Reklama

Um Nutrilon AR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 09:58
Um nutrilon AR

Ahoj holky, mam otazku.
Synovi je rok a je pořád na Um, jenze jeho Um (Nutrilon Ar pri ublinkavani) je jen do 12m a „trojkovej“ asi uz nevyrábějí protoze nikde v lékárnách ho nemají.. Myslite, ze bych mohla zmenit um treba na Bebu AR? To jsem koukala a trojku mají a nebo uz mu to mám prestat uplne davat? On se budi v noci vzdycky tak 3× na mlíko tak mi prijde ze tahle „dvojka“ co mu dávám uz je slabá, ze ma po ni hlad, tak nevim jak si poradit. :/

Reklama

Reakce:

1mila2
Kecalka 320 příspěvků 28.09.18 11:04

Nasi je 9m a je porad na Sunaru AR 1. Minule jsem ji dala obycejnou 2ku a pekne to vsechno vyblila do perin :lol: a samozrejme Sunar AR 2 jsem nikde nevidela :roll:
Osobne doufam, ze ji to neuskodi, jinak ji totiz krasne. Sice nechce ovoce, ale masozeleninu a jogurty ji celkem slusne.

Nechci lhat, ale myslim, ze ta sila je presne opacne. Cim starsi dite, tim slabsi mliko :think: ale ja nemam moc co porovnavat. Sunar AR1 je ale silnejsi (kalorictejsi) nez Sunar comfort 2, to jsem se ted koukala.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >