Reklama

UM Nutra Defence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciště
Kecalka 260 příspěvků 09.10.10 23:56
UM Nutra Defense

Ahoj, kamaradka mi rikala, ze v DM videla nove UM od Sunaru, Nutra Defence. Uz jste to nekdo zkousel? U nas v lekarne jsem to jeste nevidela, tak nez se dostanu do DM…

Reklama

Reakce:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 10.10.10 09:34

my ho máme doma, moje mala mi prestala pit moje mliko tak sem to koupila jako prvni a ona to nechtela, ale nechtela ani normalni sunar ani bebu nakonec zabral bananovej sunar… takze ja moc soudit nemuzu :)

lucajs 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.10 22:01

mame ho doma a malemu moc chutna-je takovy jemnejsi nez obycejny sunar, urcite vyzkousej :-)

Wewerka
Povídálka 41 příspěvků 07.11.10 20:07

My jsme ho teď malý koupili, máme 1 HA, docela jí chutná a to je co říct, protože je dost vybíravá. Vyzkoušeli jsme snad všechny existující mlíčka, naštěstí tohle zabralo. Frajerka se totiž, když jí začaly růst zoubky rozhodla, že kojení je už FUJ a do pusiny to nevezme, i kdyby měla umřít hlady :cert: Akorát je zatím problém, že ho musíme objednávat, protože to HA nikde v lékárně zatím nemají.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >