Umělé mléko Nestlé Junior 1+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 28.10.10 15:49
UM Nestlé Junior 1+

Jen pro zajímavost bych chtěla vědět, kolik platíte za výše uvedené UM o váze 900g. Já totiž šla do lékárny a platila 266,80 a za cca 14 dní za to samé v té samé lékárně 336,40 Tak by mě zajímalo, jestli to tak zdražila lékárna, nebo výrobce. :think:

Reakce:
Nikynka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 16:31

Ahojky,
synovi je 19mesicu a porad pije UM BEBA Nestle Premium 3 od 10mesice,podle Dr.muze…
Minuly vikend jsme koupily s kamoskou v Tescu 600g baleni + doza za 65kc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to byl nas kup stoleti :mrgreen: :mavam:

Luciska001
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 28.10.10 16:50

Ahoj, tak mi kupujeme to polovicni baleni v rossmanovi za 149kc a ten velkej stoji 299kc porad bez zmeny uz tak rok co ho kupujeme. teda ted jsme presli na 2+ ale je to to stejne jen o rok vis a cena tez stejna :palec:

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.10 19:33

A taky v lékárně jsou většinou vyšší ceny než v obchodech…

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 28.10.10 23:03

klárka taky pije bebu 3, a za chvilku by jsme měly přejít na mlíko od ukon. 12 měsice, které beba v podstatě nedělá, ten junior se mi nějak kupovat nechce, takže asi budeme přecházet na nutrilon

ale jen tak pro zajímavost, když jsem nedavno navštívila DMko v rakousku beba 4 byla normálně k dostání :cert: ale na český trh nějak pozapoměly :nevim:

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 28.10.10 23:14

Díky za odpovědi. Zkusím pohledat někde v krámech levnější, protože zdražení z ničeho nic o 70 Kč mi přijde docela dost. :roll:

zuzko, tohle právě dělá nestlé stejně jako Bebu, tak jsem právě vzala to. Proč tobě se to nezdá?

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 28.10.10 23:29

já vím že oboje je od nestle, nevím proč, ještě zkouknu složení oproti nutrilonu a pak se rozhodnu, problém je že jsme přecházely původně z nutrilonu na bebu protože jí to nědělalo dobře, takže jestli jí nesedne znova tak si pro tu bebu budu jezdit do rajchu

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 29.03.11 12:46

Ahoj holky, chci se zeptat - synovi (23mes) smakuje mliko. Byli jsme na Sunaru, potom chvili Babylove (ja rada zkousim nove, nebavi me kupovat roky stejnou znacku :-) ), ted mame toto od Nestle. Hrozne mu chutna (nebo se mu libi piksla, nevim, ale muze se po nem utlouct), tak se chci zeptat- davate ho bezne kazdy den ? Jde mi o ten pridavek bifida, jestli to treba neni k obcasnemu napiti, nebo rekneme 1× denne, on si da treba 3×-4×. Muzu ho povazovat za „normalni UM“? :mrgreen: (asi blbej dotaz).
A taky - koukala jsem, ze ten 2+ je s vanilkovym aroma, to se mi moc nelibi, jsem rada, ze mu chutna klasicky mliko. Davate ho? Ten uz je asi na obcasny napiti, ze? To bych asi zustala u 1+ radsi :think:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.03.11 13:01

nakukovatelko za prvý není dobrý menit mlíka tak často

a za druhý si myslím že mu to uškodit nemůže

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 29.03.11 13:03
nakukovatelka píše:
Ahoj holky, chci se zeptat - synovi (23mes) smakuje mliko. Byli jsme na Sunaru, potom chvili Babylove (ja rada zkousim nove, nebavi me kupovat roky stejnou znacku :-) ), ted mame toto od Nestle. Hrozne mu chutna (nebo se mu libi piksla, nevim, ale muze se po nem utlouct), tak se chci zeptat- davate ho bezne kazdy den ? Jde mi o ten pridavek bifida, jestli to treba neni k obcasnemu napiti, nebo rekneme 1× denne, on si da treba 3×-4×. Muzu ho povazovat za „normalni UM“? :mrgreen: (asi blbej dotaz).
A taky - koukala jsem, ze ten 2+ je s vanilkovym aroma, to se mi moc nelibi, jsem rada, ze mu chutna klasicky mliko. Davate ho? Ten uz je asi na obcasny napiti, ze? To bych asi zustala u 1+ radsi :think:

já dávám Bebu 1+ 2× denně jinak ho malá nechce, ale nevidím důvod proč by mělo škodit je to normální UM a přídavek bifida má i NUTRILON atd…
Já značky UM neměním takže máme pořád BEBU

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 29.03.11 13:10

o.k. dik, tak my u nej zustaneme, kdyz se do nej tak zamiloval :-)
Jinak ja nevim, s tou zmenou znacky, zmenit treba po pulroce mi nepripada divny :think: Cemu by to mohlo vadit ? Nerikam miminu, to bych zbytecne nedelala, ale vyzkouset pro dvouletaka novou chut …nevim proc ne :think:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 29.03.11 13:22

Asi máš pravdu jen mně to nenapadlo od narození jsme na UM nejdřív Nutrilon, Nutrilon 2 nechtěla takže jsem přešla asi v 9 měs na Bebu 3 a pak na Bebu 1+. Jednou jsem koupila Sunar a ten nechtěla tak jsem ho svařila do čočky a špenátu :mrgreen: a kupuju Bebu 1+ a neřeším to.

MarkyM
Závislačka 4502 příspěvků 12.01.12 09:25
Nestlé Bifidus junior

Ahoj kupujete někdo toto dětem? http://www.zbozi.cz/…anilka-400g/ a chutná jim to?

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 06.08.13 09:30
Nestle Junior

Ahojte, ráda bych se zeptala, jestli je možné dávat Nestlé Junior 1 http://umela-mleka.heureka.cz/…1-plus-700g/ 11 měsíčnímu dítěti?! Syn mi odmítá pít UM. kaše, jogurty přijímá. ale měl ještě UM vždy po ránu - BEBU a tu už taky nechce. zkoušela jsem i Sunar, Sunar banánový, Hipp, Nutrilon, jinou lahvičku, hrníček, lžičku… NIC… tak mě napadá ještě zkusit toto, ale je to až od ukonč.12 měs.,tak nevím. děkuji…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >