Um Nutrilon AR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 09:58
Um nutrilon AR

Ahoj holky, mam otazku.
Synovi je rok a je pořád na Um, jenze jeho Um (Nutrilon Ar pri ublinkavani) je jen do 12m a „trojkovej“ asi uz nevyrábějí protoze nikde v lékárnách ho nemají.. Myslite, ze bych mohla zmenit um treba na Bebu AR? To jsem koukala a trojku mají a nebo uz mu to mám prestat uplne davat? On se budi v noci vzdycky tak 3× na mlíko tak mi prijde ze tahle „dvojka“ co mu dávám uz je slabá, ze ma po ni hlad, tak nevim jak si poradit. :/

Reakce:
1mila2
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 28.09.18 11:04

Nasi je 9m a je porad na Sunaru AR 1. Minule jsem ji dala obycejnou 2ku a pekne to vsechno vyblila do perin :lol: a samozrejme Sunar AR 2 jsem nikde nevidela :roll:
Osobne doufam, ze ji to neuskodi, jinak ji totiz krasne. Sice nechce ovoce, ale masozeleninu a jogurty ji celkem slusne.

Nechci lhat, ale myslim, ze ta sila je presne opacne. Cim starsi dite, tim slabsi mliko :think: ale ja nemam moc co porovnavat. Sunar AR1 je ale silnejsi (kalorictejsi) nez Sunar comfort 2, to jsem se ted koukala.

Váš příspěvek
Reklama