Už si nevím rady

Anonymní
28.7.21 21:01

Už nevím si rady

Tak se jdu vypovídat.. s přítelem se známe dlouho, byli jsme dlouho přátele, pak se zamilovali a máme spolu 2 letou krasnou holčičku.. jenže on se totálně změnil od porodu. Porad je jen na mobilu, s malou si nehraje dokud mu neřeknu, nepomáhá, neuklizi jen kritizuje.. Sex taky nic moc (samozřejmě jak říká, moji vinou nebo se stane ze usnu rovnou i s malou) na to samozřejmě apeluji, ze kdyby mi pomáhal a choval se jako otec a přítel možná bych nepadala únavou.. no každopádně nemyslim ze má jinou a i kdyby asi mi to je fuk.. beztak chodím s jeho mobilem a ne s nim když je věcně,, nepřítomen “.. zkratka ale nechci ničit úplnou rodinu…spis se bojím abych třeba neodesla a nelitovala.. abych nepoznala někoho kdo mě bude podvadet a ja nevím co vše.. myslíte ze je šance, ze se nějak vrátí konečně do normálu a začne fungovat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.7.21 21:06

Ještě dodám, vypadam stejně jako před tehotenstvim, hubena, chlapi se otáčeli a možná stále otáčí ale ja si nevsimam, když mám přítele tak proste mám srdce a oči jen pro nej

• Citovat
  • Nahlásit
218
28.7.21 21:16

Nějak ani nevím, co tím chtěl básník říci… Máš doma chlapa, kterej je furt na mobilu, nespí s Tebou, nekomunikuje, kritizuje. Co chceš za radu? Musíš to řešit s ním, tady Ti nikdo nepomůže. Máte problémů víc než dost a Ty si jdeš pro radu na net. :roll: Promluv s ním a zjisti, co se děje. Až budeš vědět víc, třeba nějaká rada přistane. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
28.7.21 21:26

Základ je asi komunikace a říct si to doma s chlapem.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9724
28.7.21 21:27

Jestli tu čekáš nějakou zázračnou radu, že doma třeba vyvěsíš česnek a chlap odloží mobil, tak to asi fakt ne. Co on na to, když mu to připomeneš? Nebo jej třeba pošleš s dítětem ven na hřiště apod.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 21:29

Snažila jsem se s nim mluvit ale pro nej jsou to kraviny které mám řešit s Kamoskama.. samozřejmě vím ze komunikace je základ ale když jeden nechce.. ja nevím jen čekám jestli mu někdy dojde ze má rodinu.. ani nevím co čekám za rady jen jsem to ze sebe potřebovala dostat… s nikým o tom nemluvím..

• Citovat
  • Nahlásit
122
28.7.21 21:42

Co mu třeba říct že to už takhle dál nechceš a že pokud se něco nezmění že od něj půjdeš pryč?? Jen tak trochu pohrozit a čekat na reakci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
28.7.21 21:52
@Anonymní píše:
Snažila jsem se s nim mluvit ale pro nej jsou to kraviny které mám řešit s Kamoskama.. samozřejmě vím ze komunikace je základ ale když jeden nechce.. ja nevím jen čekám jestli mu někdy dojde ze má rodinu.. ani nevím co čekám za rady jen jsem to ze sebe potřebovala dostat… s nikým o tom nemluvím..

Tak snažila jsi se, řešit to nechce. Být v tvé situaci, řeknu mu, že buď začnete fungovat jako rodina nebo ať se sbalí a jde. Nejhorší je když člověk vedle sebe sice někoho má, ale i přesto se cítí sám, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.7.21 22:02
@Anonymní píše:

Z nějakého důvodu Tě má plný zuby…
Zkus zjistit proč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
28.7.21 22:04

@Piju čaj to si nemyslím.. spíš to vypadá že mu ukázala že všechno zvládá i bez něj a on toho využívá a je línej jak 🐖

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.7.21 22:04
@Karol1994 píše:
Co mu třeba říct že to už takhle dál nechceš a že pokud se něco nezmění že od něj půjdeš pryč?? Jen tak trochu pohrozit a čekat na reakci :think:

Mám trochu pocit, že na tohle její přítel právě čeká… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
28.7.21 22:05

@Piju čaj proč by člověk který by s někým nechtěl být čekal až ho ten druhý pošle do prčic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
28.7.21 22:08

Řekla bych mu, že jsem takto nešťastná a že tak žít nechci, pojďme s tím něco dělat, sám musíš cítit, že to není ok. Pokud by ho to neprobralo a dál pindal něco o kámoškách a čučel do mobilu, tak bych si domů donesla rozvodové papíry a začala je vyplňovat, nejlíp tak aby si toho všiml…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.7.21 22:09
@Karol1994 píše:
@Piju čaj to si nemyslím.. spíš to vypadá že mu ukázala že všechno zvládá i bez něj a on toho využívá a je línej jak 🐖

Těžko říct, každopádně se obávám, že tohle je ztracenej případ. Jakmile není vůle z jedné strany řešit problémy, vztah jde do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.7.21 22:11
@Pluschball píše: Řekla bych mu, že jsem takto nešťastná a že tak žít nechci, pojďme s tím něco dělat, sám musíš cítit, že to není ok. Pokud by ho to neprobralo a dál pindal něco o kámoškách a čučel do mobilu, tak bych si domů donesla rozvodové papíry a začala je vyplňovat, nejlíp tak aby si toho všiml…

Podle úvodního příspěvku je to přítel, ne manžel, takže tady půjde snadno. Ale jak jsem psala výš, na mě to celé působí tak, že se jí přítel rád zbaví, pokud nejeví sebemenší aktivitu na vztahu pracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat