Na co všechno používáte Aescin?

2025
30.12.18 17:13

Na co všechno používáte Aescin?

Dobrý den, dočetla jsem se, že tablety Aescin se používají v praxi nejen na otoky nohou žíly a zhmožděniny, také prý používají i na otoky krku při angíně nebo laryngitidě? Má to někdo vyzkoušeno? Na co ještě jej používáte? Slyšela jsem že není hrazen pojišťovnou a lékaři když ho někdo potřebuje dlouhodobě brát, ho nemohou napsat na předpis, proto předepisují Detralex, s kterým ale pacienti nejsou až tak spokojení jako se s Aescinem. Může někdo porovnat Aescin a Detralex na problémy s žílami a otoky nohou, myslím tím některou z vás, která zkusila oba preparáty a má srovnání? Účinná látka v přípravcích se tedy liší? Vygooglila jsem, aescin je extrakt z jírovce, ale nepřišla jsem na to z čeho je účinná látka v Detralexu. Děkuji. :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15533
30.12.18 17:27

Ja brala oboje, Detralex jednoznačně mnohem lepší. Aescin jsem pak dostala ještě při zánětu mandlí na otoky a podrazdeni a zabral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Forest_Gump1
30.12.18 17:49

@maskovak jednoznačmě Detralex na žíly, beru dlouhodobě léčivá látka jsou flavonidy, ale dá se i s vessel due f proti sraženinám , pokud je to hodně rozjeté

Příspěvek upraven 31.12.18 v 08:57

• Citovat
  • Nahlásit
80
30.12.18 17:52

Aescin je volně prodejný.Není třeba recept. Mě ho doporučila lékařka na ORL,když mě zlobily hlasivky po viroze.Nemohla jsem pořádně mluvit,pořád chrapot Takže na otok hlasivek + 10× inhalace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
30.12.18 17:54

Děkuji za odpovědi a uvítám samozřejmě i další názory a zkušenosti. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
31.12.18 07:51

Já ho brala když mi otekla tvář po extrakci osmičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama