Uspávání 20měsíční holčičky

56
28.6.20 20:51

Uspavani 20 měsíční holčičky

Jak uspavate vaše děti? Naše malá má 20mesicu a neustále je problém s uspavanim. Když ji dám do postýlky, tak ji pohladím, řeknu něco na dobrou noc a odcházím vedle…to ale nefunguje a vydrží klidně 2 hodiny řvát, pobrukovat a nakonec ji prostě musim uhladit do „bezvědomí“. Zvláštní na tom je ale to, že pokud jsme doma pouze já nebo pouze partner, tak ji uložíme, a v mžiku usne????‍♀️. Kdyz jsme ale doma oba, tak nechce prostě usnout. Jen pro info, máme 1+1, takže to znamena, že jsme vedle v kuchyni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26391
28.6.20 20:57
@KamaKama píše:
Jak uspavate vaše děti? Naše malá má 20mesicu a neustále je problém s uspavanim. Když ji dám do postýlky, tak ji pohladím, řeknu něco na dobrou noc a odcházím vedle…to ale nefunguje a vydrží klidně 2 hodiny řvát, pobrukovat a nakonec ji prostě musim uhladit do „bezvědomí“. Zvláštní na tom je ale to, že pokud jsme doma pouze já nebo pouze partner, tak ji uložíme, a v mžiku usne????‍:female_sign:️. Kdyz jsme ale doma oba, tak nechce prostě usnout. Jen pro info, máme 1+1, takže to znamena, že jsme vedle v kuchyni.

Ve věku tvé holčičky jsem syna uspávala tak, že jsem přečetla pohádku a buď usnul nebo jsme si ještě chvilku povídali. Teď, když je vedro a celý den je na vzduchu, usíná celkem rychle, ale pohádku většinou čtu. Za pár let mi vyroste a na tohle budu už jen vzpomínat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8623
28.6.20 21:00

Uspávala jsem syna přes dva roky a to i přesto, že se v jeho 20 měsíčních narodila ségra. Buď šla s námi a nebo s ní byl manžel. Pak najednou přišel den, kdy jsem k ní musela odběhnout a když jsem přišla, malý spal. Zkusila jsem to ještě párkrát a klaplo to. Od té doby usíná sám a lépe v noci spí. Jakmile ale spí přes den, musím ho uspávat, protože mu usínání trvá i hodinu a půl i přesto, že je úplně K. O.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
28.6.20 21:07

Manžel s ním leží, dokud neusne (má 28m), u staršího jsme se střídali a také jsme s ním leželi, dokud neusnul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.20 21:13

My jen dame do postylky, pohladime, rekneme dobrou noc a odejdeme. Malej si tam chvilku neco sam pro sebe povida a pak usne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
28.6.20 21:14

@Russet taky jsem ji zacla číst pohádky a když jsem dočetla, tak sem ji řekla dobrou noc a dělala že spím a čekala, až usne. Že začátku to tak šlo, ale pak už zacla dělat kraviny a prostě neusnula…nejde mi ale do hlavy to, že když sem s ní sama doma, tak usne ale jak jsme tam oba, tak vyvadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
28.6.20 21:16

@oligenerallogin takhle to máme právě jak už píšu, když jsme jeden nebo druhý sám doma ale jak jsem tam oba, tak nechce prostě usnout. Jestli žárlí nebo co? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
28.6.20 21:18

Položím do postýlky, přikryju, pohladím, popřeju dobrou noc, dám pusu a čtu pohádku během které z 90% usne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
28.6.20 21:21

@fíkofka take jsem četla ale neusne…připadá mi, že nemůžu být v té místnosti, jinak mě prostě vysira…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
28.6.20 21:38

Chce být s vámi, třeba aby o něco nepřišla.. My jsme s dcerou vždy než usne, obvykle chodíme spát všichni společně.. Tak zkuste taky být s ní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
28.6.20 21:40
@KamaKama
@KamaKama píše:
@Russet taky jsem ji zacla číst pohádky a když jsem dočetla, tak sem ji řekla dobrou noc a dělala že spím a čekala, až usne. Že začátku to tak šlo, ale pak už zacla dělat kraviny a prostě neusnula…nejde mi ale do hlavy to, že když sem s ní sama doma, tak usne ale jak jsme tam oba, tak vyvadi.

Třeba čeká, že bude ještě nějaká akce a že o něco přijde… Zkus třeba říct, že táta jede do krámu nebo že už šel taky spát. Třeba ji to uklidní a usne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
28.6.20 21:42

@Lumíkovec @Beckyttine5 asi jo no, taky si říkám, že nechce asi o něco přijít :think: tak to chce vymyslet nějakou taktiku asi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6854
28.6.20 21:45
@KamaKama píše:
@Lumíkovec @Beckyttine5 asi jo no, taky si říkám, že nechce asi o něco přijít :think: tak to chce vymyslet nějakou taktiku asi :lol:

Hele, deti takhla nepremysli. Ziji okamzikem.

Spis jsi nervozni, aby ses uz uz mohla venovat chlapovi, a ona tu nervozitu vyciti. To je uplne klasika, kdyz chces, aby rychle usnula, tak to trva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
28.6.20 21:51

@Lucie_Sx na chlapa kašlu :D :D spíš mě nebaví to každodenní divadlo :weary:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26391
28.6.20 22:03
@KamaKama píše:
@Lucie_Sx na chlapa kašlu :D :D spíš mě nebaví to každodenní divadlo :weary:

Tak nějak ji zpacifikovat musíš. Jsou jí necelé dva roky. Co budeš dělat v pubertě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama