Ultrazvukový inhalátor - kašel

25.5.16 12:56

Ultrazvukový inhalátor - kašel

Dobrý den,
mám dotaz. Mám astma, které se mi za poslední půl roku zhoršilo. Beru Aerius ráno a večer 2 tablety, Singulair - večer, Tilade Mind 4× 2vdechy a Asmanex ráno a večer jeden vdech. K tomu všemu sjem dostala ještě Ultrazvukový inhalátor AIR PROJET, kde mám inhalovat Vincentku. Jenže jakmile inhalátor udělá „kouř“ a já začnu ho vdechovat, tak mě začne tak dráždit v plicích, že se ještě víc rozkašlu. Máte s tím někdo taky takové zkušenosti??
Nebo inhaluji špatně?
Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3607
25.5.16 13:08

@Kathy Lostris já nejsem astmatik, nicméně vincentku inhaluju, když jsem nemocná a já ji teda inhaluju, jen když mám průchozí nos, jak můžu dýchat jen pusou, tak to nedávám…dráždí mě a strašně mi vadí. Jinak občas si prostě inhalátor zapnu a nemám tu masku na čenichu, ale jen takovou tu trubku a vdechuju ze vzdálenosti tak 10-15 cm od obličeje a to se celkem dá, nicméně stejně mám pocit, že to není úplně ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
25.5.16 15:15

@Kathy Lostris To je poměrně časté, zkus si ji naředit fyziologickým roztokem a postupně zvyšuj koncentraci, uvidíš, že si zvykneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.16 15:17

Ano já právě vdechuji pomalu s tou trubkou, jenže vydržím do půlky nádechu a pak bych si vykašlala plíce :-(. Slyšela jsem názor jedné, co inhalovala, že se ji po tom dýchalo jak znovuzrozená, ale to se u mě nekoná. Po inhalování si musím ještě třeba fouknout Berotec, abych sklidnila kašel :-(. Tak nevím jak to používat, aby to pomáhalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.16 15:18

@BaMaK ale ten je jen na předpis, ne?? Nebo mi ho prodají v lékárně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
25.5.16 15:32

@Kathy Lostris Prodají :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu