Užití postinoru

Anonymní
29.5.20 15:48

Užití postinoru

Ahoj, včera nám s přítelem praskl kondom pri sexu, samozřejmě na konci :zed:, na dítě jsem příliš mladá, tak jsem použila cca do hodiny a půl postinor, obě tabletky naráz, poslední menstruaci jsem měla 22. Května, máte s tím některá zkušenosti? Strašně se bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7614
29.5.20 15:58

Nevím jak se postinor pouziva, užila jsi ho ale rychle, tudíž určitě to bude ok. Za 3týdny od pohl. styku si udělej test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
29.5.20 16:03

Měla jsem to přesně tak, cca po 14 dnech jsem dostala MS, tak snad dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.20 16:17

No to máš ještě dobrý… Mně se to stalo s přítelem, když mi bylo 14 a ještě sem nemohla mít prášky. Přítel byl o 9 let starší a naštěstí už trochu zodpovědný a nějaká jeho kámoška si napsala postinor na sebe, ale byla to honička všechno rychle zařídit, uuuuuf

• Citovat
  • Nahlásit
7003
29.5.20 16:22

Myslím, že to bude ok.
Použila jsi jo poměrně brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
29.5.20 16:25

Jestliže 22. květen byl 1. den menstruace, tak Tě Postinor spolehlivě ochrání. Jestliže ale to byl konec, potom záleží spolehlivost na délce menstruace. Může se stát, že jsi už měla ovulaci a v tom případě Postinor ji nemůže zabránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
29.5.20 16:33

Nebere se 1 a druhá po 24 hodinách? Ale to je jedno, podmínky na účinek máš skoro ideální, takže by to mělo klapnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
29.5.20 16:44

@shanoona ne, tedy, já jsem postinor taky měla tak rok zpátky a v lékárně mi vylozene řekli, že mám ty dvě tabletky vzít najednou…

Jinak zakladatelce - podle mě budes v pohodě, jen se tedy příprav, že ti to ten cyklus může pěkně rozhazet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6822
29.5.20 17:11
@shanoona píše:
Nebere se 1 a druhá po 24 hodinách? Ale to je jedno, podmínky na účinek máš skoro ideální, takže by to mělo klapnout.

Bývalo to 1. tbl co nejdřív a druhá za 12 h, ale doporučení se změnilo na 2 tbl naráz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
29.5.20 19:11

Ja myslim, ze to bude v poradku :kytka:. Ja ho taky jednou uzila a pak z toho mela rozhazeny cyklus, tak se toho kdyztak nelekej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat