Umělá vagína

Anonymní
31.12.18 09:12

Umělá vagína

Ahoj, nemáte prosim osobní zkušenost, která je dobrá? Koukala jsem na stránky Růžový slon ale jelikož se v tom nevyznám, tak nevím, jakou koupit. Cena do 1000. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13574
31.12.18 09:17

@růžový achát tak zrovna Růžový slon reklamu nepotřebuje. To je dost známý eshop s erotickým zbožím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24437
31.12.18 09:51

Jsem to chtěla napsat, že tihle zrovna reklamu nepotřebujou. Jsou tam i recenze u jednotlivých věcí, tak asi bych si to pročetla a rozhodla se nějak podle toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
31.12.18 09:52

Další úchyl 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
31.12.18 10:01

Určitě jsou lepší takové které jsou z napodobeniny kůže (natureskin, má to ještě asi dva názvy, všude to nazývají jinak) ty jsou pak hodně jemný ale na údržbu trošku náročnější ale nic hrozného. Pak se už většinou liší ve velikosti ( některé jsou spíš na drazdeni žaludu), vzhledu a ještě v tom jakou mají uvnitř strukturu, některé mají výstupky, jiné vlnky… nejznámější zanačkou je asi Flashlight myslím ;) snad jsem zrochu pomohla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
31.12.18 10:18

My jsme si kdysi koupili, ale stála za prd..a navíc při tom „prděla“.., děs.. :roll: :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.18 11:27

Slovy klasika: Postačí rulička od hajzlpapíru, gumová rukavice růžové barvy a hodně hodně indulony :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 19:31
@terka33pol píše:
Další úchyl 8o

Proč úchyl? Nechápu. :nevim: Tohle je zcela normální, bohužel ne každý se umí tak odvázat a v tom případě to pro někoho může být tabu. Jsou hračky pro ženy tak proč ne pro muže. Přijde mi lepší objednat tohle,aby si chlap pohrál, když já zrovna nemůžu z jakéhokoliv důvodu, než aby mi běhal za jinou.

Zakladatelko, my koupili zrovna nedávno. A přítel si nemůže vynachválit. Objednali jsme obyčejnou, zatím na zkoušku, ale je dobrá. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
265
2.1.19 21:39
@Anonymní píše:
Proč úchyl? Nechápu. :nevim: Tohle je zcela normální, bohužel ne každý se umí tak odvázat a v tom případě to pro někoho může být tabu. Jsou hračky pro ženy tak proč ne pro muže. Přijde mi lepší objednat tohle,aby si chlap pohrál, když já zrovna nemůžu z jakéhokoliv důvodu, než aby mi běhal za jinou.Zakladatelko, my koupili zrovna nedávno. A přítel si nemůže vynachválit. Objednali jsme obyčejnou, zatím na zkoušku, ale je dobrá. :lol:

Protože je :-) je to můj názor a za názor se prostě trpí, tak nebudu trpět za cizí :-) Za mne to napsal úchyl kterému dělá dobře když se tím někdo zaobírá :-) a hlavně si nejsem jistá zda to sem patří :-) míru zdar :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 22:07

@terka33pol Pokud vím, přišla s otázkou a chtěla poradit. Tak nač používat slova jako „úchyl“. Nemáš zkušenost ani jak poradit, tak neodsuzuj a neurážej :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
265
4.1.19 15:54
@Anonymní píše:
@terka33pol Pokud vím, přišla s otázkou a chtěla poradit. Tak nač používat slova jako „úchyl“. Nemáš zkušenost ani jak poradit, tak neodsuzuj a neurážej :palec:

Kdo přišel anonim? :lol: kdyby někdo chtěl s tímto poradit jde jinam a myslím že i tohle psaní komentářů co píšeš ty je stejný člověk co položil otázku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.19 18:37

@terka33pol Myslím, že je tu milion jiných témat a horších, stačí hledat. A ne, opravdu nejsem anonym, který založil tohle téma. Pouze nemám ráda, když lidi soudí, aniž by dotyčného znal. :*

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama