UM stolička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LolitkaRuppo
Nováček 7 příspěvků 22.02.17 13:08
UM stolička

Ahojky maminky,
Pomalu nám končí 6ti nedělí a chci se jen zeptat, mám méně mlíčka(zvládnu nakojit alespon 2× denně) a tak jsem přidala i UM, protože i když jsem ji neustále přikládala tak nic, no co už :( Ale to není ten problém, Jsme na umělém mléku z DM Babylove 1, po ruzných recenzích jsem si říkala že to zkusíme. Ale trápí mě malý stolička, někdy je v pořádku, někdy trošku smrdí, někdy tmavší někdy světlejší, po um je to takový hustší, občas jí to dává zabrat a zrudne u toho, nejsou to žádné bobky. Po tomto mlíčku nám konečně nezvrací a v kombinaci laktobacilu a čajíčku prdíme krásně. Tak jen jestli její stolička k něčemu vadí? Přibírá krásně jinak žádný jiný problém až na stoličku není. Vyzkoušeli jsme i vychvalovany nutrilon ale ten nás totalně zabetonoval a zvracela po něm.

Máte stimto zkušenosti?
Omlouvám se za tak chaotický příspěvek.

Reakce:

IvetaZ27
Stálice 57 příspěvků 22.02.17 13:35

Ahojky,
my jsme sice přikrmovali sunarem, ale taky byla stolička různá, hlavně když nemá zácpu či průjem. Cokoliv mezi tím, bych moc neřešila:-)

Ceblma
Stálice 74 příspěvků 22.02.17 14:42

Já dávám Bebu Ar a stolice je zelená a smrdí - ale píšou na obalu, že zelené zbarvení je normální ;)

LolitkaRuppo
Nováček 7 příspěvků 22.02.17 14:51

No 2-3× denne kaká určitě takže zácpu bych vyloučila. Jen jednou v noci jsem pomáhala teploměrem, nějak jí to nešlo a nemohla nejspíš díky tomu spát.

děkuji za odpovědi :-)

A ještě k těm co používají BABYLOVE mlíčko, neměli jste stím problém u DR. když jste to nahlašovali? Jdeme tam v pátek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >