Určení pohlaví - 16tt

6092
27.11.19 19:06

Urceni pohlavi-16tt

Ahoj, vcera mi dr rikal, ze na utz neni pindik videt, jsem v 16 tt. Ano, budu rada kdyz mimi bude zdrave, to je hlavni, ale je tu moznost, ze ten pindik jeste „doroste“? Klucika bychom si moc prali, tak bych rada poprosila o zkusenosti, jestli nadeje je :D :kytka: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1259
27.11.19 19:10

Ja myslim, ze v tomhle tydnu jeste zadnej pindik neni, tak nemohl zadneho videt :grinning: podle me se v tuhle chvili muze ridit pouze postavenim pohlavniho pahorku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
27.11.19 19:11

Myslím, že na určení pohlaví je ještě čas. Nám to třeba řekli až po dobrém výsledků druhého screeningu a jsem za to ráda. Což je 21tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
27.11.19 19:13

Tak mě přesně v 16tt pan doktor na UTZ ukázal,,pindíka,, bylo to naprosto zřetelně vidět. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
27.11.19 19:13

Pindíka asi ještě úplně nemá :D Samozřejmě, že odhad lékaře není 100%. Může se to měnit během těhotenství a taky může být jiný výsledek po porodu :D Je to jako hádat, co je v nerozbaleném kindervejci za hračku. Hlavně, že budete mít zdravé miminko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
27.11.19 19:17

Ale určitě záleží na tom jak je to mimčo natočený.. u nás to bylo opravdu zřetelný. :) Jak sám DR řekl,,,tady je to na 150% kluk,,.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21189
27.11.19 19:27

Mě v 16tt řekli pohlaví a nespletli se. Ani u dcer, ani u syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1956
27.11.19 19:31

@Lumíkovec to není pravda :) v tomto období mají obě pohlavi “pindika” a podle sklonu lze poznat pohlavi. U mě v 16tt byl pindik hodně vidět, směřoval rovnoběžně s páteři, ale dr rikala ze kdyby to měl být kluk bude pindik mnohem výraznější a víc trčet. Prave u holcicky se zkracuje kdežto u kluka roste. Takže těžko rict v jsme fázi byl ten vás. Fotku nemáš? :blush: jinak u nás holcicka potvrzena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
27.11.19 19:56

@Emisis ten „pindik“ se jmenuje pohlavni pahorek a podle jeho sklonu urcit pohlavi jde. Ale neni to pindik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 19:57

@bibianka kamarádce celé těhotenství Dr. tvrdili že nevidí pindíka a čeká určitě holčičku. Tak nakoupili vše růžové a mají Honzíka :D

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 21:07

Byla jsem v 16tt a tam mi řekli kluka a bylo to zřetelně vidět, na druhem screeningu bylo vidět úplně všechno. Kluk jak buk. I holka bude fajn, stejně to nezmenis, tak se spis už hod na fáze holcicky a nebuď zklamaná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1956
27.11.19 21:59

@Lumíkovec tak jasné ze to není pindik, dyt to píšu :mrgreen: ale na utz to tak vypadá. Moje mala měla v 12 tt na utz fakt velkého “pindika” :mrgreen: Ti co teorii o pohlavním hrbolku neznají jsou přesvědčeni ze to bude kluk, říkali ze to není možné jakého budeme mít kaňoura :mrgreen: jen já a dr jsme věděly jak to je, budou po porodu překvapeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama