Valerie/Valérie nebo Stela/Stella?

89
19.3.21 23:24

Valerie/Valérie nebo Stela/Stella?

Ahojte 🙂 🙂
Uz jsem tady psala pár diskuzí s jménama, a vždy jsem pro nějaké byla rozhodnuta, ale znáte to, pořád se to mění 😁a byla bych ráda za nějaké názory ☺️
Chtěla jsem Stellinku, více se mi to Teda líbí s dvěma ( L),byla jsem o ní na 100%přesvědčena, z Viktorky to přešlo na ni 🤦‍♀️ 😅Ale přítel teď došel s Valerii, a jsem ted v pasti 🤦‍♀️ 😂
A je tady nějakaa těhulka? Která si taky neví rady? 😀 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1562
19.3.21 23:46

Ja bych dala co nejvic ceskou podobu. Sice je to jmeno hezci s dvema L, ale pak bude vzdy problem vysvetlovst jmeno na uradech apod. Ja mam Kristynu dceru, zijem mino CR, a ted lituju, ze jsem ji nedala Kristina, protoze to tu porad musim hlaskovat desetkrat, nez to napisou spravne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 23:57

@Denulíí Tak to nevím co si mám o tom myslet, nemáš si to snad rozhodnout sama, aby jsi tady pak nepsala: matky na emiminu mi poradili špatně co mám dělat, mám dceru přejmenovat.
Jako promiň ale tohle už mi přijde moc…🙂

• Citovat
  • Nahlásit
89
20.3.21 00:09

@Lenka76
Myslím si, že to takový problém zas nebude, jen řeknu, že jméno je s dvěma L a je to. 😀
Ty to máš horší, když jste mimo ČR, to by se mi taky nechtělo hlaskovat několikrát po sobě 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
20.3.21 00:11

Milý anonyme, dekuju za tvůj komentář ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6179
20.3.21 00:27

Valerie se mi nelibi, jak pro starou babicku.
Sousedka ma Stelu a lituje, ze dali jen s jednim l, ze se naopak vsude divi, ze neni se dvema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4237
20.3.21 02:30

Mě se líbí obojí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
20.3.21 02:45

Stelinky teď okolo mně docela frčí, je jich docela dost.
Dala bych Valérii, hezké jméno :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
20.3.21 02:51

Valérie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33968
20.3.21 06:20

Stela je teď čím dál oblíbenější. Dala bych Valérii, sice se taky občas vyskytne, ale není jich všude plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
20.3.21 06:24

Kdyby byl mladší holka, chtěla jsem aby byl Valérie ;)) Stela, bez ohledu na počet L, se mi vůbec nelíbí. Taky jich začíná byt nějak moc :D Jestli máte tři jména, všechny přichází v úvahu a jen se nemůžete rozhodnout, ja bych losovala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5966
20.3.21 06:33

Dala bych Stella se dvěma L, myslím že není složité říct píše se to se dvěma L. Já jsem 20let žila s příjmením které mělo dvě stejná písmena za sebou a zas takový problém to nebyl. Valerie je taky docela hezké jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53065
20.3.21 06:43

Mi se víc líbí Stella. Verze Valérie se mi nelíbilo vůbec. To natahování se mi nelíbí. Taky máme Patricie a né Patrície. Od V mi příjde daleko hezčí jméno Vivien.
A ke Stelle patří dvě L. Jinak to vypadá divně a usekle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
20.3.21 06:56

Nelíbí se mi ani jedno, ale z těchto dvou bych dala Stelu. Ale s tím jedním L, protože jinak se bude jmenovat „Stella se dvěma L“… i když dost možná se bude jmenovat i „Stela s jedním L“. Valerie mam v okolo 2, jedné říkají Valča a druhé Vála. To je hrozny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
20.3.21 07:09
@Denulíí píše:
Ahojte 🙂 🙂
Uz jsem tady psala pár diskuzí s jménama, a vždy jsem pro nějaké byla rozhodnuta, ale znáte to, pořád se to mění 😁a byla bych ráda za nějaké názory ☺️
Chtěla jsem Stellinku, více se mi to Teda líbí s dvěma ( L),byla jsem o ní na 100%přesvědčena, z Viktorky to přešlo na ni 🤦‍♀️ 😅Ale přítel teď došel s Valerii, a jsem ted v pasti 🤦‍♀️ 😂
A je tady nějakaa těhulka? Která si taky neví rady? 😀 🤷‍♀️

Ahojky :mavam: My máme Stelu. S jedním L. A teda ta móda s dvěma mě trochu štve :lol: :lol: Hodně často jí píšou se dvěma L. Protože prý teď je v módě 2 L. Ale zvykla jsem si a nevadí mi to. Prý je to stejně nutný jen na dokladech.
Jinak - když se nám Stela narodila měla jsem období když mi to jméno nešlo přes pusu protože okolí mi říkalo že je to divný. Teď po 2 letech jsem hrozně ráda. To je tak nádherný jméno!!!
A říkáme jí- Stelo, Stely, Steldo, Steluško, Stelulinko, Stelulinko, Stel. Když zlobí tak - Steluše :lol: ale za nás prostě jsme s volbou spokojený. Vybírali jsme mezi Stelou a Julií.
Jinak teda v porodnici byli 3 Stelinky ale jinak ve školce jsme se zatím setkali s jednou a jinak ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat