urgent prosba pro účetní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 18.04.10 13:52
urgent prosba pro účetní

Ahoj, mám prosbu. Nevím jak zaúčtovat v DE poplatky za kartové operace. Do evidence se mi promítají celé prodejky, ale na bankovním výpise už mám ty částky snížené o poplatky bance. Nevím jak ten rozdíl vyřešit. Mám pohodu, pokud někdo má zkušenost s pohodou a účtováním těchto věcí, prosím prosím ozvěte se!! Děkuji moc.

Reakce:

VeKo
Generální žvanilka 21024 příspěvků 18.04.10 13:56

Já mám MRP a tam bych to udělala na dva řádky: jedním bych uhradila FV a dala to do příjmů a druhým bych dala do výdajů výši poplatku. FV bych měla celou uhrazenou a výsledek příjem - výdaj = zdanitelný příjem.

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 18.04.10 14:20

Souhlasím s Večkou…
FV celou uhradit a poplatek na dalším řádku jako náklad. Účtuju to tak v OZU.

jezinecka
Kecalka 126 příspěvků 18.04.10 15:44

OK, udělám, jak píšete. Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >