Znásilněna v 17 letech. Jak se s tím vyrovnat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.9.21 16:17

Znásilněna v 17 letech. Jak se s tím vyrovnat?

Dobrý den, nevím do jaké kategorie to zařadit. Je mi 17 let a je to týden od toho co jsem byla znásilněna, když jsem šla z diskotéky. Každou noc probrečím :,( a nemám motivaci cokoliv dělat. Nikomu jsem to neřekla, protože se stydím a s mamkou dobrý vztah nemám. Byla jsem panna, protože jsem čekala na toho pravého a tudíž neberu antikoncepci. :( :,( Přijde mi, že se z toho nikdy nevspamatuji a teď vím, že už nikdy nechci jít venku večer sama. :,( Přijdu si jako věc která se musí mít pořád napozoru. Furt ho na sobě cítím ten pot nemohu to ze sebe smýt… :,( Prosím jak se z toho dostat? Stydím se komukoliv svěřit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
947
27.9.21 16:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, nevím do jaké kategorie to zařadit. Je mi 17 let a je to týden od toho co jsem byla znásilněna, když jsem šla z diskotéky. Každou noc probrečím :,( a nemám motivaci cokoliv dělat. Nikomu jsem to neřekla, protože se stydím a s mamkou dobrý vztah nemám. Byla jsem panna, protože jsem čekala na toho pravého a tudíž neberu antikoncepci. :( :,( Přijde mi, že se z toho nikdy nevspamatuji a teď vím, že už nikdy nechci jít venku večer sama. :,( Přijdu si jako věc která se musí mít pořád napozoru. Furt ho na sobě cítím ten pot nemohu to ze sebe smýt… :,( Prosím jak se z toho dostat? Stydím se komukoliv svěřit.

Psycholog a sver se mamince..
Ty se nemáš za co stydět, nebo se něčeho bát.

Hlavně by tě měl zkontrolovat lékař, pokud nebereš antikoncepci.

Nedus to v sobě, ničemu tím nepomůžeš, jen si uškodíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
27.9.21 16:23

Jsou i různý linky bezpečí, kam můžeš zavolat a svěřit se.

Hlavně to někomu řekni a nech si pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 16:26
@megginka300 píše:
Psycholog a sver se mamince..
Ty se nemáš za co stydět, nebo se něčeho bát.

Hlavně by tě měl zkontrolovat lékař, pokud nebereš antikoncepci.

Nedus to v sobě, ničemu tím nepomůžeš, jen si uškodíš.

S mamkou to je opravdu těžké. Nerozumíme si.. Mám velmi dobrou a blízkou kamarádku, ale přijdu si trapně kdybych ji to měla říct.. Hlavně vím, že bych se před ní hned rozbrecela :,(

• Citovat
  • Nahlásit
18374
27.9.21 16:30
@Anonymní píše:
S mamkou to je opravdu těžké. Nerozumíme si.. Mám velmi dobrou a blízkou kamarádku, ale přijdu si trapně kdybych ji to měla říct.. Hlavně vím, že bych se před ní hned rozbrecela :,(

Mas nejakou oblibenou ucitelku ve skole? Ta by ti taky mohla pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
27.9.21 16:30

No, já nevím, co bych dělala v 17ti - ale, měla jsi jít na Policii a k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
27.9.21 16:31

Mám kamarádky, které to zažily. Jedna to řešila s psychiatričkou hned pár týdnů po incidentu a teď už je s tím dá se říct v pohodě, nemá problém o tom mluvit a má přítele, který se k ní chová skvěle a hodně jí s tím pomohl. Stalo se jí to také v 17ti. Další to zažila v 15ti a začala to řešit pár měsíců zpátky po cca 7 letech, protože si myslela, že to vytěsní, ale nešlo to, měla obrovské úzkosti. Moje rada je to řešit s odborníkem pokud možno co nejdříve, určitě ti to pomůže, hlavně to nedržet v sobě. Je mi to moc líto :srdce: :,( přeju ti, aby ses z toho co nejdříve dostala a ten zmetek aby dostal, co si zaslouží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
27.9.21 16:31

Prestan to tajit, bez to nahlasit na policii…V dnesni dobe jde dohledat prakticky kazdeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 16:32
@stinga píše:
No, já nevím, co bych dělala v 17ti - ale, měla jsi jít na Policii a k lékaři

K lékaři bych určitě měla, ale nejsem plnoleta, takže nemohu jít sama. :,( Na policii určitě ne, nedokážu si představit to celé popisovat, kde co a jak. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 16:34

Já bych nejradši hned zapomněla. :,(
Večer venku sama už nikdy nepůjdu.

• Citovat
  • Nahlásit
947
27.9.21 16:35
@Anonymní píše:
K lékaři bych určitě měla, ale nejsem plnoleta, takže nemohu jít sama. :,( Na policii určitě ne, nedokážu si představit to celé popisovat, kde co a jak. :,(

Holka rozumím ti, ale nedělej si to ještě horší.

Buď rozumná a sver se někomu ať to začneš řešit.

A vykašli se na stud a strach, musí to být strašně těžký, ale přece se v tom nechceš motat takto..

Doktor je hodně důležitý, abys pak za pár týdnů neřešila další průšvih :(

A nenech to prosím tomu grázlovi projít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
27.9.21 16:36

Příspěvek upraven 13.11.21 v 15:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8950
27.9.21 16:37
@Anonymní píše:
K lékaři bych určitě měla, ale nejsem plnoleta, takže nemohu jít sama. :,( Na policii určitě ne, nedokážu si představit to celé popisovat, kde co a jak. :,(

Nesmysl. Já jsem chodila na gynekologii sama už od 15.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 16:38
@ludmilaadamkova píše:
Nesmysl. Já jsem chodila na gynekologii sama už od 15.

A to tam mamka předem nevolala? :(

• Citovat
  • Nahlásit
8950
27.9.21 16:41

Na gynelokogii běž protože čím dříve se zjistí případné těhotenství tím lépe. V počátku by jsi jen lupla tabletku a dobrý bylo by to jen takové biochemické těhotenství. žádný potrat jako takový žádná revize dělohy. Navíc když to přeženu kdybys to neřešila a opravdu byla těhotná po 12 týdnech bys už na potrat ani jít nemohla a opravdu bys musela porodit.

Další věc je že nejde jen o možné těhotenství ale i o pohlavně přenosné nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat