Ukončení vztahu přes fb

11
30.5.20 02:44

Ukončení vztahu přes fb

Zdravím. Potřebovala bych poradit, neboť jsem úplně psychicky v háji. Chodím (nebo spíš už asi chodila jsem) Vídali jsme se často, denně si psali a ob den i volali, ale teď… už týden ss neozval, neodepsal na mou poslední zprávu, Zkoušela jsem mu i zavolat, ale samozřejmě neúspěšně. A zpátky mi taky nezavolal. Nejdřív jsem měla strach, jestli se mu něco nestalo, pak jsem si říkala, že má asi hodně práce a že se určitě ozve. Ale dny plynuly a on pořád nic. Klidně bych se u něj stavila osobně, ale teď to bohužel nejde, protože je teď mimo město kvůli škole. Najednou jsem dostala hrozný strach a začla mě sžírat nejistota, že náš vztah chce takhle ukončit. Vím, že to tak bohužel někdy chodí. Nicméně před chvílí jsem právě na fb zjistila, že si přidal novou fotku s veselým popiskem, na které se tváří dost šťastně. Teď si kvůli tomu připadám fakt hrozně. Pořád se tady trápím, brečím a pak zjistím, že mě přeci jen takhle srabácky odříznul a že mu ani trochu nechybím. Že je prostě úplně v pohodě, zatímco já jsem teď úplně na dně. Chtěla bych mu aspoň napsat něco ve stylu :,, Nikdy bych do tebe neřekla, že jsi něčeho takového schopný. Sbohem." Ale k čemu by mi to bylo, když si to nejspíš ani nepřečte a nic si z toho nebude dělat? Já vždycky myslela, že tak jak se on zachoval, se chovají jen náctiletí, ale asi ne, jak je vidět. Nechápu, jak nékdo může ukončit vztah ignorací.
Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti či rady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

257
30.5.20 02:53

Nemůžeš vědět, jak se cítí on ve skutečnosti. Fotka vůbec nic neznamená :). Jak dlouho jste spolu byli v kontaktu? Nekdo to raději řeší ignoraci a nechat vyhnit než konfrontaci, to se vi. Vysvětlovat proč. Byt si myslím, ze odpověď sis urcite zasloužila, zvlášť jestli to už byl normální vztah.
Pravděpodobně má strach něco vysvětlovat, nehledej chybu v sobě. Ono to časem ocenís.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10795
30.5.20 05:32

@Freyia Vitej do klubu :mavam: Spousta chlapu (ale i zen) jsou srabi, kteri se nedokazou rozejit primo. Nedokazou ani rict duvod rozchodu. Tak to proste je. Casem prijdes na to, ze je to dobre, ze uz neztracis cas s nekym takovym :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
30.5.20 06:18

To jsem nedávno četla, že tento způsob rozchodu je teď hodně oblíbený, jmenuje se ghosting, česky by se dalo říct mrtvý brouk. Je to teda smutné, když ti ten člověk nedokáře normálně říct, že je konec, ale zas to o něm něco (ne moc hezkého) vypovídá :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
30.5.20 06:24

Takze ti uz nejakou dobu nebere telefon a nereflektuje zpravy od tebe? No tak mas nejspis pravdu, ze to je totalni srab, kterej uz s tebou byt nechce, ale boji se ti to rict osobne. Bud rada, ze ses takovyho smejda zbavila..,je to tezky, naprosto chapu, ze bys s nim chtela jeste nejak zamest. Je to pod uroven, ale cloveku to aspon trochu ulevi. Pokud k tomu nebude ale moznosty nyni, tak se na to vykasli. Akorat by ti to jitrilo nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7136
30.5.20 06:32

Vzhledem k tvým předchozím tématům nějak nevím, jestli není chyba na tvé straně přijímače.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
30.5.20 07:48

Ignorace je to nejhorší co ti někdo muže udelat, a takový člověk si te nezaslouží. Oklepej se a jdi dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17056
30.5.20 08:03

On tebe?! To ty jeho bys měla odříznout a ignorovat. Smazala bych jeho číslo, celý slavný fcb bych odpálila a smířila se s tím, že jsi měla tu čest s ubožákem, jako x holek před tebou. Ano, tohle je zbabělý mužský svět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17056
30.5.20 08:04
@karkarka píše:
Vzhledem k tvým předchozím tématům nějak nevím, jestli není chyba na tvé straně přijímače.

Moment, o co jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 08:11

Promiň, ale nechodili jste spolu. Tohle nebyl vztah. Teda, možná ty jsi chodila s ním, ale ne on s tebou. Není normální, aby partneři o sobě ani týden bezdůvodně (třeba někde v zahraničí bez signálu/netu) nevěděli, aby si alespoň krátce nezavolali či nenapsali. Byla by velká chyba u cokoliv psát, akorát by ses ztrapnila. V tuto chvíli to sice bolí, ale aspoň tu zůstala hrdost. Nějakou konfrontací s ním bys jí ztratila…A naopak, když ty se mu neozveš, tak je aspoň šance, že je ho to taky bude trochu štvát, že čekal, že jsi pro něj třeba taky byla trochu víc a ne že on byl v tom vztahu „king“. Schválně bych si na fb hodila nějakou fotku s kámošem, že jsme třeba na výletě nebo tak něco…Možná je to taky trochu trapný, ale nechtěla bych, aby si myslel, že mě jeho chování nějak extra rozhodilo, spíš bych mu chtěla srazit hřebínek.

• Nahlásit
  • Citovat
40328
30.5.20 08:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17056
30.5.20 08:18
@matkabagristy píše:
@terien https://www.emimino.cz/…zyva-363663/

No jo no, stává se. O to spíš bych to už nechala spát. Příběh skončil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
30.5.20 08:33

To hlavní už zde padlo - nehledej chybu v sobě. A věz, že tento způsob rozchodu je lepší i pro tebe. Teď máš o něm jasný negativní obrázek a můžeš na něj snadněji zapomenout. To by šlo mnohem hůř, než kdybyste se loučili v obětí se slzami v očích. Já kdybych se chtěl rozejít s někým, na kom mi záleží, taky bych zvažoval tento způsob.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16880
30.5.20 08:52

Hele já bych byla ráda. I kdyby se teď ozval, tak už ho můžeš poslat k šípku, protože tohle neni partner pro život. Nesmutni pro takovyho blbce, člověk se holt občas spálí než narazí na toho pravého, to je život ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9114
30.5.20 09:45

@Freyia Já to teda nevím, ale neděláš něco špatně ty? Tenhle není první, co dělá mrtvého brouka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama