nedávno mi na gynekologickém vyšetření našla doktorka cystu na vaječníku. Menstruaci jsem dostala o týden později, proběhla normálně.. Chci se zeptat, kdy obvykle dochází k prasknutí cysty? Je to během menstruace, po menstruaci nebo během ovulace? Na netu k tomu nemohu nic pořádného najít. Na další prohlídku mě ani nezvala, tak nevím, jestli se objednat.. dnes mi menstruace skončila, ale já stále cítím, jako by mě něco šimralo v podbřišku a nutilo víc na malou..
Mně odešla s menstruací, ale po MS bylo ještě na utz vidět nějaká volná tekutina (ta se pak vstřebala). A MS jsem měla opravdu silnou a bolestivou ten cyklus.
Milé ženy,
nedávno mi na gynekologickém vyšetření našla doktorka cystu na vaječníku. Menstruaci jsem dostala o týden později, proběhla normálně.. Chci se zeptat, kdy obvykle dochází k prasknutí cysty? Je to během menstruace, po menstruaci nebo během ovulace? Na netu k tomu nemohu nic pořádného najít. Na další prohlídku mě ani nezvala, tak nevím, jestli se objednat.. dnes mi menstruace skončila, ale já stále cítím, jako by mě něco šimralo v podbřišku a nutilo víc na malou..