Užírá mě samota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 11:45
Užírá mě samota

Zdravím holky, asi se možná potřebuju jen vypovídat. Mám partnera už přes rok a půl a čekáme spolu miminko, jsem v 7. měsíci a na neschopence, takže jsem doma. Přítel dělá v JZD, takže je každý den od rána do večera v práci a to i přes víkendy, přijde domů, nají se a usne. Ráno vstane, odjede do práce, pak přijde, nají se a usne. A takhle to je skoro každý den, jen občas teda stihneme ještě nakoupit, když přijde dřív, než v 8 nebo 9. Skoro spolu ani nestihneme nic probrat, z nedostatku jeho času už ani nic nepodnikáme, v podstatě skoro ani nejsme v kontaktu, takhle to bude až do konce sezony, takže někdy do září. Stěhovali jsme se z velkého města na vesnici, zatím jsme u mého táty, ale příští týden se stěhujeme do svého. Teď si aspoň občas pokecám s tátou, nebo bráchou, nebo mi bohatě stačí, když se kolem mě něco děje (třeba táta něco dělá, je na zahrádce, bratr si třeba jde udělat kafe a tak..). Jenže až se přestěhujeme, tak budu dennodenně úplně sama, bez jakýhokoliv kontaktu (když nepočítám naše psy :lol: ). Což mě samozřejmě děsí, úplně nesnáším samotu a jak to na mě padne tak nemám chuť vůbec nic dělat, přejde mě nálada a nic mě nebaví. Za našima samozřejmě budu jezdit, máme s přítelem každý svoje auto, takže dostat se můžu kdykoliv kamkoliv, v tom není problém, problém je ten, že když to na mě padne, tak nemám vůbec na nic chuť.. ani s kamarádkou se mi nechce jít na plk, i když vím, že by mi to pomohlo, prostě nic. Vím a přiznám si, že jsem na příteli hodně závislá a vím, že to není dobře, ale vůbec nechápu, jak se to stalo. Nebaví mě bez něj nic. Se svým ex jsem byla přes dva roky, taky jsme spolu bydleli a trávili spolu hodně času, ale závislá jsem na něm nebyla, i když jsem měla v podstatě jen jeho (zakazoval mi kamarády a veškerý okolní kontakt - musela jsem být jen doma, tam vařit, uklízet, abych se náhodou nenudila a hlásit mu každý svůj krok). Když si to tak promítám, možná to je tím, že jsem teď mnohem šťastnější(?), že se přítelem necítím tak v pasti, jako se svým ex? Možná jo. Každopádně bych to chtěla nějak změnit, pořád se mi po něm hrozně stýská a vždycky se hrozně těším, až přijde domů.. taky se hrozně těším, až se nám narodí naše holčička a já tak nějak počítám s tím, že už to nebude tak hrozný, když budu mít pořád co dělat a nebudu tolik myslet na to, že jsem doma pořád sama. Přijdu si jak malá puberťačka, která neví co chce. Dřív jsem byla hrozná „pařmenka“, skoro každý víkend jsem chodila s flaškou rumu na zábavy, a různý akce a domu se vracela nad ránem už skoro střízlivá, pořád jsem někde lítala (samozřejmě ale vždycky jen s přítelem). Pak jsem otěhotněla a tyhle akce mě úplně přestaly bavit a alkohol se mi zprotivil, prostě jak kdybych byla najednou někdo jiný. Říkám si, že to je i možná tím, že už ani o víkendech nikam nechodím, ale na druhou stranu nevím, protože přítel měl jinou práci a vídali jsme se přece jen víc. Je mi jasný, že každý doporučení, nebo tip, co bych mohla dělat vám bude připadat zbytečný, když „mě přece nic nebaví“, ale možná mi to bodne. Uvařeno, uklizeno mám za chvíli, když si pustím film, tak stejně za chvíli skončí a já zase přemýšlím, co budu dělat :roll: Taky samozřejmě vím, že mě to třeba časem přejde, že jen nejsem zvyklá, ale pokud mi od těchto „stavů“ nepomůže naše malá, tak už teda nevím. :nevim: Protože takhle jsem to měla i když jsem chodila normálně do práce, dělala jsem tří směnný provoz a přítel jen ranní, takže když jsem měla třeba odpolední, tak to bylo v podstatě stejný, jako teď - s přítelem jsme se viděli jen chvilku ráno a pak až v noci, když jsem přišla domů. Pokud jste to někdo dočetl až sem, tak dekuju. Nic od vás ani nečekám, žádnou radu, nebo tak..spíš jsem se jen potřebovala vykecat :roll: :)

Reakce:
Zoe1
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 09.06.19 11:53

No neboj, za dva měsíce už nebudeš nikdy sama a na tyhle chvíle budeš ještě hodně vzpomínat, takže radim užívej dva měsíce klidu, pak už si jen tak neodpočineš ani nevyspíš, mám desetiměsíční mimino a co bych dala za takový jeden den, že bych se mohla jen flákat a nic nedělat

Kalbe
Kecalka 342 příspěvků 09.06.19 12:07

Vim jak se citis, ale neboj ono to casem prejde, az se narodi mala, budes mit tolik prace ze ti den utece ani nevis jak. Az se prestehujes najdes si tam maminky s detma abys nebyla sama. A bud rada ze ma manzel praci a ze je kazdy den alespon vecer doma. Muj manzel odjel v patek rano a prijede mi az v pondeli odpoledne. Dela hodne na sluzby. Jsou na tom zeny hur. Hlavne at jste zdravi a ted se na miminko. Jeste mas vyhodu ze mas auto… :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:21

Děkuju holky, asi máte pravdu :think: :) Těch pár týdnů to ještě nějak vydržím a pak se budu mlátit do hlavy a vzpomínat, jak jsem tu brečela, přitom bych si tyhle poslední týdny měla radši užívat :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:21

Pokud tě naplní starání se o miminko, tak už to nějak přežiješ ty 2 měsíce a pak bude líp. Budeš lítat kolem dítěte a možná ti čas bude plynout tak, že se nestačis ani užírat samotou.
Já jsem zůstala s dítětem bez chlapa, takže nabyla ani neděje toho, že bych se na něj mohla těšit alespoň večer. A mateřství mi to teda nevynahradilo. Samozřejmě, že jsem kolem dítěte litala od nevidím do nevidím a ještě dnes tomu tak v podstatě je. Ale ještě víc jsem si uvědomovala, jak mě nic nebaví, že jsem pořád sama (na všechno) v cizím městě, kde se nikdo kamarádit nechce. Takže pořád jen já a moje dítě už několik let. Ale ty toho chlapa přeci jen máš, tak to bude určitě lepší ;) jen vydržet těch pár týdnů a pak už to bude vypadat zas úplně jinak ;)

P4ja
Echt Kelišová 9571 příspěvků 09.06.19 12:25

Já tě chápu, taky jsem si na PN přišla uvázaná. Navíc k našim se to o vycházkách moc nevyplatilo a do auta jsem poslední dva měsíce už skoro nesedla, protože jsem se tam s břichem nevešla.

Jestli ti to vadí teď, tak se připrav že po porodu to bude zahul a domluv si pomoc a nebo se domluv s otcem. Ono být s trochu náročnějším miminkem celé dny sama nic fajn není. Ale až trochu povyroste, tak už to bude lepší ;)

Váš příspěvek
Reklama