UM Nutra Defence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciště
Kecalka 260 příspěvků 09.10.10 23:56
UM Nutra Defense

Ahoj, kamaradka mi rikala, ze v DM videla nove UM od Sunaru, Nutra Defence. Uz jste to nekdo zkousel? U nas v lekarne jsem to jeste nevidela, tak nez se dostanu do DM…

Reakce:
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 10.10.10 09:34

my ho máme doma, moje mala mi prestala pit moje mliko tak sem to koupila jako prvni a ona to nechtela, ale nechtela ani normalni sunar ani bebu nakonec zabral bananovej sunar… takze ja moc soudit nemuzu :)

lucajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.10 22:01

mame ho doma a malemu moc chutna-je takovy jemnejsi nez obycejny sunar, urcite vyzkousej :-)

Wewerka
Povídálka 41 příspěvků 07.11.10 20:07

My jsme ho teď malý koupili, máme 1 HA, docela jí chutná a to je co říct, protože je dost vybíravá. Vyzkoušeli jsme snad všechny existující mlíčka, naštěstí tohle zabralo. Frajerka se totiž, když jí začaly růst zoubky rozhodla, že kojení je už FUJ a do pusiny to nevezme, i kdyby měla umřít hlady :cert: Akorát je zatím problém, že ho musíme objednávat, protože to HA nikde v lékárně zatím nemají.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >