Utrogestan a přibírání

74
24.1.21 16:35

Utrogestan a přibírání

Ahoj holky, četla jsme si tady toho hodně ohledně Utrogestanu, ale chci se zeptat na tohle. Mám ho brát kvůli udržení 1-0-1 od 16DC do 25DC pak vysadit. Je možné v tak malým dávkování a jen 10 dní v měsíci přibrat? Některé holky psaly, že hodně přibraly, ale nepsali jaké měly dávkování. Měla jste některá stejné dávkování a nějaké vedlejší účinky? Jinak mi dr řekla ať polykám. Děkuju za info 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19031
24.1.21 16:36

Brala jsem 3×2 a nepřibrala jsem ani deko. Navíc v případě, že plánuješ těhotenství, je to stejně jedno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
24.1.21 16:45

Možná můžeš tak maximálně zadržet vodu no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
24.1.21 18:22

@Janli super děkuju, já vím, ale některé holky psaly že přibraly za týden 5 kg a jedly normálně a neotěhotněly hned. Jasně pokud bych otěhotněla a přibrala tak je mi to jedno hlavně ze budu těhotná a vše bude v pořádku, ale nechci vypadat jako kulička a ještě k tomu nebýt těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
24.1.21 18:22

@Kriss Tina jasně, to jsem taky četla no, jen jsem chtěla i víc vědět od holek, které mají stejné dávkování co já 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
24.1.21 18:46

@Anonymnick beru ho po prokázané ovulaci na 12 dni 1-0-1 už cca 5. měsíc po sobě. Nepřibrala jsem ani ťuk, ale já jsem obecně dost hubená a dost těžko něco přiberu. Asi to tedy bude dost individuální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
24.1.21 19:19

Měla jsem daleko vyšší dávkování a nikdy jsem nepřibrala ani deko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
24.1.21 20:36
@MarciBagind píše:
@Anonymnick beru ho po prokázané ovulaci na 12 dni 1-0-1 už cca 5. měsíc po sobě. Nepřibrala jsem ani ťuk, ale já jsem obecně dost hubená a dost těžko něco přiberu. Asi to tedy bude dost individuální :nevim:

Aha, já ale nevím kdy mám ovulaci, nemám bolesti, a bazalni teplotu jsem si nechtěla měřit, ale mám ms co 28 dní, tak mi doktorka řekla že ovulace by měla být 12-16 den ale většinou 14. A proto od 16 dne cyklu mám začít brát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat