Reklama

Úp-zapoměla jsem datum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 11:46
Úp-zapoměla jsem datum

Ahoj, mám takový problém a je mi docela dost trapně. Doufám, že pochopíte anonymitu…
Před měsícem jsem byla na úp a neměla sebou kartičku no a tak nějak jsem zapoměla datum kdy mám přijít. Vím, že nějak kolem 8-9.,ale nemám jistotu. Nechci aby mě vyhodili. Chtěla jsem se zeptat na názor, že když tam půjdu dřív(8.1),jestli to bude vadit.Je mi blbé tam volat. Paní, která mě má není zrovna nejpříjemnější.

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40271 příspěvků 04.01.17 11:49

A ja bych zavolala.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 04.01.17 11:51

Normálně zavolej své referentce, ona ti řekne přesný termín i čas. Raději dnes, než pak přijít pozdě, aby tě nevyřadili.

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 04.01.17 11:51

Bez driv na datumu se nejak nebaziruje hlavne ze dorazis :)

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 04.01.17 11:51

Zavolej, když přijdeš dřív, jsi podezřelá. Kdyžtak klidně pověz, že ti ukradli peněženku i s kartičkou, mně osobně se to totiž doopravdy stalo.

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 04.01.17 11:56
@ropucha 02 píše:
Zavolej, když přijdeš dřív, jsi podezřelá. Kdyžtak klidně pověz, že ti ukradli peněženku i s kartičkou, mně osobně se to totiž doopravdy stalo.

Proc podezrela? Vzdyt se nic nedeje kdyz posledne zapoměla karticku a presny datum si nevzpomela tak proste prijdu o den dva driv a omluvim se po pravde :) jsme jen lidi stane se :)

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 04.01.17 11:59

@Eminka1 Proč? Protože to vypadá, že někde na černo makáš a na určené datum ti vychází směna. Aspoň tak mi to říkala známá, která tam pracuje.

renduli
Závislačka 2974 příspěvků 04.01.17 12:00

Raději bych zavolala a řekla, co píše ropucha. Myslím si, že když zavoláš, budeš působit zodpovědněji než přijít mimo termín nebo dokonce po něm. To by byla referentka asi mnohem víc nepříjemnější.
A zavolala bych už jen proto, abych měla klid. A nebo nechceš jí napsat mail?

Apaji
Kelišová 5309 příspěvků 04.01.17 12:08

Zavolat. Rozhovor s nepříjemnou úřednicí není nic proti sankčnímu vyřazení na 6 měsíců (z důvodu nedostavení se na termín schůzky), kdy člověk nejen, že nesplňuje podmínky pro výplatu podpory v nezaměstnanosti (pokud zakladatelka pobírá), ale také hmotné nouze (pokud ji zakladatelka pobírá, bude ji po sankčním vyřazení oddejmuta) a hlavně se přestane za zakladatelku platit zdravotní pojištění po dobu 6 měsíců - to si bude muset uhradit sama, jinak na ZP naroste dluh + penále. Pokud tedy není zakladatelka invalidní, nebo nepečuje o dítě do určitého věku.

Takže volat, přes telefon nikdo hlavu neukousne.

Adull
Kecalka 369 příspěvků 04.01.17 12:17

@Eminka1 Tak na datumu se hodně bazíruje. Když přijde dřív, tak jí vzít nemusí, ale řekne jí datum, kdy má naplánovanou schůzku. Pokud by přišla později bez vážného důvodu, a že nevěděla datum vážný důvod není, tak bude vyřazena na 6 měsíců.

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 04.01.17 12:22

Chapu ale asi je to o lidech me se podobna vec stala (spis jsem videla jine datum nez bylo udajne psano nekdo proste pise jak ponocnej) omluvila jsem se a nebyl problem :) ale ja jsem teda na neprijemny lidi mila zabira to dobre kolikrat vidim jak otoci a snazi se taky :)

stinga
Závislačka 3416 příspěvků 10 inzerátů 04.01.17 12:24

Zavolej tam a nechovej se jako malé děcko

lili355
Kecalka 144 příspěvků 05.01.17 16:02

Presne - zavolat, vysvetlit, zeptat se. To je snad normalni postup ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama