Snímka z ultrazvuku u gyn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 13:06
Ultrazvuk u gyn

Ahojky, jdu si pro radu. Končím 1 trimestr a stále nemam ani jeden snímek z gyn. Když jsem se doktora zeptala proč řekl mi ze mi ho daji až na screeningu (jdu za 4dny) mate to někdo taky tak? Rodina tvrdí ze to není normální ze v tu dobu měli min 1-2 snímky. Tak se ptám jak jste na tom vy? ;) děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 30.05.19 13:07

Zalezi na doktorovi, neni to jeho povinnost Ti fotky davat..

Janli
Echt Kelišová 8860 příspěvků 30.05.19 13:09

Jeho povinnost to není. Většina lékařů to má navíc zpoplatněné.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 30.05.19 13:09

Mela jsem asi jeden obrazek hned ze zacatku. A je na nem akorat sedivy flek… Je to uplne o nicem. Z obrazku z prvniho screeningu konecne dite vypadá jako dite ;) A je to prvni libiva fotka..

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21243 příspěvků 9 inzerátů 30.05.19 13:10

Tak tak, fotky nejsou povinností. Většina doktorů je dává, protože ví, že to maminky chtějí a je to nezabije to vytisknout.
Tvůj doktor holt chce šetřit, tak to netiskne…Já osobně bych se na kontrole zeptala, jestli je možné si fotku připlatit, pokud je to problém zadarmo…

M-A
Kecalka 331 příspěvků 30.05.19 13:13

Jsem 32 tt a mám jen jednu z 1.screeninku :roll:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 30.05.19 13:17

Ja nechapu zensky, co chtej kazdou fotku z utz, i kdyz tam ani neni skoro nic videt :roll: ja nemam ani jednu, proste jsem po nich netouzila…

Nikky121
Kecalka 186 příspěvků 30.05.19 13:23

Tak moje doktorka to má zpoplatněný a pokud jí řeknu tak problém není a jelikož utz nedělá při každý kontrole tak mám jen jeden od mojí dr. a druhý ze screeninku.

LilyJane
Kecalka 192 příspěvků 30.05.19 13:24

Normálně si řekni že chceš fotku. Můj gynekolog mi ji taky nikdy nenabízel, ale já sotva se vydrápala na kozu tak už jsem říkala, že nějakou chci a neměl problém. Během klasické kontroly párkrát malého pofotil a pak mi dal vybrat.
Jenom jednou mi řekl, že fotka nebude, ale to proto, že malý byl tak blbě natočený, že to nemělo vůbec smysl.
Ono to není tak, že ti ty fotky musí dělat, prostě si o ně řekni :) Ale počítej s tím, že se za to platí - v závislosti na kvalitě.
Já mám za celé těhotenství fotky tři - první asi v 8 týdnu, druhou v 4 měsíci a pak třetí někdy mezi 5 a 6 měsícem. Teď už je tak velký, že by se stejně nevlezl o 3D jsem nestála, páč ty děcka tam často vypadají jak zplozenci pekla :D. Mezitím to prostě nešlo, buď byl moc malý a nebylo nic vidět a nebo byl blbě natočený, takže nebylo nic vidět :D

iwinek
Kecalka 408 příspěvků 30.05.19 13:27

My máme fotku ze začátku o kterou jsem si řekla a zaplatila. Ta je od mého doktora jediná… Pak máme fotku ze 2 screeningů a z jednoho to nešlo malý nespolupracoval… To je vše a všechny jsem si platili, ale na jiném pracovišti než u mého dr…jinak je to opravdu na doktorovi… Někdo dává někdo ne…někde jsem četla, že hodně záleží i na tom, co proplatí pojišťovna…

g.sandova
Kelišová 5106 příspěvků 30.05.19 13:28

Mně je dává lékař zadarmo, když si řeknu. Ono tam stejně není nic vidět. Chápu ale, že chce s fotku, řekni si.

Uživatel je onlineQadra
Kecalka 400 příspěvků 30.05.19 13:56

Mám jednu jedinou fotku, kterou jsem dostala na druhém screeningu

Aduš8
Závislačka 4849 příspěvků 30.05.19 14:15

Od prvního mám fotku z každé prohlídky a ani nevím, kde jsou, asi je má někde manžel. Teď u druhého mám jednu z 8.tt a nic jiného, malá má obličej zabořený v placentě na každé prohlídce. A je mi to jedno, za šest týdnů rodím a malou si užiju dosyta

Fircon
Kecalka 321 příspěvků 30.05.19 14:31

Mně UTZ dělala doktorka při každé kontrole, když jsem ale chtěla fotku, musela jsem si o ni říct.
A samozřejmě jsem ji zaplatila.

Katulinecka96
Stálice 96 příspěvků 30.05.19 14:32

To je divne kdyz se zeptas a zaplatis, divne ze ma s tim problem… Ale je fakt ja mam od zacatku asi 4 fotky a toho prvni jen vacek, na dalsim uz vacek s cernym flekem pak z 1 a 2.screeningu. Me samotne staci kdyz ji vidim na utz u doktorky, jak tam sebou porad mele. Na 2 velkem utz byl semnou pritel, takto mu musi stacit, uspech sklidil byl nateseny. Za tyden jdu uz na 3.screen a pokud pujde, spis pokud se mala ukaze. Tak si ji necham vytisknou. Jo a u moji mudr bere za fotku100kc. Me treba prijde divne kdyz ke bezne kontrole chodi i tatinci, nvm u nas nikdy v ordinaci zadny tatinek nebyl a vlastne ani v cekarne sem nevidela. A navic ty fotky pred 1 screenem jsou nic moc. To az od toho 1.tam fakt uz vidis clovicka :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama