Umělá vagína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 09:12
Umělá vagína

Ahoj, nemáte prosim osobní zkušenost, která je dobrá? Koukala jsem na stránky Růžový slon ale jelikož se v tom nevyznám, tak nevím, jakou koupit. Cena do 1000. Děkuji

Reakce:
růžový achát
Kelišová 5730 příspěvků 31.12.18 09:15

Reklama na stránky jo?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6856 příspěvků 31.12.18 09:17

@růžový achát tak zrovna Růžový slon reklamu nepotřebuje. To je dost známý eshop s erotickým zbožím.

růžový achát
Kelišová 5730 příspěvků 31.12.18 09:21

@Janli Neznam takže netuším 8)

Pipet
Generální žvanilka 24173 příspěvků 31.12.18 09:51

Jsem to chtěla napsat, že tihle zrovna reklamu nepotřebujou. Jsou tam i recenze u jednotlivých věcí, tak asi bych si to pročetla a rozhodla se nějak podle toho.

terka33pol
Kecalka 265 příspěvků 31.12.18 09:52

Další úchyl 8o

flicek18
Kecalka 347 příspěvků 31.12.18 10:01

Určitě jsou lepší takové které jsou z napodobeniny kůže (natureskin, má to ještě asi dva názvy, všude to nazývají jinak) ty jsou pak hodně jemný ale na údržbu trošku náročnější ale nic hrozného. Pak se už většinou liší ve velikosti ( některé jsou spíš na drazdeni žaludu), vzhledu a ještě v tom jakou mají uvnitř strukturu, některé mají výstupky, jiné vlnky… nejznámější zanačkou je asi Flashlight myslím ;) snad jsem zrochu pomohla :)

Zwetta
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 6 inzerátů 31.12.18 10:18

My jsme si kdysi koupili, ale stála za prd..a navíc při tom „prděla“.., děs.. :roll: :cert: :mrgreen:

drakulova.stara
Povídálka 42 příspěvků 31.12.18 11:27

Slovy klasika: Postačí rulička od hajzlpapíru, gumová rukavice růžové barvy a hodně hodně indulony :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 19:31
@terka33pol píše:
Další úchyl 8o

Proč úchyl? Nechápu. :nevim: Tohle je zcela normální, bohužel ne každý se umí tak odvázat a v tom případě to pro někoho může být tabu. Jsou hračky pro ženy tak proč ne pro muže. Přijde mi lepší objednat tohle,aby si chlap pohrál, když já zrovna nemůžu z jakéhokoliv důvodu, než aby mi běhal za jinou.

Zakladatelko, my koupili zrovna nedávno. A přítel si nemůže vynachválit. Objednali jsme obyčejnou, zatím na zkoušku, ale je dobrá. :lol:

terka33pol
Kecalka 265 příspěvků 02.01.19 21:39
@Anonymní píše:
Proč úchyl? Nechápu. :nevim: Tohle je zcela normální, bohužel ne každý se umí tak odvázat a v tom případě to pro někoho může být tabu. Jsou hračky pro ženy tak proč ne pro muže. Přijde mi lepší objednat tohle,aby si chlap pohrál, když já zrovna nemůžu z jakéhokoliv důvodu, než aby mi běhal za jinou.Zakladatelko, my koupili zrovna nedávno. A přítel si nemůže vynachválit. Objednali jsme obyčejnou, zatím na zkoušku, ale je dobrá. :lol:

Protože je :-) je to můj názor a za názor se prostě trpí, tak nebudu trpět za cizí :-) Za mne to napsal úchyl kterému dělá dobře když se tím někdo zaobírá :-) a hlavně si nejsem jistá zda to sem patří :-) míru zdar :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 22:07

@terka33pol Pokud vím, přišla s otázkou a chtěla poradit. Tak nač používat slova jako „úchyl“. Nemáš zkušenost ani jak poradit, tak neodsuzuj a neurážej :palec:

terka33pol
Kecalka 265 příspěvků 04.01.19 15:54
@Anonymní píše:
@terka33pol Pokud vím, přišla s otázkou a chtěla poradit. Tak nač používat slova jako „úchyl“. Nemáš zkušenost ani jak poradit, tak neodsuzuj a neurážej :palec:

Kdo přišel anonim? :lol: kdyby někdo chtěl s tímto poradit jde jinam a myslím že i tohle psaní komentářů co píšeš ty je stejný člověk co položil otázku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 18:37

@terka33pol Myslím, že je tu milion jiných témat a horších, stačí hledat. A ne, opravdu nejsem anonym, který založil tohle téma. Pouze nemám ráda, když lidi soudí, aniž by dotyčného znal. :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >