ujeceny kluk

74
18.1.08 13:46

ujeceny kluk

Ahoj holky,nas trilety synek nam dava posledni dobou moc zabrat. Vzdycky se u nej stridaly etapy, ze byl moc hodny a pak zase nezvladatelny, ale ted si zacinam delat starosti. Zacal totiz byt desne ujeceny, porad breci, kdyz se mu neco nelibi, kdyz neco nemuze a podobne. Ze obcas odmlouva a nechce si uklizet hracky, to pricitam obdbobi vzdoru,ale to jeho jeceni nas opravdu zabiji. V zari ma jit do skolky, a tak nechci, aby se mu tam deti smaly, ze je bulik. Tak se ho nekdy snazim nevsimat ( mam pocit, ze tim jecenim nekdy na sebe jen upozornuje), nekdy ho dam do pokojicku,a az prestane brecet, muze prijit a nekdy na nej proste jsem pak hnusna, coz mi je zahy lito. Mame jeste mladsiho chlapecka a urcite na nej taky zarli, protoze to je takovy zavislak na mamince a na tatinkovi a taky si umi dost vynutit pozornost. Snazim se jim oboum venovat a byt spravedliva, ale nekdy je mi jich obou lito. Ze clovek nema ani na jednoho dostatek casu. Starsi si chce hrat pexeso ci clovece nezlob se, a mladsi nas nenecha. Nebo zase naopak. Taky nas starsi zacal byt osklivy na brachu, coz nikdy nedelal. Klidne ho bez priciny bouchne ci mu trha hracky z rukou a rika, ze chce, aby mel Leo bolest. Pritom nemuzu rict, ze by byl agresivni, proste chce asi videt, jak budeme reagovat. Taky mi nekdy prijde, ze tim jak mu nadavame a porad okrikujeme, tak mu to dela az dobre, protoze si ho vsimame. Ale clovek se proste nemuze rozkrajet. Hlavne bych byla rada, kdyby mi nekdo dal rady, jak to bylo u vas, jak na to breceni a strasne kvileni, ktere mi nahani uplne alergii… Myslite, ze to prejde? Nebo je nas raubir rozmazleny? Pred pul rokem jsem si ho vsude jeste chvalila, jak zvlada si krasne hrat s braskou, posloucha, jak s nim nejsou problemy a ted tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
18.1.08 13:54

Přejde, ale kdy, to je otázka:)

Mám doma totéž, je to holka a s nástupem do školky je to čím dál horší. Počítám, že s porodem druhé holčičky bude ještě hůř…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.1.08 14:02

Přejde to, holky, nebojte.

Ale současně vám garantuju, že bude ještě hůř :o Jen jinak :D:D:D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
18.1.08 14:05
Lesina píše:
Přejde to, holky, nebojte.

Ale současně vám garantuju, že bude ještě hůř :o Jen jinak :D:D:D

L.

Jo jo, , takhle to beru už asi 2 roky:D Jsem někde slyšela, že fakt brutus období končí kolem 4-5roku:D

Hele a se dvěma - třeba, je to pak lepší? Už to tolik neřešíš?:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.1.08 14:06

Neřeším, ale zrovna dneska se šlo spát s kraválem… Chjo :(

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
18.1.08 14:09

No holky, moc jste me neuklidnily. Takze si asi nakoupim cokolady, ty jsou dobre na nervy.
Jo, s tim druhym ditetem to je u me tak, ze krik je dvojnasobny a 24 hodin mi obcas fakt nestaci.
Ale musim priznat, ze je i sranda - nekdy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
18.1.08 14:13
Lesina píše:
Neřeším, ale zrovna dneska se šlo spát s kraválem… Chjo :(L.

To mam každej večer. Jsem si nezvykla a dost mi to kazí manžel. Nebýt jeho, tak to podle mě vypadá doma zcela jinak…jenže manželovi jaksi nařezat nemůžu, že :roll: :wink:

a prosím, neberte mi zas iluze, že druhé bude lepší:D Všichni mi to říkaj, tak mě nechte ještě pár týdnů snít:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.1.08 14:35

Druhé dítě se ti narodí do režimu a do zkušeností - takže i když možné není lepší, určitě se to líp zvládá :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
18.1.08 15:02
Lesina píše:
Druhé dítě se ti narodí do režimu a do zkušeností - takže i když možné není lepší, určitě se to líp zvládá :)L.

No právě, že o režimu nemůže bejt ani řeč:D Ale neřešim, to jsou věci, který dopředu moc nemá cenu řešit:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
18.1.08 15:03

Ahoj,

resila jsem stejny problem, sileny jeceni, vztekani, hlavne kdyz prijde tatinek z prace a neco mu zamitne. No trosku se to uklidnilo se skolkou (ted tam po dlouhe dobe chodi zase tyden, byl dost casto nemocny tak nechodil tri mesice vubec a zatim, musim zaklepat, v poho) a za druhe taky na to meli asi vliv babicky a dedecek, takze mozna to bude znit drsne, ale k babicke a dedovi jenom kdyz je hodny. No tak takhle jsem to vyresila a zatim asi tri tydny (coz asi neni nejak dlouha doba, ale na uklidneni nervu to staci) to funguje. Ta skolka je na to taky asi dobra, rano se mu tam moc nechce, ale pak zase nechce domu :? vyblbne se tam s detma, pokecaj si o tech svych problemech :lol: …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6914
18.1.08 15:15

Ahoj,

tak tady se hlásí další uplakaná a utrojčená kopie vašich dítek a k tomu i já - matka s nervama často napnutejma jak špagáty, která má stejné pocity a provádí podobná opatření:-) Náš mladej si k tomu ještě pro jistotu teď po nemoci, kdy jsem trochu povolila, přidal „šéfování“ - ty budeš dělat to, já tohle a přestal si hrát sám:-( K tomu „trojčení“ při jakémkoliv mém nesouhlasu a to je fakt kombinace:-) A tenhle týden jsou snad nějaký erupce, páč mi dává docela zabrat.
Koukám, že to patří k věku a nic výraznýho s tím prostě udělat nelze… Tak snad jen popřeju - přežít!:-) A užívat chvil, kdy je fajn))))

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
18.1.08 15:18

Nole,

jako bys psala o našem synkovi - 2 roky a 10 měs. Taky je děsně uječenej. Všechno si vynucuje řevem.
Lesi, říkáš, že bude hůž, jo? No, to se máme na co těšit :roll:
Zkoušíme to s ním nejdřív po dobrém, nezvyšuju hlas, v klidu mu vyvětluji, že si nic nevyřve. Občas to zabere, ale občas řvu i já. Někdy mi holt rupnou nervy- pak z toho mám výčitky… Ach jo.

Ale uklidnily jste mě, že nejsme sami :wink:
Evča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
18.1.08 15:19

Samozřejmě jsem chtěla napsat hůř :oops: :D
Ahoj Pískle :wink: - erupce asi fakt jsou- tento týden je děěěěsnej!!!!
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
18.1.08 15:47

U nás řvou oba (syn 3r, dcera 1r)…Navíc málo spí (oba), takže už jsem na pokraji zhroucení. Též nesnáším řev :? . Už si připadám, jak magor, když to někomu říkám, ale alespoň se z toho vymlluvit, když už nic. Jo a šéfování, to u nás taky jede, přesto, že nejsem rozmazlovací mamina, tak mladý hoooodně zkouší a jsem tedy zvědavá, co bude dělat až bude starší, protože už teď mluví jak mladej starej. M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
18.1.08 15:53

ahoj u nás to stejný, Michal začal být plačtivěj kvůli každé kravině a neskutečně ufňukanej - občas jsem z něj fakt na prášky - občas je naprosto skvělej:o)))

většinou když je oba nechám bez přímého dohledu, tak přijde Michal řvoucí že ho matýsek mlátí nebo že na něj křičí… takže utěšuju, snažím se být spravedlivá a pokud to „nesmrdí“ zraněním, nechám je ať si to řeší sami… nutno říct že Matýno je potvůrka, která ve většině případů vyhrává, jelikož starší ještě nikdy nepoužil násilí… to že ho odžduchne, oddělá ruce ze stolu, což znamená pád mladšího protože sám ještě nestojí apodobně…

s čím si hraje jeden musí nutně mít i druhej - to snad ani jinak nejde:o)

takže pevné nervy:o)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama