Na co všechno používáte Aescin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 1 inzerát 30.12.18 17:13
Na co všechno používáte Aescin?

Dobrý den, dočetla jsem se, že tablety Aescin se používají v praxi nejen na otoky nohou žíly a zhmožděniny, také prý používají i na otoky krku při angíně nebo laryngitidě? Má to někdo vyzkoušeno? Na co ještě jej používáte? Slyšela jsem že není hrazen pojišťovnou a lékaři když ho někdo potřebuje dlouhodobě brát, ho nemohou napsat na předpis, proto předepisují Detralex, s kterým ale pacienti nejsou až tak spokojení jako se s Aescinem. Může někdo porovnat Aescin a Detralex na problémy s žílami a otoky nohou, myslím tím některou z vás, která zkusila oba preparáty a má srovnání? Účinná látka v přípravcích se tedy liší? Vygooglila jsem, aescin je extrakt z jírovce, ale nepřišla jsem na to z čeho je účinná látka v Detralexu. Děkuji. :kytka: :kytka: :kytka:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11578 příspěvků 30.12.18 17:27

Ja brala oboje, Detralex jednoznačně mnohem lepší. Aescin jsem pak dostala ještě při zánětu mandlí na otoky a podrazdeni a zabral.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 30.12.18 17:49

@maskovak jednoznačmě Detralex na žíly, beru dlouhodobě léčivá látka jsou flavonidy, ale dá se i s vessel due f proti sraženinám , pokud je to hodně rozjeté

Příspěvek upraven 31.12.18 v 08:57

inob73
Stálice 57 příspěvků 30.12.18 17:52

Aescin je volně prodejný.Není třeba recept. Mě ho doporučila lékařka na ORL,když mě zlobily hlasivky po viroze.Nemohla jsem pořádně mluvit,pořád chrapot Takže na otok hlasivek + 10× inhalace.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 1 inzerát 30.12.18 17:54

Děkuji za odpovědi a uvítám samozřejmě i další názory a zkušenosti. :*

Meduňková
Povídálka 49 příspěvků 31.12.18 07:51

Já ho brala když mi otekla tvář po extrakci osmičky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >