Ultrazvuky sem :)

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 01.03.18 21:01
Ultrazvuky sem :)

Čauky holky :) už máte některá pěkne ultrazvuky?  :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 21:13

Ahoj ja moc pekne nemam, ale podelim se :) ted cekam ten ve 20tt ;)

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 01.03.18 21:23

@kalitka nádhera :srdce: a co to bude? :) ja pošlu nožičky, doktoři mají svůj typ, tak jsem zvědavá, jestli k tomu také někdo něco řekne :D.. Kdyby to bylo opravdu hodně špatně vidět, vyfotím znovu :*

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 01.03.18 21:26

@Klaraslunicko hm…ja tipuju klucika :) ale foto je docela nekvalitní :) jinak my to jeste nevime :( snad v tom dvacatem :)

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 01.03.18 21:28

Jsem to fotila na špatném světle :(.. Taky tipují, tak jsem zvědavá :) je to 14 tt teprve, tak že by to šlo už takhle vidět :palec:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 01.03.18 21:36

Mne doktorka ultrazvuku vždycky chválí. :D

Klaraslunicko
Kecalka 229 příspěvků 01.03.18 21:38

@MalinkaMil to je dokonalý :lol: :srdce:, já sem zítra taky hodím

Zuzulunka
Kecalka 151 příspěvků 01.03.18 21:39

Taky vám sem něco šoupnu :P :andel: :srdce: :mavam:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 01.03.18 21:40

@Klaraslunicko Děkuju :srdce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.03.18 21:48

@MalinkaMil nic proti, ale nevadí ti, že tam máš jméno a rč? to by asi na netu veřejně viset němělo.. ale jak vidím, je Vás tu víc :think:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 01.03.18 21:52

@martina.se upřímně sem si ani neuvědomila, že to tam je :lol: zkoumám tam úplně jiné věci :oops:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.03.18 21:53

@MalinkaMil jasný, ale doporučuju smazat, popř upravit.. je celkem problém si takhle vystavit rč :think:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 01.03.18 21:54

@martina.se fotky smazat ani upravit zřejmě nejdou :nevim: takže jdu asi nahlásit sama sebe :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16454 příspěvků 01.03.18 21:56

@MalinkaMil souhlasím s @martina.se . Smaž to (ořezej), rč je důležitý identifikační údaj a dá se docela dost zneužít.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16454 příspěvků 01.03.18 21:58
@MalinkaMil píše:
@martina.se fotky smazat ani upravit zřejmě nejdou :nevim: takže jdu asi nahlásit sama sebe :mrgreen:

to nemusíš. klikni na editovat a pak smaž celý svůj příspěvek včetně fotek. Pokud budeš ty snímky ofocovat znovu, osobní údaje jednoduše zakryj.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >