Uzamykání kontroverzních diskuzí

348
7.1.21 20:22

Uzamykání kontroverzních diskuzí

Zdravím všechny uživatelky emimina,
nejsem si jista, jestli se zde setkám s pochopením nebo zda nebudu ve finále smazána, ale v minulosti mne na zdejším serveru zaujala taková zvláštní věc, klidně bych to nazvala i nešvarem :D
Nějaká anonymní hrdinka zde založí nějakou kontroverzní a řekněme i pro velkou část uživatelek urážlivou diskuzi, která vesele bují a po nějaké době je na žádost zakladatelky?? (nevím) najednou uzavřena či smazána.
Například, ještě včera/dnes jsem tady sledovala diskusi nazvanou „hnusí se mi starší matky“, která byla následně adminem přejmenována na něco ve smyslu " matky po třicítce" Většina přispívajících do diskuze volala po odtajnění anonymu, což se nakonec i stalo, ale stejně ve stejný okamžik byla diskuze uzavřena.
Stejně tak pokud nějaká uživatelka napíše kontroverzní deníček, většina reakcí není pozitivních či podle jejího gusta, je na její žádost je diskuze okamžitě uzavřena a následně smazána.
Tak na co ty diskuze sakra jsou???
Téma pro odlehčení :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6146
7.1.21 20:30

Taky me to kolikrat nastve, nemusi to byt ani kontroverzní diskuze. Pochopim když se diskuze zamkne když už v tom zakládající nechce pokračovat, ale proč se smaže? Mazání chápu jen vyloženě u trollu co jsou tak hloupí, že ani lhát neumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44364
7.1.21 20:31

@jamik1416 kdo byla zakladatelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24369
7.1.21 20:31

Tohle se tu řeší často, já si diskuzi záložím, svěřím se tam s problémem, tak mám právo ji i nechat zamknout. Já s tím souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24369
7.1.21 20:32

A chápu i anonym…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32880
7.1.21 20:32

Já si myslím, že pokud diskuze překročí meze slušnosti, diskutující ztratí zábrany a dojde k osobním útokům, urážkam, tahání za slovíčka a podsouvání druhému myšlenek, které nenapsal, diskuze by měla být nekompromisně uzamcena. Ať je téma jakékoliv.

Pokud se děje jen to, že má zakladatelka jiný názor, většina diskutujících píše svůj opačný v souladu s etikou diskuze, zakladatelce se to nelíbí, kope kolem sebe a začne být vulgární domáhá se admina, aby diskuzi zamknul, tak by jí vyhovět neměl.

Dále by mělo být zamčeno téma založené s účelem provokovat, to si myslím, že je případ té diskuze o starých matkach. Zakladatelka byla vulgární už v úvodním příspěvku.

Můj názor je ten, že admini toto nemají zmaklé a mají nejednotny metr. Záleží, kdo má zrovna službu a jakou má náladu, jak to vyhodnotí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32880
7.1.21 20:38
@holka_z_hor píše:
Tohle se tu řeší často, já si diskuzi záložím, svěřím se tam s problémem, tak mám právo ji i nechat zamknout. Já s tím souhlasím.

Jsou servery, kde si můžeš zamknout diskuzi sama nebo zablokovat určité diskutující, když nechceš, aby přispívali.

Emimino, to staré, bylo ale koncipováno jinak. Když ho adminovala Lesina, psala, že každý sám zodpovídá za to, jak tu bude prezentovat sám sebe. Sem tam něco zamcela, ale mazala minimálně.

Teď už s tím nelze stoprocentně souhlasit, v roce 2021 máme vyspělou techniku, vše lze snadno oscreenovat, poslat dál, zneužít. Jsem benevolentnejsi, ale nebaví mě vložit čas a energii do nějaké diskuze, která potom bude smazána. Kdyby to překročilo určitou mez, myslím, že hodně diskutujících by zvažovali svou další účast na veřejných diskuzích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
7.1.21 20:42

Ta včerejší diskuze měla pokračovat, byla chyba ji uzamknout. Ráda bych byla svědkem jejího hrdinství bez anonymu. Je jasný, že ta si vytvoří nový profil, se tu nebude chtít ukázat pod tím starým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
7.1.21 20:43

Taky jsem si kdysi nechala diskuzi smazat. Ale přijde mi, že se tu někdy maže něco, co se admiovi nelíbí. Nedávno mi to zrovna tak přišlo u jedné diskuze, nemůžu si ale vzpomenout o čem to bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18302
7.1.21 20:43

Tohle se tu řešilo mockrát. Ještě bych pochopila mazání diskuzí založených pod nickem, ale u těch anonymních mi to hlava nebere. Oproti tomu už jsme několikrát volali po smazání diskuze, kde je návod jak si přivodit potrat a ta tady stále visí a kdejaká poblázněná holčina si ji může přečíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
7.1.21 20:45

@matkabagristy
Pokud myslíš onu zmíněnou diskuzi, je tam odtajněna:
https://www.emimino.cz/…atky-415379/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
7.1.21 20:46
@Pears206 píše:
Já si myslím, že pokud diskuze překročí meze slušnosti, diskutující ztratí zábrany a dojde k osobním útokům, urážkam, tahání za slovíčka a podsouvání druhému myšlenek, které nenapsal, diskuze by měla být nekompromisně uzamcena. Ať je téma jakékoliv.

Pokud se děje jen to, že má zakladatelka jiný názor, většina diskutujících píše svůj opačný v souladu s etikou diskuze, zakladatelce se to nelíbí, kope kolem sebe a začne být vulgární domáhá se admina, aby diskuzi zamknul, tak by jí vyhovět neměl.

Dále by mělo být zamčeno téma založené s účelem provokovat, to si myslím, že je případ té diskuze o starých matkach. Zakladatelka byla vulgární už v úvodním příspěvku.

Můj názor je ten, že admini toto nemají zmaklé a mají nejednotny metr. Záleží, kdo má zrovna službu a jakou má náladu, jak to vyhodnotí :mrgreen:

S tím souhlasím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44364
7.1.21 20:48
@jamik1416 píše:
@matkabagristy
Pokud myslíš onu zmíněnou diskuzi, je tam odtajněna:
https://www.emimino.cz/…atky-415379/

dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32880
7.1.21 20:49
@tlustyhrosik píše:
Ta včerejší diskuze měla pokračovat, byla chyba ji uzamknout. Ráda bych byla svědkem jejího hrdinství bez anonymu. Je jasný, že ta si vytvoří nový profil, se tu nebude chtít ukázat pod tím starým.

Podle mě dostala pár dní ban. Protože způsob, jakým psala, fakt OK nebyl. A co vím, admini ban dávají, 3 dny nebo týden.

A pokud to byl nějaký nováček, tak to tu pravděpodobně nežere a je jí jedno, co si o ní myslí emimino. Z emimina si hodně lidí v mém okolí dělá akorát srandu :mrgreen: Já oponuji, že je to zábava na stejné úrovni, jako sledovat nekonečné seriály a přitroublé reality šou :mrgreen: A mám v tu chvíli klid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
7.1.21 20:49
@holka_z_hor píše:
A chápu i anonym…

Já taky chápu anomym, pokud je to citlivé a osobní téma, od toho tady ta možnost je.
Jen nechápu ty provokující anonymní hrdinky, které nas..ou půl eminima a pak svou diskusi nechají hrdinně a bez následků smazat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat