Sledujete na facebooku stránku Táta parťák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 05.03.18 14:51
Táta parťák

Sledujete nekdo na fb stránku Táta parťák? Já ne, ale dnes mi tam pres známou vyskočila jeho stránka a jeho článek o tom, jak Domácí ukoly nejsou povinne…
 https://www.facebook.com/tatapartak/?…

Souhlasíte? Co si o tom myslíte? Já osobne s nim nesouhlasím a nelíbí se mi, jak prezentuje svou výchovu a své děti, které jsou stredobodem vesmiru a které nemusí „NIC“…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Reakce:

lolink
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 05.03.18 14:52

Je to blbec.

Doe_Jane  05.03.18 14:57

Je to vůl jako všichni co se realizují takhle na webu prostřednictvím svého dítěte.. hrůza

Arome90
Povídálka 16 příspěvků 05.03.18 15:09

Já ho beru :)

H.á.ň.a1
Kelišová 7055 příspěvků 05.03.18 15:16

Dnes jsem četla.
Myslím, že si ještě dostatečně neuvědomuje důležitost úkolů a učení se povinnostem.
Vždyť v první třídě mají úkoly že psaní na uvolnění ruky, že čtení na opakování písmen. Podke mě je to důležité.
Co bude dělat při násobiče, vyjmenovaných slovech, slovíčkách z cizího jazyka? Na přijímačky se učit nebude, protože to není povinný?
U matury si nebude vypracovávat otázky, protože to přeci nemusí?
Postoj otce a nejspíš i syna v budoucnu je na pováženou…

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 05.03.18 15:22

Pan otec má pocit, že vést děti k odpovědnosti, samostatnosti a píli není tak důležité, jako ho naučit se vším dobře vych*ávat.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 05.03.18 15:25

Pravě si říkám, co z takových dětí vyroste…Budou vubec v budoucnu chápat, že ne vždy jde vše podle jejich přání a že existuje neco jako povinnosti?…Jako příjde mi bláznovství dva mesice čist RVP a litat po pravnicich kvuli tomu že syn nechce delat domácí ukoly. Z mého pohledu je to proste nepochopitelné a ano, je to vůl… :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 05.03.18 15:25
@EvulinkaB18 píše:
Sledujete nekdo na fb stránku Táta parťák? Já ne, ale dnes mi tam pres známou vyskočila jeho stránka a jeho článek o tom, jak Domácí ukoly nejsou povinne…
https://www.facebook.com/tatapartak/?…Souhlasíte? Co si o tom myslíte? Já osobne s nim nesouhlasím a nelíbí se mi, jak prezentuje svou výchovu a své děti, které jsou stredobodem vesmiru a které nemusí „NIC“…

napodobuje Fotra…a těžce mu to nejde… no chybí humor nadhled a lehkost

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 05.03.18 15:27

Oceňuji snahu dotáhnout věci do konce a jednat dle zákona.

lolink
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 05.03.18 15:29

@EvulinkaB18 dite by je i delalo, ale otec to nechce. Coz je snad jeste vetsi mazec.
Nauci ho obchazet system. Pritom v dnesni dobe si muzete vybrat skolu, kam vase dite pujde. Nechapu, proc to pan tatka neresil takto od zacatku.

lolink
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 05.03.18 15:30

@jdukolem podle me ne. Fotr je vtipnej aspon. Tohle je radoby ukazka volne vychovy.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 05.03.18 15:31
@lolink píše:
@jdukolem podle me ne. Fotr je vtipnej aspon. Tohle je radoby ukazka volne vychovy.

ano Fotr je humor nadsázka ironie… tohle je prostě.. trapný

Russet
Echt Kelišová 8318 příspěvků 05.03.18 15:37
@EvulinkaB18 píše:
https://www.facebook.com/tatapartak/?…Souhlasíte? Co si o tom myslíte? Já osobne s nim nesouhlasím a nelíbí se mi, jak prezentuje svou výchovu a své děti, které jsou stredobodem vesmiru a které nemusí „NIC“…

Až tátovi parťákovi Ríša řekne, že se nestěhuje z domu a oni ho musí živit, že on nic přece nemusí, to se bude divit ;-) Nemám chuť louskat jeho dlouhé texty. Chlap nemá sedět u PC a stěžovat si. Měl by dělat něco užitečného.

nikdy niikdyy
Závislačka 3358 příspěvků 05.03.18 15:38

Připomíná mi to to štěně v mikrovlnce, u které to přece nebylo napsáno.. a lituju učitelky v dnešní době

Russet
Echt Kelišová 8318 příspěvků 05.03.18 15:39
@EvulinkaB18 píše:
Pravě si říkám, co z takových dětí vyroste…Budou vubec v budoucnu chápat, že ne vždy jde vše podle jejich přání a že existuje neco jako povinnosti?…Jako příjde mi bláznovství dva mesice čist RVP a litat po pravnicich kvuli tomu že syn nechce delat domácí ukoly. Z mého pohledu je to proste nepochopitelné a ano, je to vůl… :think:

Jestlipak doma aspoň někdy přeložil stéblo křížem. To si ne, neměl čas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama