Reklama

Úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 05.03.18 07:52
urad prace12

Nevite nekdo da se na urade prace odejiz z evidence dohodou nasla jsem si praci ale v jinem meste a chteji po me abych hned nastoupila a smlouvy mi daji druhy den od nastupu tak si chci ukoncit urad prace protoze praci budu mit 120km daleko od mista vykonu prace jde to nejak po dohode aby me pak nevyradily sankcne na 6 mesicu

Reklama

Reakce:

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 05.03.18 08:05

Normálně nahlásíš, že sis našla práci sama a jim jen pošleš kopii smlouvy.

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 05.03.18 08:05
@kykisek12345 píše:
Nevite nekdo da se na urade prace odejiz z evidence dohodou nasla jsem si praci ale v jinem meste a chteji po me abych hned nastoupila a smlouvy mi daji druhy den od nastupu tak si chci ukoncit urad prace protoze praci budu mit 120km daleko od mista vykonu prace jde to nejak po dohode aby me pak nevyradily sankcne na 6 mesicu

Melo by jit zruseni, jen jim podepises, ze chces ukoncit evidenci. O sankcich nic nevim…jde to dokonce k urcitymu datu, treba za 2tydny

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 05.03.18 08:07

A nebo jak pise @klaryskaaa poslat smlouvu dodatecne i naskenovanou pres mail.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama