Sledujete na facebooku stránku Táta parťák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 05.03.18 14:51
Táta parťák

Sledujete nekdo na fb stránku Táta parťák? Já ne, ale dnes mi tam pres známou vyskočila jeho stránka a jeho článek o tom, jak Domácí ukoly nejsou povinne…
 https://www.facebook.com/tatapartak/?…

Souhlasíte? Co si o tom myslíte? Já osobne s nim nesouhlasím a nelíbí se mi, jak prezentuje svou výchovu a své děti, které jsou stredobodem vesmiru a které nemusí „NIC“…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
lolink
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 05.03.18 14:52

Je to blbec.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 14:57

Je to vůl jako všichni co se realizují takhle na webu prostřednictvím svého dítěte.. hrůza

Arome90
Povídálka 16 příspěvků 05.03.18 15:09

Já ho beru :)

H.á.ň.a1
Kelišová 7058 příspěvků 05.03.18 15:16

Dnes jsem četla.
Myslím, že si ještě dostatečně neuvědomuje důležitost úkolů a učení se povinnostem.
Vždyť v první třídě mají úkoly že psaní na uvolnění ruky, že čtení na opakování písmen. Podke mě je to důležité.
Co bude dělat při násobiče, vyjmenovaných slovech, slovíčkách z cizího jazyka? Na přijímačky se učit nebude, protože to není povinný?
U matury si nebude vypracovávat otázky, protože to přeci nemusí?
Postoj otce a nejspíš i syna v budoucnu je na pováženou…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 15:22

Pan otec má pocit, že vést děti k odpovědnosti, samostatnosti a píli není tak důležité, jako ho naučit se vším dobře vych*ávat.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 05.03.18 15:25

Pravě si říkám, co z takových dětí vyroste…Budou vubec v budoucnu chápat, že ne vždy jde vše podle jejich přání a že existuje neco jako povinnosti?…Jako příjde mi bláznovství dva mesice čist RVP a litat po pravnicich kvuli tomu že syn nechce delat domácí ukoly. Z mého pohledu je to proste nepochopitelné a ano, je to vůl… :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 05.03.18 15:25
@EvulinkaB18 píše:
Sledujete nekdo na fb stránku Táta parťák? Já ne, ale dnes mi tam pres známou vyskočila jeho stránka a jeho článek o tom, jak Domácí ukoly nejsou povinne…
https://www.facebook.com/tatapartak/?…Souhlasíte? Co si o tom myslíte? Já osobne s nim nesouhlasím a nelíbí se mi, jak prezentuje svou výchovu a své děti, které jsou stredobodem vesmiru a které nemusí „NIC“…

napodobuje Fotra…a těžce mu to nejde… no chybí humor nadhled a lehkost

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 05.03.18 15:27

Oceňuji snahu dotáhnout věci do konce a jednat dle zákona.

lolink
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 05.03.18 15:29

@EvulinkaB18 dite by je i delalo, ale otec to nechce. Coz je snad jeste vetsi mazec.
Nauci ho obchazet system. Pritom v dnesni dobe si muzete vybrat skolu, kam vase dite pujde. Nechapu, proc to pan tatka neresil takto od zacatku.

lolink
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 05.03.18 15:30

@jdukolem podle me ne. Fotr je vtipnej aspon. Tohle je radoby ukazka volne vychovy.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 05.03.18 15:31
@lolink píše:
@jdukolem podle me ne. Fotr je vtipnej aspon. Tohle je radoby ukazka volne vychovy.

ano Fotr je humor nadsázka ironie… tohle je prostě.. trapný

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 05.03.18 15:37
@EvulinkaB18 píše:
https://www.facebook.com/tatapartak/?…Souhlasíte? Co si o tom myslíte? Já osobne s nim nesouhlasím a nelíbí se mi, jak prezentuje svou výchovu a své děti, které jsou stredobodem vesmiru a které nemusí „NIC“…

Až tátovi parťákovi Ríša řekne, že se nestěhuje z domu a oni ho musí živit, že on nic přece nemusí, to se bude divit ;-) Nemám chuť louskat jeho dlouhé texty. Chlap nemá sedět u PC a stěžovat si. Měl by dělat něco užitečného.

nikdy niikdyy
Závislačka 3358 příspěvků 05.03.18 15:38

Připomíná mi to to štěně v mikrovlnce, u které to přece nebylo napsáno.. a lituju učitelky v dnešní době

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 05.03.18 15:39
@EvulinkaB18 píše:
Pravě si říkám, co z takových dětí vyroste…Budou vubec v budoucnu chápat, že ne vždy jde vše podle jejich přání a že existuje neco jako povinnosti?…Jako příjde mi bláznovství dva mesice čist RVP a litat po pravnicich kvuli tomu že syn nechce delat domácí ukoly. Z mého pohledu je to proste nepochopitelné a ano, je to vůl… :think:

Jestlipak doma aspoň někdy přeložil stéblo křížem. To si ne, neměl čas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >