Váha v 30 tt

515
11.7.13 16:58

váha v 30.tt

Ahoj holky :) chtela bych se zeptat na vahu v 30.tt. Zacinala jsem na 54kg pri 167cm, ted cca v 30.tt mam asi 10kg nahore..necitim se teda otekle, ani nijak zvlast tluste..naopak bych rekla, ze vetsina je v brisku (ikdyz je pravda, ze navrat ted v sobotu z dovci pri all inclusive za to taky trochu muze :oops: )… hodne cvicim, chodim na prochazky, plavu, jim zdrave, sladkosti sem tam :) ale i tak by me zajimalo, jak to mate vy? je to takto v poradku? a je vubec mozny nejak vahu lip kontrolovat? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
11.7.13 17:02

10 kg nahoře ve 30. týdnu asi není nic, co by tě mělo znepokojovat. Já si teda nepamatuju, jak jsem na tom byla já, ale dlouho jsem držela nahoře těch deset kilo. Před porodem, cca měsíc a půl, to začalo prudce stoupat a skončila na 20 kilech nahoře v den porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9443
11.7.13 17:04

Já jsem dne 30 tt a mám +4 kg, měla jsem trochu nadváhu před těhu, ale jím teď všechno, vůbec to neřeším, na co mám chuť to sním…Myslím, že je to hodně individuální ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
11.7.13 17:05

To doufam…docela me ta vaha prekvapila..je pravda ze to tak nejak jde postupne nahoru…ale predstava srpnovyho grilovani me zacina uz ted desit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
11.7.13 17:08
@Zandula píše:
Já jsem dne 30 tt a mám +4 kg, měla jsem trochu nadváhu před těhu, ale jím teď všechno, vůbec to neřeším, na co mám chuť to sním…Myslím, že je to hodně individuální ;)

4kg???jeeee tak to zavidim :D to se me nemuze povest kdyz uz ted jen ten malej prcek vazi pres 1kg urcite…je pravda, ze v karte mam 30tt ale porad mi tvrdili na 3D ultrazvuku, ze to je spatne, ze to je min. o tyden vic :) rada bych kdyby koncem srpna uz byl na svete, ale jelikoz termin je v pulce zari, tak tomu moc neverim no :think: nic…holt pak budu zase makat tak jako driv..at ma malej sviznou maminku :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
11.7.13 17:09

V 30tt 10kg, já jsem 6m po porodu a mám 8kg ještě nahoře :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16941
11.7.13 17:10

Já mám nahoře 5kg a břicho prý jak ve 4.měsíci, ale já se cítím jak vorvaň :D
V ničem se tedy neomezuju, jsem zastáncem toho, že nejsem nemocná, ale těhotná a tak i k jídlu si dám klidně nivu, nebo hermoš, nebo cokoliv, na co mám chuť. Co se chutí týče, tak jsem do této doby žádnýma trpět nezačala i porce jídla jím stejně jako před, teď možná i míň, jak je tam malá natlačená a tím mi tlačí žaludek.
Kontrolovat váhu můžeš tak akorát tím, že se nebudeš přejídat apod., ale to kolik zadržíš vody, kolik bude mít mimčo, kolik budeš mít plodovky, to jsou věci, které neovlivníš. Četla jsem, že zdravá ženská by měla v těhotenství přibrat minimálně 10kg…jelikož se ti zvýší objem krve o cca 2litry (2kg), placenta váží od 0,5kg, průměr 3kg na dítě, plodovka prý min 3kg, k tomu i nějaké zadržení vody, takže jsi na 10kg jen to hvízdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
11.7.13 17:15

Jj taky jsem tohle cetla, jen jsem cekala ze to bude o neco pozdeji :D a s tim jidlem a chutema - to mam stejne…nijak zvlast nepocituju ze by se mi chute zmenili a spis prave jim mozna min nez pred tehotenstvim… :) je pravda ze uz mam naky dva mesice do porodu, tak to uz snad nejak zvladnu…asi nejdulezitejsi je, ze mi je dobre, nic me neboli a jak rikas, nejsem nemocna, takze delam naprosto vse jako pred tim krome teda posilovani bricha :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
11.7.13 17:16
@Blanka S píše:
V 30tt 10kg, já jsem 6m po porodu a mám 8kg ještě nahoře :mrgreen:
:) juu :) a taky zijes ze jo :D snazim se to neresit, ale neda mi se nezeptat jak jsou na tom ostatni no ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16941
11.7.13 17:19

@moonnicka já spíš jen doufám, že malá vykoukne trochu dřív, třeba začátkem září by mohla :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
11.7.13 17:20
@moonnicka píše: :) juu :) a taky zijes ze jo :D snazim se to neresit, ale neda mi se nezeptat jak jsou na tom ostatni no ;)

jojo žiju :mrgreen: u první jsem mněla na hoře 25,ale byla to převážně voda za 8m na svatbu jsem byla jak laňka :mrgreen:. Teď jsem přibrala 15kg, ale furt žeru jak mám z těch holek nervy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9443
11.7.13 17:32

@moonnicka No ale pořád se bojím, že ještě naberu hodně, ke konci to většinou stoupá hodně. Ale co když se člověk vyloženě nepřežírá, tak s tím fakt asi nic neudělá ;) A to jsi dobrá, že cvičíš, já na to do teď neměla čas a od teď už asi nebude chuť :oops: ale aspoň doma na míči bych chtěla, ať se aspoň trošku protáhnu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
11.7.13 17:38
@eseta píše:
@moonnicka já spíš jen doufám, že malá vykoukne trochu dřív, třeba začátkem září by mohla :P

a kdy mas termin? taky nekdy koncem zari nebo jak? ja mam prvni napsanej 21.9. a druhej by mel byt cca 18.9. ale tak i tak mi to prijde pozde..a rada bych ho mela v kocarku driv, protoze bracha se 21.9. zeni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
11.7.13 17:38
@Blanka S píše:
jojo žiju :mrgreen: u první jsem mněla na hoře 25,ale byla to převážně voda za 8m na svatbu jsem byla jak laňka :mrgreen:. Teď jsem přibrala 15kg, ale furt žeru jak mám z těch holek nervy :mrgreen:

ono je nekdy mozna lepsi kdyz clovek ji, nez kdyby jist nemohl :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
11.7.13 17:40
@Zandula píše:
@moonnicka No ale pořád se bojím, že ještě naberu hodně, ke konci to většinou stoupá hodně. Ale co když se člověk vyloženě nepřežírá, tak s tím fakt asi nic neudělá ;) A to jsi dobrá, že cvičíš, já na to do teď neměla čas a od teď už asi nebude chuť :oops: ale aspoň doma na míči bych chtěla, ať se aspoň trošku protáhnu 8)

cviceni na mici je fajn, ale to mi prislo, ze se mnou nic moc nedela…ja byla zvykla na zumbu, tabata cviceni apod. a to je sviznejsi takze kg navic zadna nebyla a jen jsem pribirala na vaze ve svalech, coz me bavilo a ted? :zed: to pak bude hrozna makacka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama