Úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 05.03.18 07:52
urad prace12

Nevite nekdo da se na urade prace odejiz z evidence dohodou nasla jsem si praci ale v jinem meste a chteji po me abych hned nastoupila a smlouvy mi daji druhy den od nastupu tak si chci ukoncit urad prace protoze praci budu mit 120km daleko od mista vykonu prace jde to nejak po dohode aby me pak nevyradily sankcne na 6 mesicu

Reklama

Reakce:

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 05.03.18 08:05

Normálně nahlásíš, že sis našla práci sama a jim jen pošleš kopii smlouvy.

Paní Colombová
Kecalka 195 příspěvků 05.03.18 08:05
@kykisek12345 píše:
Nevite nekdo da se na urade prace odejiz z evidence dohodou nasla jsem si praci ale v jinem meste a chteji po me abych hned nastoupila a smlouvy mi daji druhy den od nastupu tak si chci ukoncit urad prace protoze praci budu mit 120km daleko od mista vykonu prace jde to nejak po dohode aby me pak nevyradily sankcne na 6 mesicu

Melo by jit zruseni, jen jim podepises, ze chces ukoncit evidenci. O sankcich nic nevim…jde to dokonce k urcitymu datu, treba za 2tydny

Paní Colombová
Kecalka 195 příspěvků 05.03.18 08:07

A nebo jak pise @klaryskaaa poslat smlouvu dodatecne i naskenovanou pres mail.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama