Umělé mléko, sunar

25.5.20 18:17

Uměle mleko,sunar

Dobrý den chtěla bych se zeptat mam měsíční miminko a jsme na Uměle výživě.
Rada bych se zeptala ridime se podle toho co je na krabici mame sunar na jeji vek ma mit 5× davek za 24h 120ml. Vychazi to kazdych 5h cca ze dostane.
Pani doktorka rekla ze takhle male miminko musi jit vickrat denne. Ze ji mam prikladat k prsu jenze s prsu vycucnu max tak 10 - 20 z jednoho a z obou tak 50ml
Tak jsem se chtela zeptat jak davate vy umele mleko takhle malemu miminku? Jeste rikala ze ji nemam nechavat spat takhle dlouho ze max tak po 3h

Predtim jsme meli nutrilon 100ml 6× denne
Jenze s te davky vzdycky vycucla tak 70 ml nekdy mene a nekdy celou 100 ale to uz musi byt.
A rekla bych ze je to tak dva dny co ma snad problem s polykanim nebo odmita tu stravu fakt nevim u flasky pul hodiny a nevypije nic a za hodinu tak 10 ml ze to musim do ni fakt dostat za ty 4h.

Ma vypit pokazde celou tu lahev co dostane nebo jak?

Pridami ze delam neco spatne.
Nechci ji nechat o hladu chci aby byla v poradku ale kdyz je na krabici napsano jen 5× denne a jinak ji nemam co dat a nevypije to cele tak uz nevim
A to asi uz skoro tyden probreci cele dny.
Kojeni nam neslo spatnou technikou v nemocnici a jeste stres a to mleko tam proste neni jeho malo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

134
25.5.20 18:59

Ahoj, mně taky teda přijde, že 5× mléko za den je málo. Já teda kojím, ale měla jsem za to, že se má UM dávat po 3 hodinách :think: každopádně pokud nevypije celou dávku, tak bych prostě dávala menší dávky, ale po těch 3 hodinách, aby vypila doporucenou denní dávku mléka :) na to jsou výpočty na netu podle váhy miminka. Možná, že ji Sunar nechutná a proto ti nepije :think: a jak malička přibira víš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
25.5.20 19:30

@Barny_nikola ahoj, mám 6tydenni dcerku taky na sunaru, dělám ji taky těch 120ml a dávám ji to přes den co 3 hodky a v noci podle toho jak se vzbudí. Kdybych ji dávala to co je psané na krabici, tak mi řve hlady. Někdy je dost náročné vydržet i ty 3hodiny přes den, ale to se naštěstí moc často nestává. Někdy mi vypije celou dávku, někdy min. Ale spíš celou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.20 21:26
a ty ji budis na krmeni ?
@Lanourek píše:
@Barny_nikola ahoj, mám 6tydenni dcerku taky na sunaru, dělám ji taky těch 120ml a dávám ji to přes den co 3 hodky a v noci podle toho jak se vzbudí. Kdybych ji dávala to co je psané na krabici, tak mi řve hlady. Někdy je dost náročné vydržet i ty 3hodiny přes den, ale to se naštěstí moc často nestává. Někdy mi vypije celou dávku, někdy min. Ale spíš celou.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.20 21:26

@Lanourek a ty ji budis na krmeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.20 21:32

@Tyna15 pribira dobre uz mame 3390 na posledni kontrole, prave sunar mela jednou jinak mela nutrilon a bylo to stejne
Jen nevim jestli ji budit na jidlo
Prsve ze i kdyz ji budu davat po tech 3h tak myslim ze vypije jeste mene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
26.5.20 00:01

@Barny_nikola v noci ji na krmení nebudim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.20 16:50

@Lanourek davali jste nejaky cajik kdyz je jen na umele vyzive?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
27.5.20 07:42

@Barny_nikola Fenyklovy čaj ji dávám, ale moc toho nevypije

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu