Reklama

UM stolička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LolitkaRuppo
Nováček 7 příspěvků 22.02.17 13:08
UM stolička

Ahojky maminky,
Pomalu nám končí 6ti nedělí a chci se jen zeptat, mám méně mlíčka(zvládnu nakojit alespon 2× denně) a tak jsem přidala i UM, protože i když jsem ji neustále přikládala tak nic, no co už :( Ale to není ten problém, Jsme na umělém mléku z DM Babylove 1, po ruzných recenzích jsem si říkala že to zkusíme. Ale trápí mě malý stolička, někdy je v pořádku, někdy trošku smrdí, někdy tmavší někdy světlejší, po um je to takový hustší, občas jí to dává zabrat a zrudne u toho, nejsou to žádné bobky. Po tomto mlíčku nám konečně nezvrací a v kombinaci laktobacilu a čajíčku prdíme krásně. Tak jen jestli její stolička k něčemu vadí? Přibírá krásně jinak žádný jiný problém až na stoličku není. Vyzkoušeli jsme i vychvalovany nutrilon ale ten nás totalně zabetonoval a zvracela po něm.

Máte stimto zkušenosti?
Omlouvám se za tak chaotický příspěvek.

Reklama

Reakce:

IvetaZ27
Stálice 57 příspěvků 22.02.17 13:35

Ahojky,
my jsme sice přikrmovali sunarem, ale taky byla stolička různá, hlavně když nemá zácpu či průjem. Cokoliv mezi tím, bych moc neřešila:-)

Uživatel je onlineCeblma
Stálice 71 příspěvků 22.02.17 14:42

Já dávám Bebu Ar a stolice je zelená a smrdí - ale píšou na obalu, že zelené zbarvení je normální ;)

LolitkaRuppo
Nováček 7 příspěvků 22.02.17 14:51

No 2-3× denne kaká určitě takže zácpu bych vyloučila. Jen jednou v noci jsem pomáhala teploměrem, nějak jí to nešlo a nemohla nejspíš díky tomu spát.

děkuji za odpovědi :-)

A ještě k těm co používají BABYLOVE mlíčko, neměli jste stím problém u DR. když jste to nahlašovali? Jdeme tam v pátek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama