Je možné, že mi udělala Hamiltona?

22
4.5.20 13:29

Udelala mi hamiltona?

Ahoj, jsem 40+1 a dnes jsem byla poprvé na kontrole v porodnici. Nejdřív mi udělali monitory, pak přišla doktorka a udelala mi vnitřní vyšetření. Strcila do mě snad celou ruku a druhou mi tlačila na bricho, vůbec to nebolelo, pak mě vzala na UTZ a řekla mi váhu prcka. K tomu vnitřnímu vyšetření se vůbec nevyjádřila, jen ze se to prý připravuje, ale to řekla až na můj dotaz jestli se tam dole už něco deje.

Doma mě začalo bricho dost bolet a dost jsem začala špinit, tak mě napadlo jestli mi neudelala hamiltona bez myho vědomi? Uprimne by mi to nevadilo, protože už bych rada, aby sla malá ven, jen teď nevím jestli tohle byla klasická kontrola nebo opravdu udelala hmat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10877
4.5.20 13:35

Já jsem teď u druhyho těhotenství na kontrolách myslela, že zdechnu jak to vyšetření bolelo mela sem pocit, ze maji ve me snad pul ruky a když mi udělali Hamiltona tak to oproti tomu vůbec nebolelo. Ale mě to teda řekli jestli ho chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
4.5.20 13:48

@JancaS84 mě to vyšetření prave nebolelo vubec, až jsem se divila, ale za to teď jsem rada, ze lezim, jak mě bolí bricho a do toho to špineni, takhle moc jsem to neměla ani po steru z čípku, a to ze teda docela dost bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
4.5.20 13:54

Tak uvidíš, buď se rozjede porod a nebo to přejde. Kdyby se ti něco nezdalo, tak bych tam zavolala a zeptala se jestli máš přijet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
4.5.20 13:55

Me se dr zeptala, jestli muze… myslim, ze bys to poznala- prstem mi tam jakoby obkrouzila cipek- slo poznat ten krouzivy pohyb…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 13:56

@Mellory17 Zavolala bych tam a zeptala se. Ale podle mě by to bez tvého souhlasu dělat neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
160
4.5.20 14:50

Mám 3 děti a pokaždé mi byla kontrola šíleně nepříjemná a musím říct mě to i kolikrát hodně bolelo a vím že hamiltona mi nedelal nikdo… Až teď u 3.ditete byl právě tento hmat domluven a musím říct že mě to nebolelo jako klasické kontroly, plus je opravdu cítit, že dělá ten krouzivy pohyb, to opravdu cítit je, i když se to nezdá. Pokud jsi cítila krouzeni, byť jednou dokola, je to hamilton

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat