a mě ta hodina odpadne, dostanu ji zaplacenou? Děkuji

za odpadlou, dohled nad zaky… nedotanes nic. Za prespocetnou 200%. Pokud mas normalni pracovni mlouvu (ne treba dohodu) jsou proplaceny i hodiny, ktere odpadly.
Vratila jem se z adaptacniho kurzu. Pracovni doba asi 20 hodin, proplaceno 8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 18:00
@matkabagristy píše:
za odpadlou, dohled nad zaky… nedotanes nic. Za prespocetnou 200%. Pokud mas normalni pracovni mlouvu (ne treba dohodu) jsou proplaceny i hodiny, ktere odpadly.
Vratila jem se z adaptacniho kurzu. Pracovni doba asi 20 hodin, proplaceno 8.

A když je hodina odpadlá protože je ředitelské volno nebo třída jde s třídní na výlet? To také nemám placené? Přespočetná je tedy jakoby přesčas a když je tam náhrada za odpadlou tak je to zdarma? (ani ten základ nedostanu?) 8o když učím nad rámec svého rozvrhu v hodinách, kdy mam bud pohotovost nebo volnou hodinu?

• Citovat
  • Nahlásit
50445
27.9.21 18:05
@Anonymní píše:
A když je hodina odpadlá protože je ředitelské volno nebo třída jde s třídní na výlet? To také nemám placené? Přespočetná je tedy jakoby přesčas a když je tam náhrada za odpadlou tak je to zdarma? (ani ten základ nedostanu?) 8o když učím nad rámec svého rozvrhu v hodinách, kdy mam bud pohotovost nebo volnou hodinu?

v pondeli ti odpadne 5 hodin z duvodu reditelskeho volna. Ty dostanes zaplacene. Útery-pátek pak muze tech 5 hodin ucit zadara.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33269
27.9.21 18:06
@Anonymní píše:

dotaneš to zaplacené ve svém měsíčním platu, ale nic navíc. Stejný plat máš, i když ta hodina odpadne. Ale pokud je to přespočetná hodina, je to přesčas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 20:16
@vokishka píše:
dotaneš to zaplacené ve svém měsíčním platu, ale nic navíc. Stejný plat máš, i když ta hodina odpadne. Ale pokud je to přespočetná hodina, je to přesčas.

Takže méně peněz než mám ve smlouvě bych dostat neměla. I když budou třeba podzimní, vánoční aj. prázdniny? Jen můžu čekat, že budu více suplovat a to jen v časech kdy mám pohotovost? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
33269
27.9.21 20:18
@Anonymní píše:
Takže méně peněz než mám ve smlouvě bych dostat neměla. I když budou třeba podzimní, vánoční aj. prázdniny? Jen můžu čekat, že budu více suplovat a to jen v časech kdy mám pohotovost? Děkuji

Jo, plat je porad stejny. Jen v případě prescasu vic. Mene ne. Pokud se teda jedna o normální pracovni pomer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 20:23
@vokishka píše:
Jo, plat je porad stejny. Jen v případě prescasu vic. Mene ne. Pokud se teda jedna o normální pracovni pomer.

jo mám klasickou smlouvu, ale zkrácený úvazek.

• Citovat
  • Nahlásit
50445
27.9.21 20:24
@Anonymní píše:
Takže méně peněz než mám ve smlouvě bych dostat neměla. I když budou třeba podzimní, vánoční aj. prázdniny? Jen můžu čekat, že budu více suplovat a to jen v časech kdy mám pohotovost? Děkuji

muze to byt i v casech, kdy nemas pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50445
27.9.21 20:25
@Anonymní píše:

aha, tak to budes mit prescasy (prespocetne hodiny) do uvazku jen za 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 20:28
@matkabagristy píše:
aha, tak to budes mit prescasy (prespocetne hodiny) do uvazku jen za 100%

jj tohle je mi jasné. Jakto, že můžu mít suplování i mimo pohotovost?

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
10981
27.9.21 20:29
@Anonymní píše:

Jo, tak to pozor - zkrácený úvazek máš na díl úvazku (0,5 nebo třeba 0,8) nebo na hodiny (12 nebo 18 hodin)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50445
27.9.21 20:31
@Anonymní píše:
jj tohle je mi jasné. Jakto, že můžu mít suplování i mimo pohotovost?

nevim, co by tomu melo branit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 20:32
@SAJ píše:
Jo, tak to pozor - zkrácený úvazek máš na díl úvazku (0,5 nebo třeba 0,8) nebo na hodiny (12 nebo 18 hodin)?

mám na díl úvazku (0,45).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat