Vakcína proti varicelle

Anonymni
10.3.06 19:16

Vakcína proti varicelle

Ahojte maminky. Vie mi niektorá z Vás poradiť, či je možné kúpiť očkovaciu látku proti ovčím kiahňam v Čechách normálne v lekárni a bez receptu ? Viem, že si ju plne platí pacient, takže u nás by to vydali v lekárni aj bez receptu. Mám 13 dcérku, ktorú chcem zaočkovať, som lekárka, no na Slovensku táto vakcína zatiaľ nie je zaregistrovaná. …( Volala som do pár lekární v Prahe, no buď sa so mnou nebavili - že nedávajú info po telefone -, alebo mi zložili telefon a jedna magistra mi povedala, že to vydáva hygienická stanica(???) - a viac sa so mnou nebavila. Neviem, či mi zle rozumela a nemyslela vakcínu proti besnote, alebo som mala len smolu na „dotazované“ lekárne..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.3.06 23:30

No, tak už som sa v seznam.cz dopátrala , že vakcína sa volá VARILRIX, ale podľa info, ktoré som našla, ju v lekárni vydajú len na recept. Máte iné skúsenosti ? Dá sa kúpiť aj bez receptu ?

• Nahlásit
  • Citovat
200
10.3.06 23:44

Ahoj ajko-lucko, zaregistruj se a napiš mi soukromou zprávu /SZ/. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.3.06 17:02

Ahoj Lema, ja som sa zaregistrovala už včera, resp. som myslela, že som sa zaregistrovala, len akosi sa mi nedarí nadviazať adekvátne spojenie s netom…Som asi nejako blbá. Najprv mi nechcelo prijať moje heslo, ktoré som si zadala do registracie, a potom, keď som požiadala o nové heslo, poslali mi potvrdzovací kód - ten som odoslala- a ďalej sa nič neudialo. Ešte to raz skúsim odznova.

• Nahlásit
  • Citovat
200
11.3.06 17:06

Nevadí, stejně budu mít validní informace až po víkendu. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama