V kočárku ve 2.5 letech?

179
12.12.19 14:01

V kočárku ve 2.5 letech?

Ahojte, (prispevek se odeslal driv nez byl dokonceny) kdyz jdeme nekam pesky se synem, tak jsem vetsinou rychle vytocena :) nechce chodit za ruku, nebo ruzne „zdrzuje“, chce loupat omitku z domu, kdyz se ho snazim chytit za ruku, tak se vysmekava, nekdy si i leha na zem. Tak je pro me nejlepsi reseni ho vozit v kocarku i kdyz ma 2 a pul. Ale uz je mi to trapne vuci okoli. Dnes jedna pani rikala ze vypada na 4 roky.. ma 98 cm a 16 kg. vsichni rikaji jak je velky tak je mi jeho vozeni proste blbe. Mel to nekdo tez tak? Dokdy jste deti vozily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11717
12.12.19 14:05

@eva.pass když to potřebuji, vezu na kočárku i tříletou, názor lidí mně nezajímá, když spěchám, je to nejrychlejší - nebo když jdeme třeba na vánoční trhy, kde je moc lidí, když chce sedí na kočáru, když nechce, sleze
za ruku chodit odmítá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
12.12.19 14:08

@eva.pass prosim te, at se lidi staraj o svoje :lol: ze si delas hlavu… Ja mam dvouletou a proste kdyz jdeme dal nebo presne nemam naladu ji tahnout v podpazi, tak beru kocar. Navic podle doktorky ma dite do 3 let na kocar narok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
12.12.19 14:09

Na lidi bych se v klidu vykašlala, nikomu po tom nic není. Před pár lety, synovi bylo tehdy necelé 4 roky, dostal zánět kyčle, prošel operací a abychom mohli vůbec ven, tak jsem ho brala v kočáru - těch keců od neznámých lidí, že takhle veliký kluk v kočáru je ostuda atd., byla jsem s nima rychle hotová.

2,5 leté dítě je ještě prcek. Já bych tam teď občas narvala i 4 letého, jen aby tak nezdržoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
12.12.19 14:11

@eva.pass starší ma 3,5r a ja hlavně teď v zimě toužebně vzpomínám náš dvojkočár. Loni jsme jezdili celou zimu a i v létě jsem ho brala na celodenní výlety kvůli spaní i na urychlené přesuny. Na opravdu blbé komentáře vesměs zabralo: pořád lepší než všude jezdit autem. Hodně lidi se chytilo za nos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
872
12.12.19 14:12

Dvakrát :oops:

Příspěvek upraven 12.12.19 v 14:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299

Ja syna vozim v kocarku furt, rano se starsim do skoly hodina cesta, v poledne pro starsi do skoly hodina cesta, pesky bychom to meli na celej den, nez by si vystoural klackem vsechny krtince a sesbiral vsechny klacicky a hnusicky ze zeme. Bezne mi v tom kocarku i spi, jen mame problem s delkou ditete, delkou kocarku a delkou fusaku, tesne se vejde. Za posuky jsme taktez, ale je mi to jedno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594

Muj syn se moc vozit nechtel, ale neter jsme na golfkach vozili jeste skoro ve ctyrech letech. Ne teda pravidelne, ale kdyz jsme vedeli, ze je to nejaka delsi trasa nebo v dobe, kdy po obede spi (spala pri jakemkoliv hluku v tom kocare), tak jsme ty golfky klidne vzali. Je fakt, ze ona byla hubenoucka a malicka, takze vypadala mladsi. Ale nikdy jsme si lidi okolo nevsimali, at si mysli, co chteji, ty jsi mama, tak ty snad vis, co je pro vas nejlepsi. Samozrejme musi mit i pohyb, ale kdyz ho nechas vybehat nekde, kde vis, ze si to muzes dovolit a kocar beres fakt jen na nejnutnejsi veci, tak proc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1238
12.12.19 14:14

@eva.pass uplne v pohode. Lidi at si mysli co chteji. Je to tvoje dite. Me neurolozka rikala, ze u nas je trend brzy odkladat kocar, ale ze dite ma narok na kocar do 4-5let (to se mi zda uz extrem). Ja vozim momentalne 2 a 3/4. Obcas jde, obcas se veze. Starsi se vozil do 3, pak sel na stupatko k hlubokemu kocaru. Jinak by se vozil dele (byl brzy unavitelny a lepsi kocar, nez ho nosit).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21350
12.12.19 14:14
@eva.pass píše:
Ahojte, (prispevek se odeslal driv nez byl dokonceny) kdyz jdeme nekam pesky se synem, tak jsem vetsinou rychle vytocena :) nechce chodit za ruku, nebo ruzne „zdrzuje“, chce loupat omitku z domu, kdyz se ho snazim chytit za ruku, tak se vysmekava, nekdy si i leha na zem. Tak je pro me nejlepsi reseni ho vozit v kocarku i kdyz ma 2 a pul. Ale uz je mi to trapne vuci okoli. Dnes jedna pani rikala ze vypada na 4 roky.. ma 98 cm a 16 kg. vsichni rikaji jak je velky tak je mi jeho vozeni proste blbe. Mel to nekdo tez tak? Dokdy jste deti vozily?

Kočár byl do 15 kil. Vozila jsem asi do 13 kilo. Kluk má 5 a když jdeme pěšky, zdržuje taky. Nejlepší je mi dát koloběžku. Okolí bych neposlouchala, nic jim do toho není..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
12.12.19 14:17

Mám dceru 2 roky a 4 měsíce a kočár beru na procházku každý den. Chci se projít taky, takže jdeme 6km okruh a ten by mi fakt neušla. Kousek jde kousek se veze :lol: i tak nám to trvá hodinu a půl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 14:19

Hele, trapný to je, ale je to tvůj boj, co je komu do toho? :nevim: Moje děti byly v kočárku do 1,5 roku, pak ťapaly. Ale do MHD jsem nemusela, takže nebyl kočár potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84100
12.12.19 14:20

Kdyby se každý staral sám o sebe, to by bylo super. Spousta dospělých si vozí zadek v autě i pár metrů, když jedou do krámu pro rohlíky a dítě v kočáru jim vadí.

Příspěvek upraven 12.12.19 v 14:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Když dcera měla ve 4letech horečku a zvracela a já byla v 8mesici a hromadnou to nepřipadlo v úvahu tak jsem jí hodila do golfek :nevim: a kilak jsme šli k Dr. Jinak jezdila do tech 2,5let max.

• Nahlásit
  • Citovat
891

@eva.pass Ahoj. Na lidi se vykašli. Našemu prckovi byly v září dva roky a nechce chodit. Takže když na procházku, tak s kočárkem. Počítám, že i v létě se bude vozit. Máme tu cyklostezku, ale musím na ní dojít cca 1,5 km. Prostě je to malej nechodec. Ten starší v keho věku chodil kilometry. Tenhle prostě nechce. Ani s motorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama