Sestřenice špatně nese mé těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daja254
Kecalka 182 příspěvků 16.10.14 21:52
Už si s ní nevím rady.

Ahoj holky, jsem uz vazne nestastna z moji sestrenky. Ja a muj pritel cekame miminko 20.1.2015 strasne se tesime vsichni se strasne teseji na prvni vnucku.. Jen moje sestrenka je zla a nepreje nam nic pekneho. Driv jsme se sesli tak 1-2× do mesice, ale co jsme s pritelem tak mi furt pise, ze prijede kdyz nebude doma-nebo ze kdyz prijedu tak at bez nej, ona nechape ze on je otec naseho budouciho miminka. Samozdrejme jsem kourila nez jsem otehotnela, a pila to vzdy bylo vinecko-cigaretky.. Hned jak jsme se dozvedela ze budeme mit miminko vyhodila jsem cigarety a na alkohol ani nepomyslela, ted mi to strasne smrdi, a ona to nemuze prenyst prez srdce ze nekourim nepiju a nemam na ni cas ze se pripravujem na miminko. Strasne me s tim stve, furt mi pise kdy jo prijedu, pritom ona muze prijet taky.. Ja s pupikem se do auta vejdu, ale neni mi kazdej den uzasane. Abych cestovala 100km za ni- a na vic mam vychazky od 13:00 do 19:00.. Ona porad at u ni prespim, nevysvetlim ji ze mi muze prijit kontrola a mohli by mi vzit penize. Ale ona na to ze mi jsou dulezitejsi penize nez ona. Uz si vazne nevime rady co sni.. Vazne uz mi to hlava nebere! :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19565 příspěvků 16.10.14 21:56

Trošku mi to připomíná schránku důvěry ve čtvrté A. Nic ve zlém.

Siluet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 21:58

@Daja254 potřebuješ jí k životu? jestli nechápe, že se dost věcí změnilo, tak je to jen její problém. Pro tebe je snad důležité miminko a partner :)

Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.14 21:58

Nevím co řešíš…být to segra ok, ale sestřenice :roll: mi se nějak už teď se sestřenicemi nestykam co mají své rodiny a nepřijde mi to nijak divné..se hold nestykejte a máš to ji neřeš…když ji vadí přítel a tobě zas ona

MartinaIrena
Extra třída :D 10684 příspěvků 16.10.14 22:01

Asi bych měla straaaaašně moc práce a fakt bych to nestihla, se k ní zajet podívat. :nevim:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 16.10.14 22:02

Člověk, který nechápe, že se v těhotenství nehulí a nechlastá by mi nestál za trápení. ;) Nech to plavat, svět se nezboří, když nebudete kamarádky

Persefona
Kecalka 119 příspěvků 16.10.14 22:14

A co se stane, když se s ní přestaneš stýkat? Ty jsi na ní nějak závislá? Očividně nemá vůbec pochopení pro to, co teď prožíváš a v jakém si stavu. Nemyslím si, že by ses jí musela nějak ospravedlňovat, obhajovat se, vysvětlovat. Asi máš trochu posunuté hranice a nedokážeš se vůči ní normálně asertivně vymezit. Nauč se říkat ne a budeš mít život jednodušší.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33580 příspěvků 16.10.14 22:17

Něco podobného jsem měla se střenkou, která více než 10 let nemohla otěhotnět. Nechala jsem ji být, když nemohla rozchodit mé těhotenství, nechala jsem ji být, když s mým dítětem vyváděla psí kusy…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 16.10.14 22:19

Vykašli se na ni :nevim:

saramo
Závislačka 2799 příspěvků 16.10.14 22:21

By mě zajímalo kolik vám je, jí víc jak 20 být nemůže, protože tohle rozumný dospělý člověk chápe a nic podobného nevyžaduje :nevim: bych jí neřešila, jednou bych vysvětlila a když by nechápala její problém.

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 16.10.14 22:25
@saramo píše:
By mě zajímalo kolik vám je, jí víc jak 20 být nemůže, protože tohle rozumný dospělý člověk chápe a nic podobného nevyžaduje :nevim: bych jí neřešila, jednou bych vysvětlila a když by nechápala její problém.

Tohle chápe i mladší člověk(klidně i nedospělý), pokud to má v hlavě v pořádku. Z vlastní zkušenosti ;).

mojmira
Hvězda diskuse 77491 příspěvků 16.10.14 22:27

Sestřenka asi žárlí, že máš přítele, že budeš mít miminko, jinak nevím.

Daja254
Kecalka 182 příspěvků 16.10.14 22:28

@Scherydon
Určitě jsou pro me důležitější než ona, ale je mi lito ji takle odstrčit.. Kdyz ona chce odstračit prítele.. Tak vazne nevim, furt mi vycita od ty doby co jsem snim nejezdim za ni.. Ale muj zivot prece patri k nemu a k miminku.. Prijela jsem za ni i kdyz jsem mela treba chripku, horecky aby sme se videli. A ona ted na me takle.. Ze jsem se kvuli miminku strasne zmenila ale tak snad nebudu hulit jak cikan za parezem a chlastat.. :? :,(

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 16.10.14 22:30

Já teda nevidím nic tak strašně nepřejícího na tom, že tě zve na návštěvu, resp. na nějakou pařbu. A mezi náma, já taky coby bezdězná nechápala těhotné a „dětné“, co blbnou, proč jsou najednou tak utáhnuté… no o no, s dětma, to je prostě jinej svět. Chápu, že jako těhule jsi v zajetí homronů a vyťáplá z toho, že tvůj stav jiný nechápe. že máš pocit, že ti nikdo nic nepřeje, protože ty jsi zrovna na výsluní přízně.

Jako ve vší úctě, bereš si to moc osobně, příliš žiješ tím, že jsi těhotná (jasně, návaly hormonů,) a asi překrucuješ realitu k obrazu svému. Ovšem nevím, pracuji pouze s informacemi, které jsi předložila. :nevim:

Daja254
Kecalka 182 příspěvků 16.10.14 22:30

@mojmira Asi asi, ale proč je tak zlá?… :,(?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >