Příliš aktivní dítě v 9 měsících

18
8.12.19 19:32

Příliš aktivní dítě 9 měsíců

Zdravím, jdu si pro radu, nebo možná jen pro útěchu. Dcera - 9 měsíců. Doma lítá, chodí lehce oprena o nábytek, občas udělá i 5 kroku sama. Je nezadržitelna, spánek hruza. No nic. Když jdem někam kočárkem a zrovna se jí nechce spát, tak řve že tam být nechce. V nositku vydrží už max 30 min. Pak sebou začne házet, mlátit mi hlavou do prsou, že chce zase ven. Jak překonat to období, než začne chodit a nezblaznit se? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21287
8.12.19 19:34
@Andys89 píše:
Zdravím, jdu si pro radu, nebo možná jen pro útěchu. Dcera - 9 měsíců. Doma lítá, chodí lehce oprena o nábytek, občas udělá i 5 kroku sama. Je nezadržitelna, spánek hruza. No nic. Když jdem někam kočárkem a zrovna se jí nechce spát, tak řve že tam být nechce. V nositku vydrží už max 30 min. Pak sebou začne házet, mlátit mi hlavou do prsou, že chce zase ven. Jak překonat to období, než začne chodit a nezblaznit se? :zed:

Tak syn mi chodil na 10 měsících. Nic nenaděláš. Nosítko jsem použila párkrát. Přijdou další „problémy“. Prostě si užívej každý den. Hrozně to utíká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48847
8.12.19 19:40

Ono bude furt něco :-) Já pořád čekám, kdy už dostane rozum, no, u školního dítěte už je to asi lepší :mrgreen: Druhé mimčo mám podobného věku jak ty a ač je divoké stejně jako bývalo první, tehdy jsem se z toho pomalu hroutila a dneska si to kupodivu docela užívám a doktorce hlásím, že mám normální, živé, zdravé a akční dítě :-) Zařadila jsem ho do kategorie netransportovatelné - z kočáru skáče ven, připoutané řve, z šátku se snaží vymotat… A když si vzpomenu, co přijde za měsíc, dva, rok… vlastně ještě teď docela dobrý :lol: I když nemůžu říct, že bych zrovna s ledovým klidem přijímala, když jsem teď podesátý lovila talíř s večeří na podlaze, zatímco mi dítko ručičkama špinavýma od lučiny čechralo vlasy :mrgreen: Jo, souhlas s příspěvkem výše, užívej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13484
8.12.19 19:41

Nemáš příliš aktivní dítě, máš normální dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 19:44

Jo dcera začala chodit v 9 mesicich taky a bylo vidět, jak mozek na to ještě není vyvinutý, pořád sebou někde třískala…

Jinak mě v kočáru pomáhalo zabavit pitím jidlem, povídáním, co kde je… V nositku vydržela jen za chůze, když jsem stála nebo si sedla začala za chvilku řvát :lol:

No období vzdoru trvá dlouho :wink: ze zkušeností, jakmile začne dítě mluvit rozumět je to trošku lepší… Ikdyž pamatuju jak mi kluk dělal ve dvou letech scény v obchodě :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 20:10

V 15m ji sundavam co 5 minut ze stolu, dneska lezla z jednoho kresla na druhe, pořád do výšky..uz to ani neresim:-) První byl proti tomu lenoch. Takže bude hůř:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
8.12.19 20:35

Já jsem jako řada že je živá, to je jasný. Ale všude vidím děti v kočárku v klidu. My už s ní pomalu nikam nemůžeme jít, protože pořád řve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 20:59

Mam to uplne stejne, radu bohuzel nemam, musime to nejspis proste prezit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie