Ahoj všem, v dubnu 2021 jsem začala užívat Velaxin, v prosinci téhož roku ještě Pragiolu. Vždy pár měsíců funguji normálně, většinou bez konkrétní příčiny se začnou plížit úzkosti se sklonem k depresi. Je možné, že Velaxin ty úzkosti může zhoršovat? Lékařka mi prášky měnit nechce, že má s touto kombinací skvělé zkušenosti ale toto není k životu 😔
Ahoj všem, v dubnu 2021 jsem začala užívat Velaxin, v prosinci téhož roku ještě Pragiolu. Vždy pár měsíců funguji normálně, většinou bez konkrétní příčiny se začnou plížit úzkosti se sklonem k depresi. Je možné, že Velaxin ty úzkosti může zhoršovat? Lékařka mi prášky měnit nechce, že má s touto kombinací skvělé zkušenosti ale toto není k životu 😔
Prosím anonymně.