S dítětem v kavárně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.03.18 22:39
V kavarne

Tak holky, zkusim napsat co se mi dnes prihodilo… Zasli jsme do kavarny s tchanem a s triletym synkem na kavu… Kubik byl hodny… Kdyz v tom ze uz chce Kubik domu… Tak jsem ho premlouvala na kde co… Napadlo me ze mu dam na kuk fotecky z mobilu..Tak ano… Prohlizel si fotecky.. Kdyz v tom k nam prijde priopily pan a zacne nam me a tchanovi nadavat jak jsme hloupí a kde co, ze tohle dovolime… No naladu mi to zkazilo tak, ze jsem si zacala pripadat jako mamina co odlozi dite na mobil… Kubik si pak zacal zase hrat, nakonec jsme vydrzeli jeste hodinku sedet… Kubu jsme zabavili…No ale u me nalada zkazena.. Tedy spise vnitrne zkazena.. Je tak strašné na chvili pustit dite k mobilu? Pro me to tak bylo, kdyz jsem byla bezdětna a predstavovala jsem si jaka budu az budu mit deti, ale teď když jsem mamina upoustim od svych striktnich předsevzetích ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Veru1987
Kecalka 350 příspěvků 08.03.18 22:44

Moje 21m dcera miluje prohlížení fotek na mobilu. Podá mi mobil a říká Kája… (Ona je Karolína). Jako myslím že když je to semtam nevídím na tom nic špatného. Dnešní doba je taková, nemám ráda počítače, mobily… nebo spíše hraní her…ale hold musíme jít trošku s dobou a naše děti od toho nemůže odstřihnout. Jen je třeba hlídat co v budoucnu na těch mobilech, pc budo vyvádět, ale seznámení s tím být musí. A občas že se zabaví a já můžu vypít v klidu kafe, nebo pouklízet..díky bohu za to :-))))

Veru1987
Kecalka 350 příspěvků 08.03.18 22:45

A brát vážně nějakého opilce a dělát si z toho hlavu.. nesmysl :-)

Netopýr1
Kecalka 440 příspěvků 08.03.18 22:47

Normálka. Když nevím co s nima, pustím klidně někde v kavárně YouTube. Půl hodina denně dítě nezabije, upřímně, když jsou kluci nemocní nebo jsme víc doma-mrazy, koukají mnohem víc. Se spíš divím, že tě rozhodí nějakej ožrala. A upřímně, všechny moje kamarádky tahle předsevzetí pomalu opouštějí, já osobně neznám nikoho, kdo tu pohádku nepustí nebo nedá dítěti mobil, tablet, na chvíli do ruky.

jenny.fields
Generální žvanilka 23904 příspěvků 08.03.18 22:48

Víš co je strašný a život otravující? Dělat si těžkou hlavu z toho, co si kdo myslí. O tom, že byl ožralý, už radši ani nemluvím.
Dotyčného bych poslala do pérdele rychlostí blesku. A kdyby nebyl vožralý a mohl si to tím pádem vychutnat, tak bych vylíčila, že dítě už bez mobilu ani na záchod nejde, u polívky má mobil, při navlékání ponožek má mobil, prostě pořád. Ať se vztekne.

Radši se zamysli nad tím, proč tě nějaký vožrala rozhodí.

tobinkaa
Povídálka 33 příspěvků 08.03.18 22:49
@Veru1987 píše:
A brát vážně nějakého opilce a dělát si z toho hlavu.. nesmysl :-)

Dekuji za mily komentář… Ja nevim proc ale dnes me pan rozhodil… Asi citlivy den…

jenny.fields
Generální žvanilka 23904 příspěvků 08.03.18 22:49

Jo a do restaurace mi v poslední době bez tabletu nepáchneme. Dětí se už ptají, když půjdeme zase na buncha, protože doma přístup k tabletu nemají. Pouze cesty a restaurace.

dickys
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 08.03.18 22:55

Prosím tě z dědka si nic nedělej. V nouzi zabavit dítě mobilem, to snad dělá každá matka. Tihle lidi, co nemají nic na práci a řeší cizí lidi jsou fakt tragický. Mně nedávno vynadala postarší ženská, že neuklizim hovínka po psovi. Mám čivavu a hovínka sbírám, ale akorát mi došly pytlíky a paní to zrovna vyčíhala. Ale dobrý. Jenomže za týden mi na stejném místě vynadala jiná paní, že po tak malým psovi to hovínko sbírat nemám, že poškozuju životní prostředí tím pytlíkem :lol: Tak to jsem se opravdu musela začít smát.

tobinkaa
Povídálka 33 příspěvků 08.03.18 22:59
@dickys píše:
Prosím tě z dědka si nic nedělej. V nouzi zabavit dítě mobilem, to snad dělá každá matka. Tihle lidi, co nemají nic na práci a řeší cizí lidi jsou fakt tragický. Mně nedávno vynadala postarší ženská, že neuklizim hovínka po psovi. Mám čivavu a hovínka sbírám, ale akorát mi došly pytlíky a paní to zrovna vyčíhala. Ale dobrý. Jenomže za týden mi na stejném místě vynadala jiná paní, že po tak malým psovi to hovínko sbírat nemám, že poškozuju životní prostředí tím pytlíkem :lol: Tak to jsem se opravdu musela začít smát.

Jezisi, tak to je ukazkovy, proc si fakt clovek nema kazit den :) :D Holky jste zlaty, hned se mi zlepsila nalada

Veru1987
Kecalka 350 příspěvků 08.03.18 22:59

Já si vzpomínám na událost před asi 6ti lety, jeli jsme v létě se sestrou z pivečka, bylo už cca 20hod. Její dceru v kočárku, no a hold malé se to už nelíbilo, měla cca 1,5-2roky. A brečela nám v kočárku. Už nevím jestli únavou, hladem, žízní no brečela… a jeli jsme kolem pečovatelského domu.. a samozřejmě důchodkyně v okně a ječela na nás, něco o hrozných matkách a že v tuto dobu má být dítě dávno v postelí a něco o týraní myslím křičela. :D

tobinkaa
Povídálka 33 příspěvků 08.03.18 23:00
@Veru1987 píše:
Já si vzpomínám na událost před asi 6ti lety, jeli jsme v létě se sestrou z pivečka, bylo už cca 20hod. Její dceru v kočárku, no a hold malé se to už nelíbilo, měla cca 1,5-2roky. A brečela nám v kočárku. Už nevím jestli únavou, hladem, žízní no brečela… a jeli jsme kolem pečovatelského domu.. a samozřejmě důchodkyně v okně a ječela na nás, něco o hrozných matkách a že v tuto dobu má být dítě dávno v postelí a něco o týraní myslím křičela. :D
:D :D

quera
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 08.03.18 23:02

To byl teda nějaký b. l.b. e.č. e.k., tohle mi udělat, tak mu od plic řeknu, ať se neplete do záležitostí jiných…ne, ta chvilka na telefonu je určitě méně škodlivá, než vystresovaná maminka se zkaženou náladou a ještě od úplně cizího člověka, kterému je do toho kulový… Tchán se vás měl zastat, takový dar k MDŽ, to svět neviděl…

luliana
Kecalka 118 příspěvků 08.03.18 23:10

Nic si z toho nedělej. Me poslední pul roku rozhodí kde co. A každé dite je aspoň chvíli na telefonu. Takže nikdo by te kritizovat neměl :hug: jsi urcite skvěla mamka :kytka:

Janli
Závislačka 3813 příspěvků 7 inzerátů 08.03.18 23:50

Měla jsi se ho zeptat, kterej chytrák pustil jeho k chlastu? Ten totiž evidentně zanechává mnohem horší následky na mozku než mobil :mrgreen:. Vybodni se na tupouna :kytka:.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 08.03.18 23:54

Tak lepší, když dítě kouká do mobilu, než na ožralce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Fóru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama