Už ho nepřitahuju?

12
10.1.20 16:25

Už ho nepřitahuju?

S přítelem jsme spolu 3 roky, jemu je 29, mně 19 a bude to rok, co u něho přes týden bydlím, protože studuju mimo rodné město.
A mám ten problém, že mi přijde, že ho přestávám přitahovat.

Pokud chci sex, musím být ta aktivnější, snad si ani nepamatuji, kdy by jen tak sám od sebe přišel a snažil se mě svádět. Ani se o tom nechce bavit, žádné rozebírání toho, co by nového rád zkusil, nebo tak. A při sexu moc nedává najevo, že se mu něco líbí, i když předtím to tak nebylo.
Nebo když spolu nějakou dobu nejsme, neříká mi, že mu to chybí. Protože to tak asi ani není. Většinou, když mě takhle odmítne, řekne, že na to není čas, bolí ho hlava, je unavený. Každopádně že není čas říká většinou, když mně teda rozhodně připadá, že je a když ho bolí hlava, sex nemáme, každopádně kamarády na večer klidně pozve. Žádnou extra náročnou práci nemá, takže ani nemá moc, kde by se stresoval a vyčerpal.
A já si připadám úplně strašně. Jednak proto, že většinou to má být přece obráceně, muž uhání ženskou a musí ji dobývat. Jednak taky proto, že mi to hodně sráží sebevědomí. Před ním jsem nikoho neměla, ani o mně nikdy nebyl kdovíjakým zájem. I když si nemyslím, že bych byla nějak škaredá, postavu mám podle sebe taky normální. Taky jsem navíc docela dost náruživá, takže i když spolu spíme třeba tak 1× do týdne, pro mě je to docela dost málo a spíš mě na tom štve, že je tak moc neiniciativní a moje svádění ho nechává chladným.

Snažím se na něj netlačit, vím, že tím tomu nepomůžu. Každopádně jsem mladá holka a sex prostě potřebuju, jinak jsem prostě protivná, nesvá a s tím toho moc neudělám. Takže každé jeho odmítnutí mě opravdu mrzí, jsem smutná, že už se mu nelíbím, pomalu vymýšlím, jestli nemá nějakou jinou, i když vím, že je to blbost a že takový on není.

Zkouším to s ním probrat, ale vždycky to končí tak, že on se naštve, že si to všechno domýšlím a já nakonec pomalu brečím, že mě nechce.
Jinak vztah máme úžasný, je pozorný a pomalu by se pro mě rozkrájel, proto se bojím, že nám tenhle problém za chvíli přeroste přes hlavu a poškodí to, co mezi námi je. Neměly byste nějakou radu?
Omlouvám se za slohovku, ale potřebovala jsem se vypsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
10.1.20 16:33

Byla jsem ve stejné situaci, u nás to skončilo rozchodem, který jsem navrhla. Jsi mladá, máš toto zapotřebí?

• Nahlásit
  • Citovat
33171
10.1.20 16:34

Kdyby to muj chtel 1 x tydne, tak jsem rada. Frekvence ob den je zas moc na me.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
10.1.20 16:35
@Anonymní píše:
Byla jsem ve stejné situaci, u nás to skončilo rozchodem, který jsem navrhla. Jsi mladá, máš toto zapotřebí?

To nevím. Každopádně ho opravdu miluju a myslím si, že za nějaké to trápení mi stojí, proto bych to nerada řešila rozchodem jen kvůli sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13236
10.1.20 16:38

@AnJaAl Jen kvůli sexu? :mrgreen: :mrgreen: Jsi ještě hodně mladá a nevíš jaké na ženu přijdou chutě ve zralejším věku. Jestli se vymlouvá ve 29, co bude dělat za 10 let. A hlavně, co budeš dělat ty!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19666
10.1.20 16:48
@AnJaAl píše:
S přítelem jsme spolu 3 roky, jemu je 29, mně 19 a bude to rok, co u něho přes týden bydlím, protože studuju mimo rodné město.
A mám ten problém, že mi přijde, že ho přestávám přitahovat.

Pokud chci sex, musím být ta aktivnější, snad si ani nepamatuji, kdy by jen tak sám od sebe přišel a snažil se mě svádět. Ani se o tom nechce bavit, žádné rozebírání toho, co by nového rád zkusil, nebo tak. A při sexu moc nedává najevo, že se mu něco líbí, i když předtím to tak nebylo.
Nebo když spolu nějakou dobu nejsme, neříká mi, že mu to chybí. Protože to tak asi ani není. Většinou, když mě takhle odmítne, řekne, že na to není čas, bolí ho hlava, je unavený. Každopádně že není čas říká většinou, když mně teda rozhodně připadá, že je a když ho bolí hlava, sex nemáme, každopádně kamarády na večer klidně pozve. Žádnou extra náročnou práci nemá, takže ani nemá moc, kde by se stresoval a vyčerpal.
A já si připadám úplně strašně. Jednak proto, že většinou to má být přece obráceně, muž uhání ženskou a musí ji dobývat. Jednak taky proto, že mi to hodně sráží sebevědomí. Před ním jsem nikoho neměla, ani o mně nikdy nebyl kdovíjakým zájem. I když si nemyslím, že bych byla nějak škaredá, postavu mám podle sebe taky normální. Taky jsem navíc docela dost náruživá, takže i když spolu spíme třeba tak 1× do týdne, pro mě je to docela dost málo a spíš mě na tom štve, že je tak moc neiniciativní a moje svádění ho nechává chladným.

Snažím se na něj netlačit, vím, že tím tomu nepomůžu. Každopádně jsem mladá holka a sex prostě potřebuju, jinak jsem prostě protivná, nesvá a s tím toho moc neudělám. Takže každé jeho odmítnutí mě opravdu mrzí, jsem smutná, že už se mu nelíbím, pomalu vymýšlím, jestli nemá nějakou jinou, i když vím, že je to blbost a že takový on není.

Zkouším to s ním probrat, ale vždycky to končí tak, že on se naštve, že si to všechno domýšlím a já nakonec pomalu brečím, že mě nechce.
Jinak vztah máme úžasný, je pozorný a pomalu by se pro mě rozkrájel, proto se bojím, že nám tenhle problém za chvíli přeroste přes hlavu a poškodí to, co mezi námi je. Neměly byste nějakou radu?
Omlouvám se za slohovku, ale potřebovala jsem se vypsat.

To je zásadní problém a rozpor. Nikdo o tebe neměl zájem, přesto chceš, aby tě chlap dobýval.
Myslím, že ses mu trochu okoukala tím, jak s ním bydlíš a nejsi mu tak vzácná. Říká se, že chlapi chtějí pořád, ale plošně pro všechny to určitě neplatí. Buď se smiris se sexem 1× týdně nebo milenec, nebo jít od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
10.1.20 17:41

A nemá syndrom vyhoření? Vyvářej samé dobroty, choď mu pro pivo a nenechej ho dělat žádné domácí práce!!! Když se budeš hodně snažit a opečovávat ho, tak se to snad zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5214
10.1.20 17:47
@olino píše:
A nemá syndrom vyhoření? Vyvářej samé dobroty, choď mu pro pivo a nenechej ho dělat žádné domácí práce!!! Když se budeš hodně snažit a opečovávat ho, tak se to snad zlepší.

Uz i tady? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 17:48
@olino píše:

Ontar je zpatky, hura!!! :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 17:51

Nepodlezej, nedoprosuj se. Jak pise Mango, asi uz mu nejsi tak vzacna, zkus se ovzacnit. Novy uces, neco noveho na sebe, nekam vyraz ven bez prilisnych informaci kam a s kym. Proste mu dej najevo, ze neni posledni na svete a jestli nema zajem on, tak nekdo jiny urcite ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
10.1.20 18:30

Bojím se, ani nikde problém není, když ho nepřizná, asi že má prostě jen jinou sexuální potřebu než já.
Každopádně milenec nepřipadá v úvahu a na rozchod to nevidím. Nechci zahazovat hezký vztah, kde mi jinak nic nechybí.
Taky takových mužů, kteří by i po 10 letech vztahu chtěli sex obden, asi bude jen opravdu hodně málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19666
10.1.20 18:56
@AnJaAl píše:
Bojím se, ani nikde problém není, když ho nepřizná, asi že má prostě jen jinou sexuální potřebu než já.
Každopádně milenec nepřipadá v úvahu a na rozchod to nevidím. Nechci zahazovat hezký vztah, kde mi jinak nic nechybí.
Taky takových mužů, kteří by i po 10 letech vztahu chtěli sex obden, asi bude jen opravdu hodně málo.

Kup si teda pomocníka na baterky a máš vyřešeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
10.1.20 19:08

Tak záleží, zda je to nějaký náhlý zvrat, nebo to tak prostě má. Každý není tak založený, někomu to holt stačí míň :nevim:. Ale jedna věc… Hodnotit, zda má někdo práci náročnou/nenáročnou, že nemá důvod být unavený, na to bych byla opatrná. Já mám taky práci, která se mnohým zdá, jako nic, přesto jsem z ní dost často vyřízená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
10.1.20 19:09
@Mango_Lassi píše:
Kup si teda pomocníka na baterky a máš vyřešeno

Toho doma dokonce i máme. Ale tak jsem to nemyslela. Potřebuju jeho pozornost, když to dělám sama, nemá to pro mě smysl ani účinek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
10.1.20 19:11
@yocheved píše:
Tak záleží, zda je to nějaký náhlý zvrat, nebo to tak prostě má. Každý není tak založený, někomu to holt stačí míň :nevim:. Ale jedna věc… Hodnotit, zda má někdo práci náročnou/nenáročnou, že nemá důvod být unavený, na to bych byla opatrná. Já mám taky práci, která se mnohým zdá, jako nic, přesto jsem z ní dost často vyřízená :nevim:

Jistě, to určitě. Každopádně on o ní tak přímo mluví, že je pro něho nenáročná. A i fakt, že u toho stíhá v pracovní době hrát Battlefield s kolegy, to mi přijde, že se jinak říct nedá. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama