V jaké fázi cyklu praskne cysta?

Anonymní
26.12.24 16:07

v jaké fázi cyklu praskne cysta?

Milé ženy,

nedávno mi na gynekologickém vyšetření našla doktorka cystu na vaječníku. Menstruaci jsem dostala o týden později, proběhla normálně.. Chci se zeptat, kdy obvykle dochází k prasknutí cysty? Je to během menstruace, po menstruaci nebo během ovulace? Na netu k tomu nemohu nic pořádného najít. Na další prohlídku mě ani nezvala, tak nevím, jestli se objednat.. dnes mi menstruace skončila, ale já stále cítím, jako by mě něco šimralo v podbřišku a nutilo víc na malou.. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1898
26.12.24 16:36

Mela by odcházet s ms

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1729
26.12.24 21:05

Mně odešla s menstruací, ale po MS bylo ještě na utz vidět nějaká volná tekutina (ta se pak vstřebala). A MS jsem měla opravdu silnou a bolestivou ten cyklus.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.