Už to přestávám zvládat, jsem na nervy
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@terezn Jsou totiž matky, které si myyslí, že když se budou stoprocentně furt věnovat dítěti do 3 let tak udělají pro něho jenom to nejlepší. Naopak z toho většinou jim začne spíš hrabat. Neni na škodu dítě strčit večer otci a jít pryč.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jj, ale musí bejt komu, že… Když jde dotyčný do hospody nebo musí po celým dnu odpočívat a dítě má zase matka, je asi něco špatně. Přítel si občas pobývání s malou představuje jako hlídání - pustí jí televizi, zpívající panenku, písničky z youtube a myslí si, jak se jí nevěnuje… Když po něm chci nějakou aktivitu, má toho prej dost. A kdo večer nemá? Pak už asi pomůže jen vykecání se na emiminu nebo u psychologa.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@terezn To máš pravdu, mě pomáhá psycholog donutil přítele se starat o dítě
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@honeymoney Ahoj, je mi Tě lito, zkus zajít k doktorce a řekni jak se chová dcera. Myslím že je hiperaktivni. a tak to je dost těžké posoudit. Pokud je už dost. aby chodila. do školky aby viděla. více. Nevím, především. se musíš. uklidnít. Vše co máš na srdci se sveř. dět. doktor. Jak ti nespí to.je už důvod že je. taková. MUSÍŠ ji zapojit do něčeho. co ji bude. bavit, musíš nato. přijít. Jinak vše bude v pořádkupoj. aby se hrála vícekrát. s detma. Neboj a držím. pěstí :mavam
:mav
am:
- Citovat
- Upravit
čokoláda
Jo, s tím absolutně souhlasím, čokoláda je lepší než nějaké prášky a tak. A já hloupá si myslela, že až se malá přehoupne přes 3 měsíce, tak už budeme za vodou a jak to tu tak čtu, tak mě to nejhorší teprve čeká…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky, tak jak čtu, tak vážně nejsem sama která má „takové“ živé dítě.
Mám syna 18 měsíců ale už od 13 měsíců se velmi těžko zvládá ![]()
Naštěstí mi v noci spí krásně, budí se kolem 7-8 hodiny, ale pak to začne. Hádání se o vyslíkání, přebalení plínky je nadlidskej výkon a oblíkání je horor. No a když to zvládneme, tak si na 5 minut sedne do židličky ale už musí mít kakao nachytané jinak je děsnej jekot. Nedojdu si sama ani na wc atd.
Vyžaduje celodenní péči, vaření je skoro neuskutečnitelné pokud si prostě nestrčím špunty do uší a malýho do postýlky. Nechce odemne jíst, od ostatních krásně papá. Takže máme menší váhu než má mít jak říká Dr. Denně mi naspí tak cca 1 hodinu, v kočáru už nespí…Vycházky jsou za trest, věčnej jekot…V obchodech na všechno šahá a bere, ječí a nejde ani nakoupit.
Přítel mi nepomáhá, protože ted přešel do nové práce a je tam denně 16 hodin
Občas přijde máma, aspon pokecáme. Malý alespon po ní chvíli leze, ale pak zase spustí tu svoji.
Vytahuje věci ze skříní, mlátí pokličkama, vytahuje hrnce, leze na okno(zavřené), tahá kočky za ocas, vysypává hračky na zem a kope do nich…trhá knížky a omalovánky atd.
Začala jsem brát slabší prášky na uklidnění ale stejně to nepomáhá.
Kamarádky nemám…Za 14 dní se stěhujeme…Takže všechno jen nervy a já nevím jak dál…Malý cítí že ani já a ani jeho táta nejsme v pohodě a snad proto je taky takový…
Jsem na dně a občas se neudržm a řvu na malýho až mě to strašně mrzí ![]()
Jenže on neposlouchá, protože nechce…Rozumí mi co mu říkám, občas to udělá ale stejně…Neposedí, nepoleží, hračky ho nezajímají, na písku ho to během 10 minut přestává bavit atd.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jako bys mi psala z duše…Malýmu je 21 měsíců a je stejný jako ta tvoje dcerka. Všude lítá, neposedí, jen ječí, vzteká se, brečí a furt všude všechno bere.Nic ho nezajímá, hraček má tolik že by děti ze školky záviděly ale oblečení ve skříni, vařečky a další věci v poličkách či šuplícíh jsou lepší. Nepomáhá nic, ani když si sednu, hraju si s ním u puštěné televize ale raději se sbalí a jde rabovat.
Jsem s nervama doslova v háji. Jsem agresivní na přítele, na malýho občas zařvu, semtam dostane výchovnou na zadek ale je to horší. Přítel je denně od 6-20hod v práci takže nepohlídá, nepostará se o syna a o víkendu rekonstruujeme rodinný dům. Prarodiče taky nepohlídají ![]()
Brala jsem slabší Lexaurin a Helex ale žádné uklidnění nepřišlo.
Odpočívám akorát v noci kdy malej spí klidně, sem tam zabrečí nebo zapiští ale chrápe, ale to já zase nemůžu spát. Mám tak nervy na pochodu že si říkám že bych měla jít do blázince.
Mám pocit že se po mým těžkým porodu ze mě stala neurotická hysterka
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Taky napíšu pár řádků…mám syna 17 měsíců. Vstává v 6,30 spí mi přes den 1 - 1 1/2 hodiny a usíná ve 20.hodin. Za tu dobu jsme 2 krát venku, tahá hrnce ze skříně, háže kostkama, nic ho nezabaví. Vztekat se moc nevzteká. Ale vyžaduje skoro neustálovu pozornost. Manžel od 6 do 20 hodin v práci, babičky žádné…taky toho mám plné brýle. Ale je to mé druhé dítě a první syn byl to samé, takže to beru s nadhledem a vím, že se to musí vydržet a každý jeho úsměv a radot vymaže tu starostlivost a nervozitu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit