Ustiply kousek zubu

Anonymní
25.11.19 11:19

Ustiply kousek zubu

Dnes rano jsem si vsimla ze mala ma ustiply kousek predniho zoubku. Vcera zadne velke "bumbaci " nemela trochu se tukla o stul a o skluzavku je mozne ze se to stalo kdyz kousala do neceho tvrdeho? Rostou ji stolicky do pusy si tve kde co. Vecer u cisteni zubu jsem si niceho nevsimla.
Volala jsem sve zubarcce ke ktere jsme objednane na prvni kontrolu za 14 dni ale nebrala to. Mate nekdo zkusenost jak se to resi?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1253
25.11.19 11:22

Mléčný zub vypadne a nahradí ho nový :) já bych to neřešila. Sama mám ustiply kus předního zubu a po konzultaci se zubarem jsme došli k závěru, že je lepší to neresit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
25.11.19 11:25

Zkontroluje, jak moc je to ulomene. Nejspis to zabrousi, aby to v puse malou nestvalo. Vic by se s tim asi delalo, jen kdyby treba byl odhaleny kanalek… Dcera ma odumrely zub a take ji ho tam nechali, jen mame kontrolovat, zda nedela problemy (otok, zarudnuti dasni, zda si nestezuje pri jidle). A taky jsem si toho vsimla az kdovikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
25.11.19 11:32

Pokud je to ustiple jen trochu, nejspis to zubar nebude resit nijak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 11:36

@Hobitka diky. Po pravde si neumim predstavit jak ji nekdo zabrousi zub. Jen udelat tuhle fotku bylo na pet minut. Kazdopadne dekuju za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
556
25.11.19 11:46

Syn si cca. v 1,5 letech ustipl také kousek předního zubu. Na preventivní jsem na to Dr. upozornila, řekla, že si toho všimla, ale jelikož to malého v ničem neomezovalo, nechala to být. Stejně ten zub vypadne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama