Um Nutrilon AR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 09:58
Um nutrilon AR

Ahoj holky, mam otazku.
Synovi je rok a je pořád na Um, jenze jeho Um (Nutrilon Ar pri ublinkavani) je jen do 12m a „trojkovej“ asi uz nevyrábějí protoze nikde v lékárnách ho nemají.. Myslite, ze bych mohla zmenit um treba na Bebu AR? To jsem koukala a trojku mají a nebo uz mu to mám prestat uplne davat? On se budi v noci vzdycky tak 3× na mlíko tak mi prijde ze tahle „dvojka“ co mu dávám uz je slabá, ze ma po ni hlad, tak nevim jak si poradit. :/

Reakce:
1mila2
Kecalka 414 příspěvků 28.09.18 11:04

Nasi je 9m a je porad na Sunaru AR 1. Minule jsem ji dala obycejnou 2ku a pekne to vsechno vyblila do perin :lol: a samozrejme Sunar AR 2 jsem nikde nevidela :roll:
Osobne doufam, ze ji to neuskodi, jinak ji totiz krasne. Sice nechce ovoce, ale masozeleninu a jogurty ji celkem slusne.

Nechci lhat, ale myslim, ze ta sila je presne opacne. Cim starsi dite, tim slabsi mliko :think: ale ja nemam moc co porovnavat. Sunar AR1 je ale silnejsi (kalorictejsi) nez Sunar comfort 2, to jsem se ted koukala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >