Ztracený dopis z OSSZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sindy1996
Povídálka 20 příspěvků 28.02.18 14:10
Ztracený dopis z OSSZ

Ahoj… už měsíc řekám na RP a zjistila jsem, že marně… na Úřadě jim chybí dopis z OSSZ o nároku na mateřskou :-( jenže já jsem dopis asi někam založila nebo ho přítel vyhodil, když jsem byla s malým v porodnici. Co mám teď dělat? Můžu zajít na OSSZ, aby mi ten dopis dali znovu do rukou? Schovávají si tam takhle kopie dopisů? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 11513 příspěvků 28.02.18 14:54

Normálně tam dojdi a vysvětli to, dají ti kopii nebo nějaké potvrzení, možná zkus jen zavolat třeba to taky vyřídí po tel

carola
Kelišová 6569 příspěvků 28.02.18 14:55

Vůbec nevím, co máš na mysli? Já když jsem žádala o RP, tak jsem dostala na úřadu práce formuláře, ty jsem vyplnila a donesla zpět a od té doby mi normálně chodí RP. Žádný dopis jsem nedostala. :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 11513 příspěvků 28.02.18 14:57

@carola u nás se s tím musí na ossz pro potvrzení

luccifera
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 28.02.18 14:58

@Sindy1996 vsechny uredni veci maji urcite v el. Podobe. Brnkni tam a uvidis.

carola
Kelišová 6569 příspěvků 28.02.18 15:00
@ka2ka píše:
@carola u nás se s tím musí na ossz pro potvrzení

Jj, to jsem taky byla, ale s žádným dopisem, jen ten formulář potvrdili a ten jsem donesla na ÚP. Ale paní píše o nějakém dopise. :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 11513 příspěvků 28.02.18 15:03
@carola píše:
Jj, to jsem taky byla, ale s žádným dopisem, jen ten formulář potvrdili a ten jsem donesla na ÚP. Ale paní píše o nějakém dopise. :nevim:

třeba to jinde posílají :nevim: co jsme tu tak četla tak všude se to dělá jinde někde si to dokonce up vyžádá sám

carola
Kelišová 6569 příspěvků 28.02.18 15:06
@ka2ka píše:
třeba to jinde posílají :nevim: co jsme tu tak četla tak všude se to dělá jinde někde si to dokonce up vyžádá sám

Aha, já myslela, že je to všude stejné.

ka2ka
Extra třída :D 11513 příspěvků 28.02.18 15:10
@carola píše:
Aha, já myslela, že je to všude stejné.

taky jsem si to původně myslela, v každém případě když zakladatelka zavolá tak to vyřeší do dvou minut

Sindy1996
Povídálka 20 příspěvků 28.02.18 15:16

Děkuji Holky…no já myslím ten dopis… nevím, jestli to teda ve všech městech funguje stejně, když o něm nevíte :-( ale u nás právě dostanete ještě v těhotenství v 8. měsíci potvrzení o nástupu na PPM s tím musíte bud k zaměstnavateli a nebo v mém případě na OSSZ protože nepracujete (to je třeba když nastupujete na RP hned ze školy a nebo nastupujete z jednoho RP do druhého…v mém případě je to ta druhá varianta) a z toho OSSZ vám příjde dopis o nároku na PPM v mém případě mi přišlo že nemám nárok na PPM a s tím po narození dítěte musí ta matka právě na socku a doložit to spolu s formuláři na žádost o RP…nechápu teda proč to mají tak debilně udělaný :-( ale snad jsem to vysvětlila dobře…

ka2ka
Extra třída :D 11513 příspěvků 28.02.18 15:18

@Sindy1996 tak já nevím ted jsem z tebe zmatená, na žádost o rp se žádný dopis nedokládá, dostaneš formuláře a jeden ti potvrdí ossz a ten se vrací na up :nevim:

Sindy1996
Povídálka 20 příspěvků 28.02.18 15:19
@ka2ka píše:
taky jsem si to původně myslela, v každém případě když zakladatelka zavolá tak to vyřeší do dvou minut

Aha v jiných městech si to ÚP vyžádá sám? U nás to právě posílají a nebo si to musí žena vyzvednout na OSSZ… mě dali právě na výběr jestli to chci poslat domů a nebo jestli si to vyzvednu tam…chtěla jsem to poslat domů, protože jsem se tam nechtěla někdy v 9. měsíci táhnout ještě k tomu s dcerkou :-)

Sindy1996
Povídálka 20 příspěvků 28.02.18 15:20
@ka2ka píše:
@Sindy1996 tak já nevím ted jsem z tebe zmatená, na žádost o rp se žádný dopis nedokládá, dostaneš formuláře a jeden ti potvrdí ossz a ten se vrací na up :nevim:

My právě dokládat musíme :-/ mě žádný formulář na potvrzení nedali…já vím, že mi OSSZ právě poslali dopis a s tím musím jít na ÚP

ka2ka
Extra třída :D 11513 příspěvků 28.02.18 15:22

@Sindy1996 zavolej tam oni ti to určitě vystaví znova, jen si zjisti co po nich přesně chceš protože takhle to nemusí pochopit

ka2ka
Extra třída :D 11513 příspěvků 28.02.18 15:23
@Sindy1996 píše:
Aha v jiných městech si to ÚP vyžádá sám? U nás to právě posílají a nebo si to musí žena vyzvednout na OSSZ… mě dali právě na výběr jestli to chci poslat domů a nebo jestli si to vyzvednu tam…chtěla jsem to poslat domů, protože jsem se tam nechtěla někdy v 9. měsíci táhnout ještě k tomu s dcerkou :-)

no tak to teda je to potvrzení co se s ním musí na ossz a pak na úp?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama